reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Dziewczyny, przestańcie przejmować się kilogramami, rozstępami itp. bo to tylko oznacza, że macie najpiękniejszy Cud pod sercem.
A leżenie w szpitalu, co to takiego? Jeżeli trzeba, to dla dobra Malucha trzeba leżeć.
i dodam tylko AMEN!
Co do Twojego samopoczucia to minęło tak mało czasu :-( dobrze, że masz Mikołajka, męża! ja straciłam co prawda dwie ciąże, ale na wczesnym etapie i bardzo wtedy pomogły mi dziewczyny z pewnego forum "po stracie" - już nie istnieje niestety, bo chętnie bym Ci je poleciła
:-( jak tylko będziesz miała potrzebę wygadania się to pisz! jesteśmy tu również po to, aby się wspierać

sierpniowa 100 lat!

Majula domyślam się jakie to musi być frustrujące, ale jak dla dobra dzieciątka to trzeba i koniec

gorgusia oj zgadzam się, że dziś jakiś kiepski dzień. Moja mała co prawda w brzuszku szaleje, ale ja zmęczona jestem okrutnie :-( w pracy ludzi multum. siedziałam dziś 7 godzin, bo pracownica miała urlop i po prostu na kręgosłup nie mogę, a jutro znów muszę jechać, bo jestem umówiona z klientem ;-) chciał tylko ze mną rozmawiać więc mus to mus, a w sumie zależy mi bo to ważny klient :-)

Martuśka92 oj aj też już bym chciała ten sierpień, choć z drugiej strony jak sobie pomyślę jaka rewolucja nas czeka to jednak dobrze, że to dopiero kwiecień :-D całą logistykę trzeba będzie organizować od nowa, no i te nocne pobudki ;-) a ja kocham spać :-D

Pozdrawiam dziewczyny i dobrej nocy życzę :-)
 
reklama
Cześć.

Podróż była długa, ale daliśmy rade i teraz jestem już na swoich śmieciach.

Wszystko rozpakowane, padam na nos.

Spokojnej nocki.
 
Witajcie :-*
Ale ja dzis pospalam :-D az w szoku jestem ,nawet nie slyszalam jak M. Wyszedl do pracy :-/
Mimo zapowiedzi ,ze ma padac u mnie slonko swieci byle tak zostalo ...
Buziole na mily poczatek dnia !!!
 
Martuska to tyle dobrze ,ze Cie poinformowali ,a nie jechalas tam nadaremno !!!
Tak sobie mysle ze z jednej strony za 7 dni maj ,a po chwili kurcze juz bedzie maj ,a my ani ogrod nie skonczony ani dom nie odmalowany -musimy pokoj malego zrobic (Olivera ) ,a juz o wyprawce dla Mya nie wspominam aaaa chyba musze motorek zainstalowac w tylku i troche zaczac panowac nad sytuacja bo za miesiac napisze ejj dziewczyny mamy czerwiec i dalej bede w d....
 
Hej
Ja jeszcze w łóżku, ale zaraz wstaje, bo Agatka się budzi.
U nas też słoneczko świeci.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i życzę miłego dnia.
 
Ja też się witam jeszcze z łóżka :-)

Michał od 3 dni budzi się o 7 :sorry2: na szczęście daje mi poleżeć
Oj dzisiaj bym nie wychodziła z łóżka ;-)

&&&& za dzisiejsze wizyty!
No i miłego dnia!
 
reklama
Sierpniowa ,ale bedziesz miala to juz za soba :-)zazdroszcze hihih ja dopiero 5.05 -ale widzac tu co opisujecie to mysle ze dam rade -dziwi mnie tylko fakt ze w pierwszej ciazy tego nie mialam :-/ chodz jak pomysle to wtedy juz bylam w szpitalu praktycznie caly czas z malymi przerwami .
Trzymam kciuki daj znac jak bedzie po wszystkim
 
Do góry