reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Monya - jak to mówią: do dobrego łatwo sie przyzwyczaić :)
ucaluj te ciotki, ze taka pomoc Ci zorganizowały. Teraz jest niezbędna jak masz sie oszczędzać, a pózniej jak młode bedzie z Wami tez bedziesz miała lepsze zajęcia niz sprzątanie.
Bardzo bym chciała by te mebelk stanęły juz przed świętami, nawet zaplanowałam M. kiedy moze miec na to czas :) Ale jestem gotowa na to, ze to moze nie wyjśc, M. mocno zajęty, a w tym tygodniu ciezko liczyć na jakaś pomocna dusze, jak nic -wszyscy pisanki malują ;)

Caltha - to moze tak krowie na rowie - jakie jest praktyczne zastosowanie tego nad czym tak pracujesz? :)
 
reklama
Martyna - mój też mnie okłada tak po pęcherzu że się spać nie da :)

Tak piszecie o tych porządkach że aż mi głupio bo ja nic nie sprzątam , nie mam mocy po prostu , ale nikogo na święta nie zapraszam także wstydu nie będzie :)
 
A propo sprzatania to niestety stety sprzatam sama. Mama przed wczoraj wpadla umyla mi okna a tak to nie lubie balaganu wiec raczej na biezaco sama robie. Tym bardziej ze na zwolnieniu a jak pracowalam to na noce wiec cale dnie mialam na sprzatanie ;)

Zwierzaczki sliczne uwielbiam wszystki
A to moje kociaki
 

Załączniki

  • 1397683344069.jpg
    1397683344069.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 24
  • 1397683514744.jpg
    1397683514744.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 24
  • 1397683563377.jpg
    1397683563377.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 26
No to dziewczyny fajnie, że nie jestem sama ;-)
Piotruś wymyślił mój M ale powiem szczerze, że mi wszystko jedno, żeby się tylko szczęśliwie urodził w terminie. Imie ładne.
Amelcia- ja też nie zapraszam ale dziś ugotowałam, odkurzyłam i zrobiłam pranie - TYLE!
Po odkurzaniu 2 pokoi złapała mnie taka zadyszka, że masakra :dry: I wszędzie czuję pulsującą krew- nawet w opuszkach palców :tak:

A jak kicham to blizna po CC mnie rozrywa :angry: Łapie mnie taki skurcz, że koszmar :no: Chyba mięśnie się napinają tak.
Dlatego właśnie nie zniosę kolejnego cięcia. Zrobię wszystko, żeby urodzić SN, wkońcu medycyna nie ma granic :dry::dry:
 
Chyba każda z nas ma problemy z zaśniecięm bo dzieciaki na wieczor mają najwieksza ochote na zabawe. Caly dzien je kolyszemy w brzuchu a wieczorem jak my chcemy spac to one szaleja ;)
Ja mimo wszystko probuje bo padam po ostatnich dwoch dniach :) dobrej nocy

Tak brytyjska dlugowlosa i dwa brytyjskie krotkowlose :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
P
To ją się dołączam do grona nie śpiących.Jestem dzis jak chmura gradowa.Zła,że hej, najlepiej bym komuś kopa zasadzila ale nie ma komu
I chyba najbardziej wkurza. mnie fakt,że nie mam na co się denerwować.
Ladne macie zwierzątka.ja nie wyobrażam sobie mieć czegokolwiek w domu.wychowałam się na wsi i i dla mnie zwierzę w bloku sie męczy nie ważne czy to pies,kot czy lemur.

Chłopa mam super. Choć czasem mam ochotę na "rozwód" ale tylko czasem. Jasio jest.mistrzem w gubieniu telefonow.w swoim życiu miał ich ponad 20.średnio jeden model starcza na poł roku.dlatego średnia wartość tego gadzetu nie przekracza 100zl,bo się nie kalkuluje.i tak wczoraj jasio po raz 10. zwodowal swój tel.(poprzedni zgubił w Indiach),a jeszcze wcześniejszy wysłał kurierem z rowerem dla klienta...kiedyś sie wkurzalam,a teraz dostaje tylko ataków śmiechu :-)
Jutro dzień sprzątania przed wyjazdem,a w pt wypiore wszystkie posciele włącznie z wkładami,zeby przez te kilka dni zdarzyły wyschnac.
I tyle.
 
Ostatnia edycja:
Do góry