reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Właśnie doczytałam lavende... bardzo mi przykro :( oj dziewczyny co to się dzieje... ja mam wrażenie że nasze organizmy są jakieś słabe... Dziewczyny trzymajcie się mocno :*

Ja mam cudnych teściów. Moja mama też jest super teściówką :) ale wiadomo...każdy ma swoje przyzwyczajenia, sposób na życie. .. My właśnie mieszkamy z moją mamą, jest tutaj miejsce itd. Kocham ją bardzo ale uważam że powinniśmy mieszkać sami, ona też o tym wie. Wtedy będziemy żyć po swojemu. Póki co nie mamy takiej możliwości. Myślę że z tego powodu jest więcej nieporozumień mieędzy nami. Kiedyś wynajmowaliśmy kawalerkę w opłakanym stanie i byliśmy mega szczęśliwi :)

Wczoraj się popłakałam bo czuję się bardzo nie atrakcyjna. A mój K. koleżance potrafił napisać że ładnie wygląda, a ja ostatnio usłyszałam to w Wigilię... Od mamy. Ale on twierdzi że na każdym kroku mi mówi że mu się podobam. Chyba nawet nie bierze pod uwagę ze ostatnio nie za bardzo a ja teraz jeszcze bardziej tego potrzebuje bo czuję się koszmarnie.

Taki to trudny czas.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny :-)
Postanowiłam do Was dołączyć, mam nadzieję, że mogę? :-)
Jakiś czas temu zarejestrowałam się na staraczkach, ale nie zdążyłam się tam na dobre rozgościć :-) po kilku miesiącach intensywnych starań wreszcie się udało :-)
 
Jakoś się trzymam. Mam wrażenie, że najgorsze jeszcze przede mną - muszę wszystko wydalić z siebie. Nie chcę mieć skrobania.

ciężki ten rok.
 
reklama
Lavandela :(((( tak bardzo mi przykro :-(


Malusiolka - współczuję teściów , nie jestem w stanie zrozumieć ich zachowania …i ten podział dzieci , czy oni nie widzą że krzywdzą Twoją starszą córkę , w dzieciństwie moi dziadkowie mnie i mojemu rodzeństwu na każdym kroku dawali odczuć że dzieci siostry mojego ojca są dla nich ważniejsi niż my ,to było bardzo przykre i dla małego dziecka niezrozumiałe . W takiej chwili powinni Cię wspierać i podtrzymywać na duchu , Kochana trzymaj się .

Ojaka - ja mogę non stop pić pepsi cytrynową , nie mogę się opanować :)

Gwiazdeczka - my jutro również w domu , mąż przed tv a ja zapewne przed muszlą :)

Jjm86 - w pierwszej ciąży byłam parę razy w kinie i szczerze to nawet nie pomyślałam że dziecku może hałas przeszkadzać itp , aaa i wybierałam raczej komedie niż filmy wzbudzające jakieś złe emocje czy strach

Ja też nie mogę narzekać na teściów , są ok , nie narzucają się nie udzielają tzw dobrych rad , teściowa czasem wpadnie i weźmie małą na spacer , na szczęście mieszkamy sami , kto wie jak by było gdybyśmy musieli zamieszkać razem .
 
Do góry