reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Cześć
Poczytałam trochę Wasze forum i chciałabym się do Was przyłączyć.
Pierwsze 2 kreski zobaczyłam 12.12.2013, beta w kolejnym dniu wyszła 50,02 i już wiedziałam, że coś się zaczęło. Z moich obliczeń wynika, że powinnam urodzić w końcówce sierpnia. W sobotę idę do lekarza na pierwsze badanie i usg. Mam nadzieję, że dowiem się więcej i zobaczę już bijące serduszko.

Malusiolka bardzo mi przykro :no:
 
reklama
Dziewczyny tez przylaczam sie do plamiacych. Raz jeden jedyny prawie tydzien temu ale zywia krwia nie trwalo to dluzej jak 5 minut ale panika byla straszna :( z pracy sie zwolnilam zadzwonilam do lekarza kazali czekac bo co ma byc to bedzie a ze wyliczyli ze bedzie to polowa 5 tygodnia to ze i tak nic nie zobacza. Wiec cierpliwie czekam mam dzwonic do lekarza po swietach. Jak narazie objawy sie rozkrecaja :) wiec jest nadzieja :)
 
Malusiolka trzymaj się ciepło i pisz jak po lekarzu.
Beate witaj i gratulacje:-)

Ja przez ostatnie parę dni nie mialam na nic czasu,nie wspominając o forum. Przed świętami piatek,weekend i poniedziałek w pracy, we wtorek Wigilia a na następny dzień wyjazd do rodziny M. Teraz dopiero mogę usiąść. Coś mnie od wczoraj pobolewa podbrzusze i kłuje na dole albo po bokach. Mdłości niestety nie odpuszczają, przez Święta za dużo się nie najadłam, bo po pierwszym daniu mój żołądek mówił stanowcze "nie":no:
I żeby nie było za pięknie jutro znowu do pracy...
Miłego odpoczynku i zdrówka dla mamusiek bo widzę,że u niektórych nieciekawie się podziało. Trzymam kciukasy za Wszystkie:-)
 
ojaka dziękuję

Ja do pracy idę dopiero 7 stycznia to trochę sobie odpocznę. Jak chodzę do pracy to jestem poza domem od 6.00 do 19.00, więc wieczorami mam bóle brzucha i mocne kłuje mnie w okolicy jajników. Dobrze, że w sobotę idę do lekarza.

szyszuniaa na pewno wszystko będzie dobrze. Często we wczesnej ciąży pojawiają się lekkie plamienia. Najważniejsze, że nie było skrzepów
 
Malusiolka, tule Cie mocno kochana. Badz jak najlepszej mysli choc wiem, ze latwo nie bedzie. Wszystkie o Tobie myslimy I tzymamy mocno kciuki.
Asiolek a to co u Ciebie?! Masz luteine? Poloz sie kobieto, nie ruszajnsie wcale z wyra tylko do toalety.. To sie tyczy zreszta reszty dziewczyn. Czesto zwykle plamienie nie jest niczym strasznym, jeszcze w dniach w ktorych moglaby wystapic kolejna @.
Ale sie zmartwilam :( I nie powiem, mam jeszcze wiekszego stresa przez te swoje jajnikowe bole dzis.

Witam nowe mamusie :)
 
Beate, a ja mam skrzepy ;/

Dziękuję jeszcze raz :* Dzięki Wam i mojemu M mam jeszcze dobre myśli. Najgorsze jest dla mnie to, że teściowie mają w d*pie ;/ Rano teść stwierdził, że sama jestem sobie winna, bo się denerwuje. A ja się wkurzyłam i do niego o rzesz k*urwa, czy to moja wina, że non stop chcecie coś ode mnie? Zamknął ryj;/ A później próbował się podlizać. Dzisiaj też zaczął obrażać moją starszą córkę, że jest najgorsza i takie tam ;/ Po prostu moje dziecko źle się zachowuje, bo chce na siebie uwagę zwrócić, bo czuje się odepchnięte. Cały czas od córeczki dzieci najważniejsze i moja młodsza córka dobrze traktowana, a Oliwcia źle i dlatego też tak się zachowuje. Mam gdzieś co o mnie ktoś myśli, ale jeżeli chodzi o moje dzieci, to nie będę słuchać i od raz opie**ole. Jeżli poronienie jest, to pożałują tego, bo wiedzieli, że jestem w ciąży i nawet nie pomogli tylko wymagali ;/ M nawet jutro bierze w jednej pracy wolne abym mogła jechać do lekarza. Ciesze się, że go mam.
 
Dobrze Malusiolka ze choc twoj M cie wspiera. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Tesciami sie nie przejmuj o swoje walcz i nie daj sie .
Powiedzcie mi Kochane czy u Was rodziny juz wiedza ? My po poprzednich przejsciach chcemy powiedziec rodzica gdzies w 3 miesiacu moze pozniej a ze mieszkamy w Uk mamy prosciej. Chciala bym wszystkim oglosic ale czuje ze zapeszlyla bym.
 
Witam i ja... Dawno mnie nie było ale nie wyrabiam z czasem ;) U nas póki co oki, lekarz na pierwsze usg kazał mi przyjść 7 ale ja umówiłam się na 2 bo muszę szybko uciec na urlop gdyż pracuje przy ołowiu i innych chemikaliach a chce na 1000% być pewna, że z ciążą ok. Co do plamień t o w pierwszej ciąży na początku miałam brązowe plamienia ale lekarz powiedział, że to normalne. Oczywiście co innego plamienie a co innego krwawienie.

Malusiolka trzymam kciuki...
 
reklama
Kurcze chyba zaraziłam wszystkich tymi plamieniami.

Malusiolka przeraziłaś mnie strasznie. Aż mi się płakać chce. Moje plamienia też nie ustępują, mimo branej luteiny. Czasem nawet czuję, że mi "leci" tak jakby jakiś ślub albo okres. (nie wiem czy zrozumiecie o co mi chodzi). Trzymam bardzo mocno kciuki, bo jeśli nie będzie dobrze z Tobą, to ja też stracę wiarę w moją Fasolkę (a tak być nie może)!!! Dawaj znać na bieżąco co się dzieje, bo chyba oszaleję z niewiedzy!

Moje bóle piersi też troszkę zmalały,ale delikatnie wybrzuszyło mnie. I nie wiem czy to nasz Skarb czy po prostu świąteczne potrawy ;-)


Mam nadzieję, że nasze Niunie będą się dobrze rozwijały bo jakoś ten sierpień chyba pechowy. Może w styczniu z okazji nowego roku się poprawi. Musi !!
 
Do góry