reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Karaiwina - ja na samo hasło ćwiczenia czuję się okropnie zmęczona :biggrin2:

W długi weekend majowy siedzimy w domu, mamy co prawda zaproszenie na chrzciny na Mazury ale sobie odpuszczamy, to jednak 600 km w jedną stronę. Nic nie ucieknie, będzie jeszcze dużo okazji.

Ja się zaraz zabieram za porządki w tych ciuszkach, które dostałam od koleżanki, szybko nie będzie :-)

Trzymam kciuki za wizytujące dziś dziewczyny i czekam na relacje :-)
 
reklama
Ania u mnie sie da edytowac ! Musiaz nacisnac na swoj post -podswietli ci sie i u gory bedzie namalowane pioro -to jest edycja (przynajmniej u mnie )
Ja juz po badaniach wszystko ok i bez zmian -nastepna wizyta za tydzien :-D
 
gorgusia tą glukozę to tak jak dziewczyny mówią,
Ja byłam dziś, zaniosłam tylko kupioną glukozę, a resztą zajęła się laborantka. W plastikowym kubeczku po zmieszaniu wody z glukozą wyszło tak 3/4 kubeczka. Smacznego :-D
 
WitamJ
U mnie ciepło i słonecznieJ
Ewaelinka faktycznie farby lateksowe są niezastąpione, zwłaszcza jak w mieszkaniu są dzieci czy czworonogi! U nas te farby nie są jakoś specjalnie drogie!!! Przy czym z pewnością jest to efekt długotrwały- nam udało się zmyć nawet kredkowe bazgroty!
Anna to moje ulubione zajęcie na tę porę roku! Z tym, że zajmę się tym po remoncie, tj. za jakieś 2 tygodnie. Jakie kwiatki lubisz?
Martyna &&&
Ma_Dunia czekamy na wieściJ
Natkusia powodzenia!
Edys witaj w klubie, my też zbieramy się do remontów!
Katka oby czas szybko minął… ja nie znoszę kolejek, na szczęście u mnie są zapisy na konkretną godzinę i ewentualne opóźnienia to max z 10 minut- także ok.:)
 
Ewelinka dobrze ze po wizycie ok! Uff! Tylko nie szarzuj tam od razu;-)
Widzę ze ostro remontujecie ja na razie nie mam co bo nie mamy pokoju dla malej jeszcze i bliżej porodu zrobimy kącik u nas w dużym.
Anna milego kwiatkowania!
Nam się samochód 2 mies. Temu kupiony zepsuł mężowi wczoraj w trasie o 1szej w nocy kolega go sciagnal 60 km z pod Warszawy. Teraz mamy 2 zepsute auta pod blokiem nowy i stary. Od mamy muszę pozyczyc zeby jechac na badania rano bo mam spory kawałek i znowu kasa potrzebna na naprawy!! Wrrr! :crazy: Jedyne pocieszenie ze to nie wypadek czy cos strasznego!
 
reklama
ja właśnie odgruzowałam swój balkon i też myślę o jakiś kwiatkach , zazwyczaj sadzę pelargonie bo jakoś specjalnie nie trzeba się o nie troszczyć i bratki , co innego polecacie ?

Angie - a to pech z tymi autami : /
 
Do góry