reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Usypiałam Michaśka i padłam razem z nim :tak: dziękuję Bogu, że nie muszę chodzić do pracy..

EDYS powodzenia na wizycie! I obyś dostała L4 :-)

DOMI w Polsce wiało ale jakiś czas temu.. ostatnio jest spokojnie z wiatrem :tak:

AFJA współczuję ząbkowania.. mój Michał też ząbkuję ale odziwo bardzo spokojnie.. ma już 14 zębów i idą mu kolejne.. Tragedia ogólnie dla dzieci :dry:

OKATKAO jak tam beta?? EDIT: przykro mi :-(

GORGUSIA Biedna Ty.. <tulę>

LILITH ja mam jedną stronkę na której piszę post a drugą mam otwartą żeby czytać która co odpisała i w ten sposób odpisuje :-)


Ja wstałam.. chcę robić obiad a tu doopa.. nie ma wody :baffled: muszę czekać na mojego G. aż przyjedzie z wodą eh
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja w pierwszej ciąży na l4 byłam od 9tc. Leżałam w szpitalu i już do pracy nie wróciłam.
Mdłości przeszły i już jest ok :) U mnie jednak są to poranne mdłości całe szczęście.
Natkusia- zazdroszczę drzemki z synkiem. Ja wczoraj taką miałam. Uwielbiam się do niego tulić,wąchać go. Mój Słodziak kochany....
 
Cześć. :-)

Przepraszam, że nie odpisuję, ale sumiennie doczytuję wszystko. Niestety mam wielki deficyt czasu, jutro wyjazd do PL, a ja nawet pakowania nie zaczęłam. :zawstydzona/y:
 
Ha, Natkusia dziekuje za pomysła. Tez tak zrobiłam i od razu lepiej :D:D Mam nadzieje, że niedługo bedziesz miała juz wode, bo rozumiem to tak chwilowo na amen zakrecili?
Domi a skad Ty jestes?? Mieszkasz moze gdzies niedaleko? Wialo u Nas, to prawda. Ale juz sie przyzwyczailam, szczegolnie po tych ostatnich wiatrach. Obecnie mieszkamy z dala od wody, wiec tez jest duzo spokojniej. Powiem Ci, ze dzieki tutejszym dziewczynka, tez stalam sie wlascicielka kotka ale w sumie mamy ich juz 5 :D Ale ja zawsze taka zwierzakowata bylam.
Ma Dunia, bezpiecznej podrozy Ci zycze :) I jak najmniej problemow.
Gorgusia a Tobie kochana powodzenia jutro na wizycie.
 
Hej hej
tak nas dużo, że oczywiście nie wiem, co komu odpisać...
Wczoraj mnie nie było, bo leżałam jak flak. Dzisiaj czuję się już lepiej, ale mdłości mnie męczą - właśnie pije herbatę z imbirem, zobaczymy, czy pomoże.
 
oszqrde mi pierwszy test wyszedł negatywny, a robiłam 4 dni po spodziewanej miesiączce. Dopiero na drugim, który zrobiłam za tydzień pojawiły się dwie kreski.

edys udanej wizyty jutro życzę i l4:-) ja niestety nie pracuję więc i z l4 nie mam problemu

No a wczoraj kupiliśmy z mężem choinkę. W tym roku będzie żywa:-) ale stoi jeszcze na podwórku, jest taka ciężka że nie mam pojęcia jak ją mój ukochany wtarga na górę:-p. I umyłam dziś okna, a teraz sen mnie chyba łapie.
 
LILITH, no całkiem znośna była, przed chwilą ja skończyłam, zobaczymy, czy pomoże. A Ty jak, ciągle wymiotujesz?
katushka, wow, okna umyłaś! Ja się nie biorę za to, za bardzo męczące :-p i nie chcę się przeziębić. Mąż się zadeklarował, że w weekend umyje chociaż szyby. W ogóle w weekend będziemy sprzątać chyba od rana do nocy. No i choinki też jeszcze nie mamy :sorry2:
 
Lilith ja jestem z Longridge niedaleko Preston, niecale 40 mil od Liverpoolu i Manchesteru w sumie to jakies 40-50minut jazdy samochodem.
 
reklama
witam się wieczornie:)
u mnie ciąża też w zasadzie bez objawowa.. Wczoraj naszło mnie na kapustę kiszoną i tak dziko ją zjadłam, że wymiotowałam pół nocy. Teraz już nawet od kapusty mnie odrzuca..
Które z Was mają jeszcze wizyty przed świętami? Miałyście dużo badań krwi po pierwszej wizycie u ginka? Ja Idąc prywatnie dostałam skierowanie na 17 badań, nie mówiąć już ile mnie to uczyniło:p No ale czego się nie zniesie dla upragnionego maleństwa:)
 
Do góry