reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ja jestem na fali...

Dzis rozje... sie nam super duper wozek synka. Mama moja nie pamiętala, ze sobie przedstawiła kolejność kol i przy przeszkodzie szlag trafił stelarz.
No nie jest to żadne nieszczęście, ale przykro mi było i zal kasy. Nowy to prawie 5tys, miałam nadzieje sprzedać ten za jakis czas po jakiejś fajniej cenie :/ Kombinuje naprawę.
Dobrze, ze mam 3/4 wozka dla bliźniąt, bo to jest 100% wozka dla synka, ino bedzie jeździł z koszem obok.

Co do tesciowych to u nas wciaz sielankowo... :) Ale ja chyba bardzo potrzebuje teraz pomocy i wszystko lykne.
Cwikla - kciuki za powodzenie nowego nastawienia i strategii :)

Anielka - jejku, ja nawet nie pomyslalam, ze u mnie to ciaza w wersji najbezpieczniejszej, a co dopiero jak sa pojedyncze lozyska czy owodnie...
Dobrze, ze Twoi chłopcy rozwijają sie równo. Mam ogromna wiarę, ze donosimy super! Tylko czasem sie czegos przestrasze ;)

Katrina - nie moge o kwiatkach, bo zaraz mi sie przypomina moja kolejna kwiatkowa porażka ;) ogrodnik zrobił ślicznie przed domem, a ja wszystko zmarnowalam. A tak sie starałam i robiłam jak kazał z miarka w ręku.. Nic nie rozumiem, za duzo wody, za mało?! Takze chyba skupie sie na tęczy ;)

Ma_Dunia - zdrowka duzo!

Ewaelinka - w tej dawce (zelazo plus to co jest w ciężarnych witaminach) nie przedawkujesz. A badanie bedziesz miała powtarzane przecież dla kontroli. Nie tak łatwo podniesc ta hemoglobine, przynajmniej u mnie tak to wyglada.
Zanim wroci do normy to bedzie kilka tygodni, chyba ze jakaś super podatna jestes. U mnie to w pierwszych 2-3 tyg brania i tak spada, zelazo nie jest łatwo wchlanialne, stad czesc lekarzy zaleca łączyć z wit C.

Kaspian - dziękuje bardzo :*

Gorgusia - przemieszczaj sie zawsze z butelka wody, podobno szklanka wody najszybciej podnosi cisnienie jakby co. Tak mówił lekarz w tv :) Ja tak robię.

Caltha - dziękuje Ci bardzo, bardzo za ciepłe słowa.
Zreszta wszystkim Wam bardzo dziękuje za otuche!!! Jesteście kochane! :)

Izis - 100 lat dla szanownegi małżonka :) żonę juz ma super, to teraz życze super dzidzi, książkowej :)

Angie - no juz chyba nic nie przeczytam :) Ja tez ruchów nie licze, jak jest to jest, czasem duzo i luz, a jak mniej to czekam az bedzie duzo i znowu luz ;)

Wogole to podziwiam Was dziewczyny po stracie, mamy Aniolkow, to dopiero muszą byc nerwy. Dobrze, ze my tu zaraz ostarnia prosta zaczynamy :)

Misiura - poranno-ptaszkowa ta wizyta :) Trzymam kciuki!

Ja tu pisze i pisze, a tam sie ciagle mnoży... :)
Wysylam i pózniej odpisze dalej. Az zadyszki dostałam :)
 
reklama
Anna... Moja psiapsiółka uczy w szkole prywatnej i tam dzieci w 2 klasie robiły prezentacje w Power Poincie, takie czasy.
 
Nie no wiadomo takie czasy,ale niewiem czemu mi sie to chore wydaje.Zwlaszcza ze mimo ze czasy nowoczesne u maxa w kalsie zdazaja sie dzieci co niemaja dostepu do neta znam takich 3.Jedna juz sie ze mna na jutro umowila ze przyjdzie napisac to odemnie bo ona niema gdzie.
 
Faisca - fajno Ci, Portugalia... :) Baw sie dobrze i spokojnie ;)

Monya - bardzo Ci dziękuje za miłe słowa :) No masz racje, ze ten tvn to słaba rekomendacja, ale laczylam ich obecnośc tam tylko z relacjami dosc podporzadkowanymi względem pani Walter-Nowak :)
Ta książka miała swoje plusy, teraz wiem, ze gucio wiem o wychowywaniu bliźniąt i konieczność ich rozdzielenia i nie traktowania jak jedność.
Przy okazji nauczyłam sie cennej rzeczy - nie blizniaki, a bliźnięta! Blizniaki to podwójne domy ;)

Umowilas sie do prywatnego gabinety czy jakies 'zorganizowanej przychodni'?
Ja to 4d i tak musze sobie darować, ale ja niz pisałam, ze mnie to troszkę przeraża wiec wielkiego żalu nie mam.

Co do tego, ze ja tak uparcie staram sie doradzac i wtrącać swoje 3 grosze to dlatego, ze mam duży dług do spłacenia - w pierwsza ciąże zaszlam bardzo szybko i to mnie wyrwalo z zupełnie innego egoistyczno-hedoistycznego stylu życia. Wiedziałam zero o ciazy, porodzie i mniej niz zero o dzieciach. Poradniki i internet odrzucilam. Gdyby nie cierpliwość moich przyjaciółek, znajomych i innych fajnych babek na moje drodze, gotowych nawet w nocy o północy odpowiedzieć na rożne pytanie było by dramatycznie. Zwłaszcza jak juz mały był na świecie.
To czy sie korzysta z rad czy nie czy tez ma sie podobne podejście do czegos czy skrajnie inne to wtórna sprawa, najwaniejsze to miec z czego wybierać :)

A! I fajowy ten filmik o bliznietach trzymających sie za ręce :))) Cuuuudo!
Do tego trzeba miec najniebezpieczniejsza wersje ciazy mnogiej nietety - czyli jeden worek owodniowy dla obu dzieci.
Tym niemniej - moje choć w dwoch workach tez maja fajny kontakt - a to raczkami, nozkami sie mieszają, a to buzi sobie w glowki dają, słodkie widoki :)
 
Ide straszyc dzis w nocy hihi
 

Załączniki

  • 1400009957413.jpg
    1400009957413.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 39
Madison...bliźnięta no tak;)
Zapisałam się do poradni Agatowa na Zaciszu. Jak dla mnie kawał drogi, ale to miejsce do usg 4d polecił mi mój ginekolog. Zanim ostatecznie podjęłam decyzję to poszperalam w necie odnośnie badań 4d gdzie winnych miejscach można, które polecają i takie tam. I z tych wszystkich ta na Agatowej mnie przekonała. Stwierdziłam, że przecież jedziemy tam tylko raz więc możemy się pomęczyć. Za usg będę płaciła 250 zł, więc chyba też nie tak dużo. Nie ukrywam też, że mam zamiar wypytać tą ginekolożkę o wszystkie moje wątpliwości odnośnie ostatni atrakcji no i ciekawa rownież jest jej opinii o przebiegu ciąży jako innego lekarza i też jako kobiety.
 
Madison tz ze witaminke c moge jeszcze dolaczyc nastepna wizyte mam planowo dopiero poczatek czerwca i chcialabym miec jakies rezultaty bo tego sie boje ,,,,,i jeszcze jedno czy niedobor zelaza mogl wywolac te skurcze ???
Anna hihihi ja tez tak lubie straszyć moj mi zawsze mowi wtedy ze jestem mega sexy ,czy mi sie zdaje ale chyba wloski rozjasnilas :-) ???
 
Hahahah ja to mam jednak oko :-D
To czekam na ladne zblizonko w rozpuszczonych :-)

Ja juz poleguje i wybieram sie poogladac swoje powieki ,,takze moje drogie do porannej kawki :-*
 
reklama
Ja też już mówię dobranoc :)
Jutro mało mnie będzie, bo jedziemy z Agatką do CZD na kontrolę u gastrologa (niedobór wagi...) i planujemy iść do zoo.
Papa
 
Do góry