reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Anna współczuję bezmyślnych ludzi. Wytrzymaj jeszcze do jutra bo szkoda twoich nerwów.
Martyna dla mnie skurcze par te to prawdziwe szczęście że już tylko chwilą i dzieciątko w ramionach. Zszywanie nie jest złe da się przeżyć.
Super że jest nas coraz więcej rozpakowanych. Nie zapominam o brzuchatkach i ściskam Was bardzo mocno.
Dziś pojechaliśmy wszyscy w szóstkę nad jezioro. Hania nie chciała spać, spacerowalam z nią w cieniu drzew, a Z w wodzie z resztą towarzystwa. Było sympatycznie. Gdy dotarliśmy do domu zaczęła się mega burza. Mój Z jutro wraca do pracy, przykro mi z tego powodu, fajnie było być w komplecie.
Lilith życzę zdrówka dla córki.
 
reklama
Gawit u nas 11 rocznica :) obiad był pyszny :) bardzo tradycyjny ja zjadłam chodnik i polędwiczki w sosie kurkowym z pieczohymi ziemniakami a mąż tatar bez cebuli, policzki wolowe w sosie własnym z ziemniakami z wody... wypilam 4 szklanki nestee :) słabo klima działała wiec wszystko na szybko było. A teraz kino domowe ;)

Ania współczuję...

Co do pytan porodowych to nic nie wiem bo moje poprzednie cc było planowane i nic się nie działo ani wody nie odeszły ani skurczu nie czułam żadnego. Teraz to przynajmniej mam skurcze co jakiś czas :)
 
Witam sie wieczorowa pora :)
Mojego dziecia nie ma od wczoraj w domu i nie bedzie do wtorku, teraz jest u chrzestnej :) mam chwile spokoju ale i bardzo tesknie za nim.
Widze ze temat porodow jest na topie. :)
Co do naciecia krocza to nic nie czulam i szycie tak samo to juz byl lajcik:) dostalam jakas mala strzykawka znieczulenie i nic nie czulam, lezalam a lekarz robila co swoje :)
Anna wspolczoje takiej sasiadki :/ kobieta po porodze chce odpoczac i pragnie imtymnosci nawet przy karmieniu piersia a tu obok tyle ludzi :/
Ejjj ile tu jeszcze dziewczynyn w dwupaku jest bo mam wrazenie ze coraz nas mniej a tu ledwo sie sierpien zaczol :p
 
To ja jeśli nic się nie wydarzy też do okolic piątku :) w czwartek szpital, obserwacja i wywoływanie na różne sposoby. I wtedy to już od tego zależy "kiedy" :)
 
No z tym, że mnie może się przesunąć jak zdecydują, że czekamy albo akcja nie będzie się posuwać :( a u Was to piąteczek 100% :D

Dużo dziewczyn jest takich, które się nie udzielają. Może dlatego tak niewiele nas zostało :)
 
reklama
Do góry