reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Trafiłam wreszcie do łóżka i mogę polezec :) Juz nie pamietam kiedy miałam tak aktywny dzien, do samego wieczora. Brzuch dzis wogole nie dokucza, pępek tez. Forma taka super, ze aż żal, ze w jutrzejszym maratonie warszawskim nie startuje ;) Nowe zelazo poki co miodzio, zero mdłości :)

Anielka - o kurcze, aż sie zdziwilam. Moze ja nie widzę tego, ze jest większy niz za pierwszym razem. Ale na pewno nie jest jakos sporo większy, nie mówiąc, ze podwójny.

Moje dziewuchy tez ruchliwe, ale dzis wszystkie kopniaczki przyjemne. Gdyby nie moje ochrona w postaci lozysk na przedniej ścianie to chyba bym sie na niczym skupić nie mogła, bo sporo tych ruchów tu i tam.
 
reklama
Hej!
Poradzcie proszę. Straszny ból w dole brzucha mam dziś od rana. Takie jakby ciagniecie nasilajace sie gdy wstaje. Jutro mam chrzciny na których jestem chrzestna i nie wiem co począć. Pewnie gdyby nie ta uroczystość to już dawno byłabym w szpitalu żeby mnie ktoś przebadal czy wszystko jest ok. Bardzo sie martwię. Czy któraś z was tez tak miała?
 
Oj tak dobrze byłoby przejść ciaze bez rozstępów. Póki co na brzuchu nic nie wyłazi, za to na piersiach sa ślady po pierwszym trymestrze :/
Bedzie dobrze ! :) co do zbędnych kg to bedziemy karmić i bujac po porodzie tyle, ze nadmiar tłuszczyku mam nadzieje szybko obleci ;)

Ostatnio jakos brak mi czasu na regularne pisanie ale staram sie nadrabiac i czytam wszystko :)

Karaiwina - jesli sie bardzo martwisz moze zadzwoń rano do swojego lekarza i zapytaj jego o zdanie.
Ja na ostatniej wizycie (niecałe 2tyg temu) pytałam o takie bóle bo tez czasem mi sie zdarzają. Moj lekarz powiedział ze to całkiem normalny objaw bo dzidzius teraz intensywnie rośnie, macica sie powiększa i rozciągają sie więzadła zdaje sie. Jesli bol jest uporczywy kazał wziac buscopan forte a jesli tabletka nie pomaga a bóle nie ustają dosc długo- dzwonic i ustalimy czy konieczna jest wizyta.
Trzymaj sie! Na pewno wszystko jest dobrze!
 
Ostatnia edycja:
Witam !!!!karaiwina napisz jak sie czujesz ????
Mnie wczoraj wieczorem bolalo a raczej tak jakby kulo po prawej stronie i promieniowalo az do wysokosci pepka taki przenikliwy bol pojawial sie i znikal ,wydaje mi sie ze mala rosnie i znowu sie wszystko naciaga tymbardzieje ,ze czulam ja dosc dobrze a nawet jak lezalam to nad koscia lonowa cos sie rozpychalo w postaci wybrzuszajacej sie kulki hihihihi fajnie to wygladalo ,ale bolalo jakbym miala peknac ,nie wiem co to byla za czsc ciala mi to wygladalo na rozpychajacy sie tyleczek :-)
Kawke juz mam i zaczynam poranek w ciszy ,,,poczytam sobie watki i ponadrabiam wieczorna nieobecność :-)
 
Dzień dobry wszystkim;)
Ewaelinka już na straży widzę;)
Karaiwina, czy dzisiaj już lepiej się czujesz?

U mnie od rana maleńka bardzo aktywna:-) Kocham takie poranki, gdy mąż obok,mała się rusza...

Miłego dzionka!!! Mam nadzieję, że pogoda dzisiaj również dopisze.
 
Ja nie miałam czasu ostatnimi dniami, ale czytam wszystko :)

Melduję, że pierwsza noc w naszym M za mną :) rozpakowalam już sporą część gratów. Jeszcze koledzy byli wieczorem na wódko-parapetówce na krzesłach balkonowych ;) poszli o 1, ja już padałam, K. to już w ogóle, a jeszcze miał dobrze w czubie :D teraz nie mogę zasnąć już mimo zmęczenia, to chyba ta ekscytacja :D
Moja mama pierwszą nockę sama. Mam nadzieję, że nie będzie jej źle i szybko się przestawi, że ma przestrzeń dla siebie. No i może nauczy się dzwonić z prośbą, z tym żeby pogadać itp.

Jedna z wad mieszkania - stare instalacje hydrauliczne w budynku powodują, że w łazience może walić stęchlizną, ale odświeżacze powietrza i do szafek dają sobie doskonale radę :D

Dzisiaj teściowie na obiad zapraszali, ale postanowiliśmy mieć ten dzień dla siebie :)

Co do rozstępów, jak już kiedyś pisałam mam ich mase na tyłku i trochę na udach jeszcze z czasów dojrzewania. Fajnie gdyby na brzuchu nie było, ale mam skłonność więc...fajnie gdyby były nie gorsze niż na tym tyłku :p smaruje się czasami zwykłym balsamem, ale dlatego iżżż skóra mniej swędzi, jest miękka itp. Na rozstępy kupiłam w 2 miesiącu perfecte i nie mogę używać. ..bo wtedy te mdłości itd. co spowodowało, że mam obrzydzenie do tego zapachu :/ jak i kilka innych kosmetyków zresztą.

Widzę, że póki co świeci słońce. A rano ćwiergolenie ptaszków, uwielbiam to :D myślałam, że tutaj tego nie będzie :D
 
Izis to super ,ze juz na swoim :-) oby Wam sie dobrze mieszkalo ,a mama napewno sie przyzwyczai !!!
Pisalas o balsamach ,a moze spróbuj zwyklej olivki -dobrze nawilza a i nie pachnie

Karaiwina meduj sie !!!!
 
Aj dziś dużo slo ca więc znowu trzeba ruszyć w świat...a nie mam pomysłu gdzie....
Byle do piątku.ją chce juz święta i byczyc się
 
Dzien dobry :)

Ja znowu nie spalam 2h w nocy i obudzilam sie przed chłopakami. Wychodzi mi ostatnio 5h snu na dobę, czuje sie juz troche zmęczona.
Za godzinę wyruszamy z domu i mam nadzieje na drugi super dzien weekednu :)

Karaiwina - mam nadzieje, ze dzis juz wszystko ok. Z dużym i dlugotrwalym bólem, a na pewno z bólem jak skurcze trzeba jechać. W pozostałych przypadkach to kto wie, nikt Ci wprost nie doradzi, to duża odpowiedzialność.
Ja w pierszej ciazy miałam całe spektrum boli, nic złego nie wrózyly jak sie okazało, ale nigdy tak mocno i to cały dzien.

Izis - gratulacje! Miłego celebrowania pierwszego całego dnia na swoim :)
Tez tak mam z zapachami z pierwszego trymestru. Zmienilismy w domu wszystko co ma zapach, a ja musiałam zmienic wszystkie kosmetyki.
Smaruj sie dobra oliwka, trzymam kciuki by sie okazało, ze nie masz tendencji do rozstepow :)

Ja bardzo lubię atmosferę Wielkiego Tygodnia i Wielkanoc, wiec nie przyspieszam czasu mentalnie. Chwilo trwaj :)

Milej niedzieli! :)
 
reklama
Do góry