reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Hej dziewczęta!
W nocy spalam moze w sumie z 3 godziny i teraz nad ranem udało mi sie urwać jeszcze troszkę snu.
Już nie boli. W nocy wzięłam 1 buscopan i przeszło. Jednakże wciąż czuje tkliwosc przy zmianie pozycji. Bardzo sie wystraszylam wczoraj, dlatego pisałam o radę i czy któraś coś takiego miała. Jeżeli ból sie pojawi dzisiaj z takim natężeniem wczorajszym to dzwonię do lekarza mego.
Naczytalam sie o odklejaniu łożyska i zeschizowalam sie za bardzo chyba. Ale to nie to, bo ustaliłam, ze przy takiej dolegliwości ból nie mija po nocnym odpoczynku, a u mnie ustąpił.
Dzieki za troskę.
Pozdrawiam
 
reklama
Karaiwina - ja nie chce czytac o tym odklejaniu, ale słyszałam, ze jak sie lozysko odklei to krew sie leje tak, ze trudno to pomylić z czym inny. Tak miała tez moja znajoma z blizniakmi w 31tc.
Ale byc moze bywa tez inaczej, pewnie po lekturze i drazeniu tematu wiesz wiecej.

Monya - my tez idziemy kibicować :) Az tak blisko nie mamy, ale trasa i strefa kibica sa niedaleko. Najpierw jednak fryzjer z synkiem, ślicznie zarosl, ale chyba jednak juz za grunge'owo jest ;)
 
Madison doczytałam właśnie, ze z ta krwią to sie pojawia najczęściej, ale nie w każdym przypadku ponieważ moze krwawiac tylko wewnątrz. No nic wizytę czwartkowy na pewno przekladam na jutro nawet gdyby mnie już nie zabolalo to dla pewności.
 
Witam się niedzielnie :tak:

Ooo matko ale miałam tragiczną noc.. Michał obudził się o 23 (a raczej G. go obudził) no i on chce spać z nami :dry: jestem masakrycznie połamana, czuje każdą kosteczkę ciała a mój kręgosłup woła o pomoc :shocked2: w ciąży to już niespanie z dzieckiem..


IZIS super, że jesteście już na swoim :tak:

FIUFIU też nie umiem doczekać się już świąt :-)

CALTHA witaj w klubie.. ja też połamana :sorry2:

MADISON strasznie mało śpisz :confused: może będziesz robiła sobie drzemki w dzień bo daleko tak nie zajdziesz..

KARAIWINA jak ból się pojawi to koniecznie zadzwoń do lekarza! Będziesz spokojniejsza :tak:

GAWIT nie wiem dokładnie o co chodzi z mężem ale trzymam &&& żeby szybko się ułożyło :*


Miłego dnia dziewczynki!
 
A jednak zdecydowaliśmy, że idę. Ponieważ jest to pod blokiem to jak u co wrócę, a że biegnie mama to dzieciakom będzie miło jak będę.

Jupi...takie wyjście to dla mnie tearz coś.
 
Hej dziewczynki :-)
My również się meldujemy, mały dopiero się wybudził bo czuję, że daje o sobie znać ;-)
Grawit- na pewno wszystko się ułoży, kryzysy niestety się zdarzają, ale jakby cały czas było idealnie to też byłoby nudno prawda?
Madison-ja niedawno sama obcinałam Dominika maszynką bo już miał włosy na 15 cm :confused: Wyglądał zabójczo, jak aniołek ale jednak chłopczyk to chłopczyk- załączam Wam fotke przed hehe P1030233.jpg:-)

Co do rozstępów- polecam najtańszy sposób - na mokre ciało po prysznicu nałożyć oliwkę ( ja nakładam johnsona bedtime)- pieknie pachnie ;-) i nie wycierać ani nie spłukiwać, poczekać do wyschnięcia skóry. Super sposób na prawdę :-D Albo jeśli któraś woli kąpiel- wlewać oliwkę do wanny, też super od razu nawilża.
 

Załączniki

  • P1030233.jpg
    P1030233.jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 63
Cześć sierpniówki:) Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie?
Wpadłam zobaczyć co tam u was, u mnie maleństwo było mniejsze ale teraz się wyrównało, Termin wskoczył na 24 sierpnia... będę wpadała do was co jakiś czas jeżeli pozwolicie?:D

Co u mnie? u nas? na razie w porządku, 1 kwietnia miałam połówkowe i okazało się że będzie chłopczyk, normalnie szok, szykowałam się na 2 kobietkę:) co jakiś czas mam bóle brzucha które oczywiście konsultowałam z lekarzem i okazało się że to od wysiłku, staram się oszczędzać ale łatwo się mówi mając w domu jednego 3 letniego szkrabka i męża w delegacji, z wszystkim trzeba sobie radzić samej, jest ciężko wiadomo, ale wypłata jest lepsza.

Powoli zaczynam kompletować wyprawkę, w sumie to na razie same ciuszki, wygrałam już 2 licytacje ciuszków na allegro, jedną 60 szt ciuszków za 71 zł a drugą 31 sztuk za 39 zł:D trafiło mi się, ciuszki zadbane i wg, wózek po Naduśce mam, na szczęście miała niebieski więc uniwersalny^^ łóżeczko u nas wybrane stawiam na turystyczne, przy Nadi miałam drewniane z I Mi nie podpasowało, wszędzie pchała nogi, ręce, i wiadomo cena jest różnica, za tamto co kupowałam przy Nadi Zestaw zyrafka się nazywał z pościelą i przewijaniem zapłaciłam 600 zł, przy pierwszym dziecku i jak sie nie mieszka na swoim wiadomo można sobie pozwolić:) a teraz cięzko by było a to turystyczne mamy upatrzone za polowe ceny")

Miłej Niedzieli:-*
 
Ja też już na nogach :-) Tzn. prawie, D. ma dzisiaj na popołudniu to nam się nie spieszyło ze wstawaniem, potem śniadanko i tak zeszło, idę się jeszcze pomoczyć w wannie a potem się zobaczy, bo pięknie i słonecznie to wypadałoby się trochę ruszyć... :-)


W nocy to ja dzisiaj wstawałam na sikanie co półtorej godziny, musi malutkie mi gdzieś koło pęcherza urzędować, ale w sumie wyspana jestem :-)
 
MONYA to miłego dnia na maratonie :-)

MARTYNA fajnie chłopczyki wyglądają w długich włoskach ale jednak to chłopcy. My Michała ścinamy na krótko :tak:

OKATKAO ja pamiętam :-) jednak masz termin na sierpień :-p fajnie, że wszystko u Ciebie ok!

CWIKLA my mięliśmy iść na 10 ale wygrzebaliśmy się z wyrka po 9 :dry: więc na 17 pójdziemy :-)

ATANA godz 10.37 i tekst "ja też już jestem na nogach" - powalający :-D miłego dzionka
 
reklama
Natkusia... Zaraz tam dnia. Juz w łóżku jestem znowu. Dzieci obdarowane masą gadżetów i lodów, więc przeszczęśliwe a ja zadowolona, że znowu tulę się do podusi.

Izis... Gratuleję pierwszej nocy na nowym. Teraz już będzie tylko lepiej.

Miłej niedzieli!
 
Do góry