reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Wiecie co moze ja i rozpakowana. Moze i czuje sie ze to juz po. Patrze na tego malego diabelka. Widze jaki moj starszy diabelek zakochany w braciszku. Jestem swiadoma tego co sie wczoraj dzialo.
Ale wlasnie tak dziwnie. Strasznie dziwne uczucie. Mysle ze minie wracajac jutro do domu...
 
Można zrobić taką tabelkę, którą każda mogłaby edytować, alfabetycznie po nickach, termin OM, termin porodu, imię dziecka, :-) Za punkt wyjściowy można przyjąć dane z Listy Sierpniówek. Byłoby czytelnie :)
 
Ja sie melduje nierozpakowana jeszcze :) w poniedzialek 11 ostatnia wizyta , w międzyczasie doktorka na urlopie wiec okien nie ruszam, męża nie tykam :) a po 11 to niech sie dzieje wola nieba :) a jak nie to 19 sie meldujemy w szpitalu i 20 z rana ciecie. Chyba zamkne sierpień na to wychodzi :)
 
Ewa napewno nie zamkniesz sierpnia ja tu z termibem na 28 a moze zdarzyc sie ze przenosze ;)
Atana jestem za taka tabelka :) bedzie wiadomo kto zostal jeszcze bo ja juz sie gubie :)
Zazdroszcze tyn dziewczynom ktore maja cc w tym tyg lub wywolywany porod. Ja tez chceee juzzz !;p
 
reklama
Fasica ja tak samo modle sie o to, bo wizja przenoszenia jakos mnie przeraza :/
Ide pod prysznic, sproboje sie jakos doprowadzic do ladu przed jutrzejsza wizyta. Wiec maszynka pojdzie w ruch ! :) a ja sie pewnie niezle nagimnastykuje ;)
 
Do góry