reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witam , dwa dni mnie nie było a tu takie wiadomości :-)

Caltha - jeszcze raz gratuluję !!!! Niech Emilka zdrowo rośnie a mamusia szybko wraca do siebie :)

Natkusia - trzymam kciuki &&&&&&&&&&
 
reklama
natkusia- &&&&& powodzenia:tak:

Dziewczyny a bedzie ktos w sierpniu rodzic:confused: Mam wrazenie, ze do sierpnia to wiekszosc juz bedzie po ;-)

ta rwa mnie czasem zlapie, masakra > Dobrze, ze tego nie mam non stop ale za to miednica mnie boli caly czas.


Tu was wiecej. Powiedzcie mi ile moge pochodzic z ta skrocona szyjka ?bo ja nie wiem czy mam troche wyluzowac obroty czy dalej funkcjonowac swoim tempem i to i tak nie przyspieszy poodu ?
Teraz patrze na moje nogi , stopy a one wygladaja jak nadmuchan rekawiczka lateksowa :happy2:dziwnie uczucie ale przynajmniej nie boli :)

Madison- dziwny ten swiat. ?Ja nie ogarniam :( nie moglam zasnac prze zwiadomosci a potem te tragede mi sie snily. Jestem nie wyspana wiec ide teraz komara przytnac.

Milego dnia dziewuszki ;-)
 
ja po ktg i wizycie dzis, relacja na wizytowym
Natkusia trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne plum:-) juz teraz odwrotu nie ma ..zazdroszcze ze juz niedlugo bedziesz tulic maluszka
Anna ach te przepowiadacze...
magda ty tez? bardzo mozliwe

ja o tym samolocie dowiedzialam sie dzis od mojego lekarza bo ja wiadomosci nie ogladam wiec nie wiedzialam o tym...straszna tragedia..
co do zgagi to ja nie miewam w tej ciazy, czyzby maly wloskow nie mial:-D bo mowia ze jak zgaga to dziecko kudlate no i mój pierworodny taki byl;-)

ide poodkurzac troche w domku, trzeba sie troche poruszac
 
katrina ja tam zamierzam rodzić w sierpniu :tak:

ale czy mały tyle wysiedzi w brzuchu to nie dam sobie ręki uciąć;-) w zasadzie do końca lipca tylko 2 tygodnie, trzeba dać radę ;-)
 
Natkusia - powodzenia :-)

Katrina - ja będę :-) Mój mąż ma urlop od 11 sierpnia to wcześniej nie mogę :-D

Dla mnie to jest wszystko zdrowo popieprzone i nie widzę grama logiki w tej całej agresji, albo tzw. pokojowe religie, żeby udowodnić, która bardziej pokojowa wyrżnęłyby się do gruntu, nieprzebierając w środkach...
Teraz z kolei, to co dzieje się na Ukrainie... w imię czego? Władzy, pieniędzy, poszerzenia wpływów, za mało mają lebensraumu?
 
Natkusia &&&&&&&&&&&& oczywiście!

Katrina ja rodze w sierpniu. Działania zaczynam 1.08, albo 3.08 jak mój mąż skończy remont. Wcześniej zabronił Lilce wychodzić! :-D
Gorgusia z tego co wiem to wiesiolka biorą tez staraczki, bo śluzu jest wiecej i podobno łatwiej dni płodne wychwycić, Wiec moze być ze to od niego tyle śluzu. A gdzie kupiłyście tego wiesiołka? Apteka czy zielarski raczej?
 
reklama
Do góry