reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

edys u nas urodziny to prawdziwa uczta! jak kiedyś chciałam zaprosić rodzinę tylko na torta i kawę to mi się od mamy i babci oberwało ;-) u nas rodzina lub się bawić ;-) siedzą długo więc zawsze jest coś na ciepło + sałatki, zimne przekąski. W 4 urodziny Martynki po raz pierwszy zrobiłam osobny stolik dla dzieci bo do tamtej pory to dzieci zazwyczaj wpadały coś przekąsić a tak bawiły się gdzieś w innym pokoju :-)

Rany dziewcyzny niech mnie któraś kopnie do pracy :-D chyba przed pojadę sobie do Tesco :-) kupić coś dla maluszka to mi może ochota do pracy wróci :-)
 
reklama
Jeju ciezko was nadrobic, a troche czasu mnie u was nie bylo!! W kazdym razie witajcie z powrotem! Nie zagladalam do was bo mnie rowniez chorobsko rozwalilo i tydzien mam wyjety z zyciorysu. Ale udalo sie, wyleczylam sie inchalacjami ziolowymi i syropem z cebuli.
Dzis znowu powrot do pracy i jakos tak ciezko mi wszystko ogarnac, ale wiadomosc ze z moim maluszkiem wszystko ok dodaje mi sil. Smyk jest tydzien starszy niz na suwaczku, z tego co mowi osttni scan i rozwija sie bardzo ladnie. Ciesze sie okropnie. Pozdrawiam was i uciekam dalej do pracy bo samo sie nie zrobi.

Edys jesli chodzi o urodziny, to ja zrobilam bym i slodko i salatkowo i szynkowo :) Ja po prostu uwielbiam przygotowywac takie rarytasy, szczegolnie, ze bedzie to spotkanie rodzinne .Pozdrowionka!
 
Hej hej
Nie było mnie wczoraj, muszę nadrobić.
edys moja też ma zaraz urodziny. Ja tym razem robię na słodko, tylko tort i jakieś przekąski. A co do prezentu - ja małej kupiłam kilka nowych książeczek, od jednych dziadków dostanie rowerek biegowy Bunzi, a drugim powiem, żeby kupili wózek dla lalek.
 
hej:-)

U mnie dziś przebija się słonko może będzie ładna pogoda, tak mi brakuje wiosny;-) Dzisiaj mam wizytę u swojej ginki ostatnia była miesiąc temu na nfz teraz idę prywatnie bo termin na nfz mam na kwiecień:-D Fajna z niej babka ale bada strasznie dokładnie i trzeba się naczekać . Mam na 16,30 licze , ze około 19 powinnam być juz w domu.:-)
 
Witam sie! Duuzo nas trudno odpisac kazdej...
Amelia- Jak sie uda to dzis mama zalatwi mi u swojego internisty. Dzieki za dobre checi jakby co:-)
Do kina bym sie tez wybrala ale narazie to synek nas meczy zeby isc na lego przygode. Wiec pewnie nas naciagnie i pojdziemy albo z tata przynajmniej...ja to bym poszla na cos doroslego heh.
Martuska odpoczywaj wez nospe i daj znac jak sie czujesz! potem! Mi nospa i lerznie zawsze pomaga na pobolewanie brzucha.
Domi cieszę sie ze juz dochodzisz do siebie:tak:
 
Witam sie i ja.
u mnie dziś dołek w sampoczuciu, słaba jestem strasznie, ciagle ciemno przed oczami i duszno. Ktos mi chyba wtyczkę wyciągnął. Więc znowu głownie leże. I od razu mam sie gorzej psychicznie. Ehhhhh....
A wczoraj wieczór z silnymi mdlosciami. Czy kogoś jeszcze męczą te cholerne mdłości?

Moj M miał rano odebrać wyniki Pappa. Boje sie napisać czy zadzwonić, a on sam już w wirze spotkań i pracy. Taki glupek ze mnie.

U nas chyba sie przejasnia, rano niezle padało.
 
Choć czasem nic nie piszę, to czytam Was regularnie.

Zaczyna się kolejny tydzień. Wszystkim zarówno wizytującym jak i niewizytyjącym życzę dobrego samopoczucia i dużego apetytu.

Jeśli chodzi o zachcianki to wczoraj przeszłam sama siebie. Próbowałam kilku potraw i nic mi nie wchodziło, a ponieważ wszystko było w restauracji to musiałam za wszystko zapłacić a kelner był mocno zaniepokojony. Nawet wizyta w McD nie pomogła , bo ukochane fryteczki i kurczaburger niezawodny do tej pory również został tylko nadgryziony. Na szczęście w domu czekał na mnie rosół, którego ugotowalam jak dla wojska no i arbuz oraz brzoskwienie w syropie. No jest mój numer 1 w ostatnich dniach.


Co do samopoczucia to nadal jest ok. Doszła duża zadyszka podczas spacerów, zakupów. Co jakiś czas muszę usiąść i odsapnąc , bo serducho tez wali jak szalone. Dodatkowo pogoda nie pomaga, bo ubieram sie ciepło, a w sklepach nadal grzeją jak szaleni i szybko się przegrzewam. O dziwo na ćwiczeniach nie mam problemów z niepokojącą zadyszką czy złym samopoczuciem.

Jeśli chodzi o przyjęcia urodzinowe dla dzieciaków to zawsze jak na nie chodzę jako dorosły liczę , ze gospodarz oprócz słodkości przygotował rownież jakieś inne przekąski.

W środę mam wizytę u gina z usg (16 tyg). Mamy dowiedzieć się kto tam w brzuchu siedzi. Juz żyję tylko tą wizytą i o dziwo potrzebuję jakiegoś wyciszenia i skupienia.

Co do ruchów to czuję coś czego nie mogę zakwalifikować do trawienia, do bólów ani do czegokolwiek innego co znałam do tej pory, więc może to juz to. Jak się wzmocnią to się upewnię.

Pozdrawiam Was poniedziałkowo!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
Domi super że lepiej się czujesz i to choróbsko Cię opuszcza :-),
Ewcol powodzenia na zakupach!!! zazdroszczę, nam dziś meble do pokoiku małej przyjeżdżają montować :-)
Martuskaa za poprawę samopoczucia &&&
Gawit ja też jutro jadę do ikei :-) małej łóżeczko do pokoiku jedziemy kupić, byłam w czwartek w tamtym tyg i miałam strasznego pecha bo akurat te łóżka jak zawsze były to tego dnia zostały wykupione... no ale wizyta nie była na pusto oczywiście, na nic wydałam 200zł :baffled:
Edyś my urodziny robimy zazwyczaj na dwóch stołach, jeden dla dzieciaczków tj. słodycze, kanapki, owoce, a drugi dla rodziców sałatki, wedliny itp. ale byłam na takich urodzinkach gdzie był tylko tort i trochę słodyczy dla dzieciaków i to wsio. Jeżeli to przyjęcie dla rodziny to ja bym zrobiła pierwszą wersję :-). A rower biegowy na 2 gie urodzinki to super prezent, my kupiliśmy punky i mała śmiga cały czas. Dobre są też klocki lego duplo, polecam szczególnie domek KLOCKI LEGO DUPLO 10505 DUŻY DOMEK DO ZABAWY 24H (3925504273) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. moja się cały czas tym bawi.
Kami-30 ja też mam takiego lekarza na NFZ że jak idę na 16 to wchodzę o 19, mam chociaż czas na czytanie książki :-)
Madison &&& za testy pappa ;-)
Dziewczyny czy Wam też wychodzą włosy? Mi tragicznie, boję się je czesać. Gin powiedział, że to przez dużą ilość progresteronu.
 
Ostatnia edycja:
Hejka :-)

Kurcze.. na 14 mam wizytę z Michałem u lekarza.. dzisiaj go wysypało i to trochę wygląda na różyczkę :szok: mam nadzieję, że to nie to.. bo będę miała przerąbane :-( dziecko w brzuchu jest bezpieczne od17 tygodnia a ja jestem na granicy......


ANUSIACH chodzę do dr Jureczko. Na NFZ nie ma szans do niego się dostać bo jest bardzo rozchwytywany i ma już grono swoich pacjentek (mnóstwo) ale przyjmuję prywatnie w Katowicach :tak:

FIUFIU fajnie, że spędziłaś tak dobrze wieczór ;-)

CARINE ja mimo tego, że dowiedziałam się w 13tc to czekałam/czekam do 20tc żeby mieć pewność :tak:

DOMI Ty to się zajedziesz :confused: powinnaś odpoczywać.. gwarantuje Ci, że przy dzieciach sobie nie odpoczniesz :-p

EWCOL oby szybko Ci przeszło!

MARTUSKA odpoczywaj!

EDYS ja robię tort, ciasto, zimna płyta, sałatki itd.. sama kawa i ciasto nie przeszłoby ;-):-D

GAWIT miłego dnia w pracy :-)

KAMI u nas jest słonko, byliśmy na chwile na dworze ale zimnooo.. lodowaty wiatr wieje :dry:

MADISON oby Ci przeszło biedaczko.. dzieci dają w kość.. odpoczywaj :*

MONYA niezła jesteś z tymi smakami :-D
 
reklama
Hej wszystkim :-) Podczytuję a raczej próbuję Was podczytywać od jakiegoś czasu ale marnie mi to wychodzi. Pomyślałam, że jeśli się odezwę to będzie w końcu jakaś motywacja żeby czasem coś skrobnąć ;-)
Jestem majową mamą 2010 a tym razem padło na sierpień. Wg OM 8 sierpnia.
Pozdrawiam wszystkie sierpniówki :rofl2:
 
Do góry