reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ja też jestem cały czas zmęczona :no: a przy moim maluchu to padam na twarz ;-) ale ja już na szczęście na L4 jestem.
Możliwe że już zaczynam mieć zachcianki?? nie za szybko?? przy Filipku chyba jakoś później to było.
 
reklama
ŻANETKA chyba masz prawo co do smaków ;-) no przy naszych maluchach nie ma czasu na odpoczynek. Już od gina dostałaś L4 tak wcześnie?
 
hej. nieśmiało się witam. jak widac jestem sierpniówką 2010.miałam być styczniówką 2014 ale los chciał inaczej i uciachano mi jajowód jeden. w związku z tym zaznaczam,że mogę się kiedys tu zadomowić. na razie wolę jednak nie snuć wizji, które bolą. spokojnych kobiety! :-)
 
Zaanetkaa, różnie bywa. Każda kobieta inaczej przechodzi ciąże.

Natkusia, hehe. Mogę dołączyć, ale czy się udało, to sama nie wiem. Ale dziękuję :* Nie chce kolejnego rozczarowania :)
 
Natkusia tak mam od gina ciążowe l4. Jak test wyszedł pozytywny zadzwoniłam do gina który prowadził moja pierwsza ciążę i powiedziałam we robiłam test i chciałabym iść na zwolnienie ze względu na moja pracę. Kazał mi przyjechać i wypisał l4 bez badania bo i tak nie byłoby nic widać i kazał przyjść 5 grudnia. Mam nadzieję na serduszko od Mikołaja :-)
 
Witam:) Można dołaczyć?:)
Wstępnie termin mam na 7 sierpnia, narazie potwierdzone z jednego testu, jutro zamierzam powtórzyć,może jutro też beta.
Do lekarza umówiłam się na 6 grudnia.
Pozdrawiam i uciekam do pracy:)
 
Witam się z rana :-)

ŻANETKA myślałam, że L4 to dają dopiero jak jest serduszko :tak: fajnie, może też mi się uda dostać :-D

FIUFIU przykro mi z powodu straty.. ale cieszę się, że dołączyłaś do nas :-) teraz musi być dobrze! :tak:

OJAKA pewnie, że możesz! Serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za kolejny test i betę :-) !

zaczyna nas tu być coraz więcej - super!

Ja zbieram się do pracy..
Wpadnę wieczorem :*
 
Czesc Dziewczyny pamietam jak robilam swoje testy w marcu a jz Wy jestescie na sierpien.. jak ten czas leci szybciutko..
Jak widac jestem listopadowka ktora juz jest po terminie..
Zycze Wam spokojnie przezytej ciazy bez zmartwien i klopotow, duzo zdrowka dla Was jak i dla Maluszkow:)
 
reklama
Witam się z rana:)
Powtórzyłam rano test i wyszła piękna druga kreska:)
Przyznam że jestem troszkę przerażona :) Nie faktem że jestem w ciąży tylko jak to będzie po-bo już mam jednego synka:)
a teraz uciekam budzić krasnala do przedszkola,bo najchętniej to spałby do południa:)
 
Do góry