reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

A powiedzcie mi gdzie szukać i jak szukać czegoś takiego co się doczepia do wózka dla starszego dziecka żeby sobie na tym stało. Mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi:)

Chcialam coś takiego kupic z racji ze Filip dostał się do tego państwowego przedszkola i będę często go spacerkiem odbierać a on czasami leniuszek to by sobie stał przy wózku i pchałabym obydwoje:)
 
reklama
A powiedzcie mi gdzie szukać i jak szukać czegoś takiego co się doczepia do wózka dla starszego dziecka żeby sobie na tym stało. Mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi:)

Chcialam coś takiego kupic z racji ze Filip dostał się do tego państwowego przedszkola i będę często go spacerkiem odbierać a on czasami leniuszek to by sobie stał przy wózku i pchałabym obydwoje:)
coś takiego? BuggyBoard Maxi LASCAL dostawka do każdego wózka (4196808110) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Eh moja Martyna też leniuch jak nie wiem co, ale kurde w listopadzie 5 lat kończy więc raczej w dostawkę nie inwestuję ;-) zresztą do przedszkola będzie ją woził mąż, a po przedszkolu to ona raczej grzecznie na nóżkach idzie, rano jej się tylko nie chce :-D
 
gawit o właśnie coś takiego:) dzięki.
Ale kurcze trochę drogie jak na chwilkę.. bo mój we wrześniu będzie miał 4,5 roku. Poszukam czegoś używanego:)
 
ojaka- super synus :-)
gawit -to niezle:szok: przepraszam ale nie moge przestac sie smiac:-D ty mialas pewnie niezlego stresa przez ten papier. Jak dostaniesz ta sukienke zrob zdjecie prosze, chce zobaczyc jak to wyglada na normalnym czlowieku . Obawiam sie ,ze sie nie zmieszcze wniej atez chce ja kupic.
Co do snow tez mam dziwne i bradzo realistyczne :baffled: ostatnio jestem na etapie ciazowym ,Albo jestem w ciazy albo juz urodzilam i mam problem z karmieniem.Chce niemowlaka nakarmic ale on nie chce bo ktos mu dal kromke chcleba do zjedzenia :eek: albo, ze nosze dziecko wkieszeni :baffled:.
Dzisiaj ide na ,, przyjecie''z okzji 3-maja . Polskie biuro u nas w miescie organizuje i po raz 1 od prawie 4 lat dostalam zaproszenie :confused2:szkoda,ze zamiesiac wyjezdzam.
 
Dziewczyny, no tak najlepiej by bylo zeby caly czas sie ruszaly, kopaly :tak: ale wiecie sie mowi do dzieci ze maja spac zeby urosly...

Polozna normalna w kazdym kraju radzi zanim z panika sie ruszy do szpitala podniesc sobie poziom cukru we krwi, polozyc sie na lewym boku i miec nadzieje, jak w pol godziny nic, potraktowac malucha pomaranczem jak po pol godzinie znowu nic to mozna sie wybrac do lekarza sprawdzic o co chodzi. Mnie pod KTG tak dozywieli bo Zuzka miala gdzies to czego oczekuja od niej wszyscy:-D
 
Witam , ale śpiąca jestem , dziś u fryzjera przy myciu przysnęłam tak mi dobrze się zrobiło :) , babeczka się wystraszyła bo nie mogła mnie dobudzić ;) . Ale macie sny :) mi od dawna się nic nie śni , przynajmniej nie pamiętam.

Sierpniowa - ja od dawna mam zwolnione tempo :)

Gawit -Ale akcja z tym papierem , współczuję porannego stresu . Ja mam tą sukienkę tylko z krótszym rękawkiem :tak: , przeraziła mnie trochę cena , na asos była dużo tańsza .

Ojaka - też się muszę rozglądnąć za dostawką do wózka , nie wiem czy moja będzie chciała w ogóle na tym stać
 
Jejku wreszcie ogarnelam domek i teraz czekam az m. Przywiezie mi z polskiego sklepu kluski z miesem ,a brzuch ma mi wykrecic -taki mam smak na nie .....a pozniej bede grzac sofe :-)
 
Ewa to zapraszam do mnie na sprzątanie. My rano pojechalismy zarejstrowac mnie do kardiologa. 29 musze sie tam wstawic. Potem pojechaliśmy po kiełbaski i kapuche co by lazanek narobic.

Pojedli i zasiadli na kanapie...

Gawit ja z papierem mialam tak samo. Ale w pore sie zorientowałam i niepolecialam do lekarki...
Sukienka sliczna.
 
Czesc dziewczynki :-)

U nas ok, pojawiaja sie pojedyncze skurcze ale dostaje leki i jest ok :tak: wczoraj było troche stresu bo Wojtus sie nie ruszal.. ktg wychodzilo ok ale ciagle spal. Mialam badania, dokladne usg z przeplywami i wszystko ok. Prawdopodobnie wysoki poziom cukru go uspał i tak zadzialal.. od dzisiaj jestem na drastycznej diecie :confused2: no i Mały sie rusza normalnie.
Dzisiaj mój lekarz mnie badal i uspokoil mnie.. szyjka cala ma 18mm a te 8mm wzielo sie podczas skurczu. Ogólnie dramatu nie ma ale lezenie do konca ciąży.. zastanawiaja sie nad pessarem ale zobacza jak szyjka- moj lekarz na chwile obecna nie zakładałby..
Bede tu jeszcze ok tygodnia.. czekam na wyniki posiewu no i musza ogarnac ta cukrzyce bo po niej mam skurcze.

Alez sie rozpisalam

Buziaki dla wszystkich
 
reklama
Ojaka, ja dla Agatki też chcę kupić tę dostawkę, bo szkoda kasy.

Gawit, zaraz postaram się wstawić fotki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry