reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

No NATKUSIA Wychodzi na to że tak ale mam nadzieje że się nie obrazicie jak wpadnę do was od czasy do czasu tak jak na wrzesniówkach:d

Za bardzo czasu nie mam... mała chce siedzieć na dworze jak ciepło, wiekszość jestem sama bez męza bo w delegacji jest, teraz przyszedł szwagier i oglądają tych RONINÓW... ehhh myślałam że puścimy film który obejrzymy wszyscy a dupa... puścili ten który oni chcieli zobaczyc, zrobie obiad, kładę małą spać, tatuś niech z nią zostanie a ja jadę na kawkę do koleżanki, chce sobie niedziele z bratem spędzić proszę bardzo, niech tylko potem nie płacze że sie obraziłam i spać poszłam.
 
reklama
Fiufiu - oj tak!:tak: ja też już nie mogę doczekać się Świąt, jedziemy w końcu do rodziców, już się za nimi stęskniłam, ostatnio byliśmy na początku lutego.
Ookatkaoo - witaj ;-)
Izis - niech Wam się wspaniale mieszka! :tak:

Ja BARDZO wyczekuję ruchów dzidziolka.. czekam na nie z niecierpliwością.. Wczoraj czułam jakby takie bąbelki od środka, tzn już sama nie wiem czy czułam czy tak sobie wmówiłam ;-) Chciałabym już móc poczuć te moje Kochane Maleństwo..

A u nas zaczęło padać :/
MIŁEGO DNIA!
 
dziewczynki, pomóżcie....

od wczoraj boli mnie ucho, szlag mnie zaraz trafi.... mam w domu olejek kamforowy.... ale nie wiem, czy można???? któraś coś wie na ten temat?moze znacie jakieś sposoby na złagodzenie tego bólu?
jutro mam wizytę u rodzinnego, pewnie dostanę antybiotyk, bo kaszel niejak nie ma się lepiej, do tego teraz to ucho doszło:-(

co do rozstepow, w 1.ciazy smarowalam się regularnie i nie bylo nic a nic, w tej kupilam coś na rozstępy, ale smaruje jak mi sie przypomni, czyli bardzo rzadko, choc ostatnie dni staram się regularnie bo brzuch zaczyna szybko rosnąć

na wątku wizytowym bodajże byla poruszona kwestia ćwiczen kegla, w 1. ciazy nie robilam, nie mialam problemow, ale teraz muszę.... przez ten kaszel co chwilę popuszczam i boje się z domu wychodzić bo jak mnie w sklepie kaszel złapie i się zesikam, to chyba się spalę ze wstydu.... niby nie mialam takich problemow, ale chyba pora się wziać na siebie, bo mam wrazenie, że pecherz ledwo trzyma
 
Witajcie. Piszę ten post od 7 rano...
Teraz odpoczywam,bo Kacper śpi,a od rana napina mi się brzuch. M mnie wkurzyl bo pojechał na swoje zabawy w wojnę przed 7 i nadal go nie ma. Jak wróci po % to go zamorduje.
Ja nie mam tendencji do rozstepow i po pierwszej ciąży nie mam w ogóle. Teraz regularnie się smaruje i liczę że też ich nie zobaczę.
A Antek dziś wreszcie bardziej aktywny. Uff...
 
Cześć.

Madison na też mam, tak od miesiąca, wrażliwą okolicę pępka, przy Julianie chyba tak nie miałam. Zapytam przy następnej wizycie czy to normalne.
Też od kilku nocy mam problem z przespaniem całej nocy. Zasypiam bez problemu, ale o 1.00 wyprawa o łazienki i potem nie mogę zasnąć…

Ja po Julianie nie miałam rozstępów, została niestety lekka oponka. Teraz smaruję się i staram się kontrolować wagę, ale jak mają wyjść to i tak wyjdą. I mam plan powrotu do biegania jesienią, trzeba zgubić nadprogramowe kilogramy po pierwszej ciąży.

My posiedzieliśmy z moim tatą nad kanałem przy plaży, słońce, cisza i piękne widoku. Julian ganiał w gumowych portkach i kaloszach po wodzie z psem...

Teraz czekamy na gości, będzie kawa, jabłecznik i murzynek.

Miłej niedzieli.
 
Dziewczyny a ja korzystajac z okazji posprzatalam cala gore :-/ pokój mojego malego blagal o litosc -oczywiscie zrobilam mu wyklad z tego ,ze teraz musi mi pomagac itp itd ,obiecal ze sie postara :-)
W pralce posciel a nastepna tura to zeczy dla Mya :-) musze zaczac cos robic w tym kierunku ,bo jak pokazalam szafe Monya z zakupowego to moj M. Az zwatpil i stwierdzil ,ze tez musimy zakupy porobic bo jestesmy w dalekiej d.... :-)
Nie wiem jak w polskim lidlu ale u mnie w niemieckim od jutra sa artykuły dla ciezarnych i niemowlat i do tego super ceny :leginsy z tym szerokim pasem tylko 4,99eu :-)bluzki takie dłuższe po 7eu i body pakowane po 2 pary po 2,99 aha i jeszcze takie spodenki z nogawkami tez 2 sztuki po 4,99...takze z rana zmykam cos zlowic :-)
 

Załączniki

  • 1397397163462.jpg
    1397397163462.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 47
  • 1397397191289.jpg
    1397397191289.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Do góry