reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Czesc czołem kobietki. Miałam fajny weekend. Wczoraj ogarnęłam chatkę, umyłam okna, wysprzątałam w szafach i półkach kuchennych. wieczorem poszliśmy na urodziny mojej kumpeli takie zorganizowane na ponad 40 osób. Było sympatycznie. dziś od rana super nastrój, dużo słoneczka. Kościół całą rodziną zaliczony. Odliczam dni do wizyty - to już w środę :-)
Gawit - gratuluję pierwszej nocy w nowym mieszkaniu.
Madison - fajnie, że miałaś weekend udany.
 
reklama
Hej dziewczyny
Mam problem techniczny, może Wy coś mi w tym temacie wyjaśnicie?
Wchodzę na wątek "zakupy dla mam i maluszków..." który tak mi się nazywa na głównej naszej stronie, ale jak wejdę w niego to nazwa brzmi "szpitale lekarze, położne Katowice", podobnie z wątkiem "galeria sierpniówek" - nazywa się "Planujemy dziecko" wiecie o co kaman>?
 
CWIKLA współczuje.. ja zawsze idę wcześniej żeby usiąść bo u mnie ze staniem nie ma szans - jak stoję w jednym miejscu to słabo mi się robi :sorry2: często nawet większość mszy muszę siedzieć..

EWCOL super, że weekend Ci się udał :-) oby więcej takich

GAWIT ja tak mam dzisiaj cały dzień :sorry2: myślę, że jest to jakiś problem na forum i już pracują nad nim.. pewnie za niedługo zniknie :tak:


lecę do wyrka machnąć jakiś film :-)

Dobranoc :-)
 
Madison - dzięki za radę.... ja nie planuje nic wsadzać do ucha, wzielam 2 kropelki tej kamfory i posmarowałam za uchem.... na pewno nie jest to zapalenie, bo ucho nie boli jak jem, kaszle czy przełykam... to takie bardziej uczucie zatkanego ucha.... zrobilo mi się wczoraj, jak wzielam stetoskop do ucha i jak do wyjelam, bach.....
Gawit - mam od wczoraj to samo, ale treść watkow odpowienia
 
Martuskaa-kup sobie Amol normalnie płynny ( ok. 7 zł butelka) i posmaruj za uchem ze dwa razy wetrzyj- mi pomagało na ucho, głowę i wszelakie bóle w I ciązy- w 100% bezpieczne !;-)
 
Cwikla- a ile zajęło Ci dojście do formy, która pozwoliła Ci zmienic te 300m w 10km? :)

Martuska - u mnie tak zaczęło sie zapalenie ucha w ciazy. Po kilku dniach poszlam do laryngologa, przeplukali ucho i po kolejnych kilku doszedł lekki bol, a potem juz bardzo silny. Ja juz srednio pamietam jak to jest z tymi uszami, ale zapalenie ucha zewnętrznego (takie wlasnie miałam) dawało mi stały bol, ciągły. Zapalenia środkowego ucha faktycznie nasilaly sie przy jedzeniu itd. Ale przy wszystkich miałam bol raczej cały czas.
Najlepiej to by było jakbyś sie jutro obudziła z odetkanym uchem, bez żadnego dyskomfortu, nie mówiąc o bólu. Za to bardzo mocno trzymam kciuki!

Ewcol, Atkaa - to fajny tydzien przed Wami, bedzie oglądanie maluchów, dobre wieści i masa radości :)

U mnie tez pomylone tytuły wątków na górze strony :)
 
Hej dziewczyny,
zapłakana piszę, by się wyżalić! Tuż po świętach rozpoczynamy remont, właściwie mamy 5 dni (do Wielkiej Soboty), żeby oporządzić mieszkanie i przygotować dla ekipy remontowej. Od trzech tygodni proszę męża, żeby posegregował z synkiem zabawki i spakowali je przed remontem do pudeł.
Dziś byliśmy w sklepie na ostatnich zakupach remontowych i sądziłam, że po powrocie zabiorą się za pracę. Ja musiałam swoje odleżeć...
Niestety, mój mąż w najlepsze pykał w gierkę na Internecie, dziecko grało na konsoli.
Wyczekałam do 20:00 i zrobiłam taką awanturę, że aż zabawki zaczęły fruwać. Okazało się, że mój małżonek nawet kartonów nie skombinował i zabawek i tak nie ma w co pakować. Nie mówiąc o naszych ubraniach, rzeczach z kuchni itd.
A potem zamknęłam się w pokoju i zaczęłam wyć, przepraszając moją malutką, że tak się wściekłam. I brzuch zaczał mnie boleć, więc wzięłam Nospę i popłakuję sobie w sypialni. A malutka, jak na złość, nie chce się ruszać!!!
 
reklama
Cwikla - super! 3 miesiące do 10km, jak dla mnie to WOW!
Wlasnie to mnie pociąga w bieganiu - ze tak strasznie ludzi wciąga i staje sie ich nałogiem. Aż chce mi sie sprawdzic co jest w tym bieganiu takiego co tak działa :)
Ja jestem typ usportowiony od zawsze, uwielbiam ruch i wysiłek, ale takie odczucia jak te opisywane przez biegaczy calorocznych, zdeterminowanych do codziennych lub prawie codziennych biegów, to chyba jednak sa mi obce.
 
Do góry