reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Angie - trzymam mocno kciuki! &&&

Katushka- za Ciebie też zaciskam mocno mocno.

Fiuu- spokojnie. Daj Wam trochę czasu i będzie ok.

Natkusia- super że wszystko ok.

Ja znowu mam skurcze. Co 8min... Nie nastawiam się,że coś z tego będzie,ale zmordowana jestem jak cholera. W domu napięcie że hej... A ja to przeżywam tak w sobie;mocno wewnętrznie i nikomu nic nie mówię. Boję się jak cholera :-( Muszę jeszcze zmyc pazury i sprawdzić torbę. Płakać będę no....
 
marlenus współczuje sublokatorek, wiem co to znaczy, ja jak leżałam, to była ze mna dziewczyna co kończyła gimnazjum, jakby nie do końca rozwinieta i druga która kleła jak szewc i chrapała. Współczuję.

anna ja juz tez poskladane mam lóżeczko i wózek i nic :szok:, ja juz nie wiem. Masz bardzo fajne łóżeczko.:-)

WKasia a ja czekam na burzę, u nas duszno i grzmi może popada :-D mam taka nadzieję.

Sierpniowa to gratuluje małolato :-). U mnie teraz to nie przejdzie, ale jak w pierwszej ciąży mialam 24 lata przeprowadzilismy się do nowego mieszkania, to sąsiadka, starsza Pani, po kilku dniach spytała do której klasy chodzę :szok:, wtedy mnie to zezłościlo, teraz bym się cieszyała. Ale nia ma na co liczyć.:-D A i ja też poprosze trochę tej głupawki.:-D

Fiuufiuu ale super, że już w domku.:-)

Gorgusia ok cos mały się nie może zdecydowac, namęczysz się bardzo, ja wieczorami tez mam skurcze i to dośc bolesne i regularne ale przeważnie po godzinie mi przechodzi, a Ty męczysz się długo i na próżno. Ja tak na prawde to czekam, aż mi wody odejdą, bo wtedy to juz nie ma odwrotu:-), ale poprzednio nie odeszly, to może byc różnie.:crazy:

A ja dziś poprałam firany , poprasowałam i jedna nawet powiesiłam umyłam 2 okna i okno tarasowe, mialam jeszcze w planach umycie podłogi, ale mi sie odechciało:-p. W dzien troche pospałam, ale spociłam sie jak mops i juz nawet leżenia mi sie odechciało. Jak ja bym chciałao wyspac sie i odpocząć przez porodem, ale po prostu sie nie da. Wcześniej wszystkie gnaty bolały, a teraz upały tak sie daję we znaki, że tragedia.
 
Co za dzien! Wrrr.. wlasnie wyszla ode mnie polozna.. i dziwnym trafem echo serca malego ktore bylo caly czas na dole dzis bylo do gory... nie chciala mnie martwic aale z tego co wywnioskowalam to maly sie obrocil i raczej czeka mnie cesarka.. masakra.. jutro ide na wizyte do gin, jesli to sie potwierdzi to sie chyba zalamie.. na dodatek poklocilam sie z M.. masakra faceci sa jacys pierd**nieci.. tlumacze mu, ze ma nie brac urlopu od razu jak urodze tylko jak wyjde ze szpitala, bo bede go potrzebowac.. a tak to tydzien mu przeleci jak ja bd w szpitalu.. to on kur** jakis nietomny i chce od razu wziac.. a nie daj Boze bede miala cesarke i co pozniej zrobie sama z dzieckiem?!!! On tego nie kuma.. masakra... dzis mam takie cisnienie przez niego ze szok.. Niech juz to wszystko sie skonczy bo mam dosc tej calej ciazy, tych upalow i tego glupka..ktory walnal drzwiami i se poszedl :/ ... no to sie pozalilam.. :angry:
 
Martuska a czujesz ruchy inaczej? Bo ja ciagle nogami obrywam ewidentnie na dole plus pod zebrami wyraznie czuc glowke. Pomacaj delikatnie brzuch, w 39 tgg dzieci niezwgkle rzadko sie obracaja, wiec moze bedzie dobrze. Trzymam kciuki za wizyte i zeby dzidzia byla ladnie ulozona.
 
Wlasnie jak mi badala brzuch to ewidentnie jakas kulka byla pod rzebrem.. ehhh... moze to dlatego ze mam duzo wod i on ma miejsce.. nie wiem. Oby jutro sie okazalo ze lezy jednak glowa na dol.. porazka normalnie.. chce juz jutro
 
reklama
Do góry