reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Natkusia-kciuki zaciśnięte! Czekamy na piękny finał :*

Sierpniowa- to rwa kulszowa. Miałam to dziadostwo od 7msc z Kacim. Ból jak cholera,ale minęło po porodzie jeśli Cię to pocieszy. Nerw kulszowy idzie od kręgosłupa,przez pośladek do lewej nogi. Czasem dziecko może coś ucisnąć i właśnie ten nerw boli. Nie jest to groźne tylko uciążliwe.

Madison- daj znać jak po wizycie.

Ja oczywiście w pracy. Muszę zaraz urzędy obskoczyć póki chłodniej.

Mam wrażenie,że brzuch mam niżej... na pęcherz ciśnie jak diabli,ale dobrze mi się oddycha.

Dziewczyny biorące wiesiołek- macie więcej śluzu? Bo mam jakieś takie wrażenie odkąd go łykam...
 
gorgusia ja łykam dopiero od wczoraj,ale faktycznie cos chyba jest na rzeczy,tyle że ja od jakiegoś czas w ogóle mam więcej śluzu.
 
reklama
Do góry