reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Nie wiem jak Wy, ale ja uważam , że sporo markowych ciuchów dla małych dzieci jest po prostu niepraktycznych. Na przykład Zara...jak dla mnie to ciuszki tylko do zdjęcia.
H&M też nie robi na mnie dużego wrażenia, bo sporo ciuszków dla niemowląt ma w sobie dużo barwnika i przez to w dotyku są takie sztywne. Cena na pewni jest przystępniejsza. W H&M ubieram za to z chęcią moje starsze dzieciaki, bo sporo rzeczy jest w dwupakach i więcej i ich rozmiarówka jest najbardziej zbliżona do rozmiaru dzieci.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ćwikła- a nospę brałaś? Mi na takie parcie pomaga.
Ja w pracy. Co do ruchów to w ciągu dnia nie mam czasu obserwować... Rano i wieczorem czuję ruchy. Mam łożysko z przodu,więc przez to mogę czuć wszystko słabiej.
Nie możemy się nakręcać na pewno,bo oszalejemy....
 
Nie wiem jak tutaj wgrać nagrany dźwięk więc odpuściłam i sama sobie policzyłam:) nagranie trwa jakieś 29 sekund i mniej wiecej wyszło 76 uderzeń. Wychodziłoby ok.152 na minutę:) więc jest ok.
A tak myślę,że odkąd Wam pisałam że popołudniami czułam takie parcie na szyjkę to właśnie odtąd mam wrażenie słabszych albo wręcz znikomych ruchów. Może się tak przekręciła,że ledwo czuję.

A macie jakieś sposoby na zaparcia?bo znowu mnie strasznie męczą..herbatka z kopru już nie działa.
 
Cześć dziewczynki

Niestety takie rzeczy jak przytrafiły się Ewci zdarzają się.. ale nie możemy popadać w strach bo to nic dobrego nie przyniesie :no: ciąża jest ryzykiem ale trzeba myśleć pozytywnie i przede wszystkim wspierać się nawzajem :tak:
Ja chodziłam struta przez 2 dni.. ale mojemu G. powiedziałam, że źle dzieje się na Sierpniówkach.. nie powiedziałam dokładnie bo nie pozwolił by mi wchodzić.. mimo wszystko potem przeżywa się takie wiadomości..

U nas dzisiaj paskudna pogoda.. ale cóż zrobić :confused:

co do cen dla dzieci to jest to kosmos :baffled: większość cen jest większa jak dla dorosłych.. śmiejemy się z G.że my kupujemy sobie buty za 150zł a Michałowi na parę miesięcy za 150-200zł :confused: ceny są koszmarne! Dlatego też coraz bardziej ciesze się, że będzie drugi synuś :tak: no i niestety w dzisiejszych czasach nie każdego stać na dziecko.. albo jedno i koniec bo skąd kasę wziąć :dry:

ATANA to leniu**** sobie :tak:

OJAKA mała jeszcze ma czas przekręcić się główką w dół :tak: mój Wojtuś chyba już się przekręcił bo tak nie kopie mnie po pęcherzu no i inaczej czuję jego ruchy.. Wyluzuj! Dziecku bardzo szybko bije serce i może wydawać Ci się, że za szybko ale tak naprawdę jest dobrze :tak:

ANNA niezłe ceny tych ubranek :dry:

IZIS ciężko w to uwierzyć.. może jakaś wada niewykryta i serduszko stanęło? Tak czy siak.. lekarze raczej nie wyjaśnią bo musiała by być sekcja a w takim przypadku się nie robi.. potem pozostaje tylko pytanie dlaczego..

BARBARKA masz prawdo czuć takie bóle.. nasze dzieci mają ok pół kg i 30cm długości.. mogą uciskać nerwy itd niestety..

MARTUŚKA no to fajnie koleżanka Was obdarowała :-) nic tylko się cieszyć!

CWIKLA to udanych zakupów :-)

EWAELINKA ale cudeńko! Piękny prezent :-)


Buziaki
 
Ewaelinka super! Mój mąż sam z siebie na pewno by nic nie kupił heh

Ja na spacerze z małą byłam i się zmachałam. Jednak męczące jest pchanie wózka w czasie ciąży.
 
Yeah ale kopniak! tak dostałam po pęcherzu że mało się nie posikałam.
Aż mi się łezka zakręciła w oku:)

no to teraz idę się relaksować z Inką i książką:)

a bigosik mi miodzio wyszedł:)
 
reklama
U mnie spadku formy ciąg dalszy. Podobno lepiej nie będzie.
Nawet jak leże to słabo. A poza tym jak tu duzo leżeć, jak mały w domu. Choć babcia pomaga codziennie.

Dziewczyny - co ile robicie morfologie i mocz? Ja co 6tyg i wydaje mi sie, ze to rzadko. W poprzedniej ciazy lekarka kazała co 3tyg. Wkurzalam sie wtedy, ale teraz mi sie wydaje, ze tak było lepiej.

Ewaelinka - cuda jest ta kołyska, brawa dla męża :)

Natkusia, Izis - nie wiem czy dzieciom ok 20tc robi sie sekcje, ale takim po 30tc tak. Robi sie autopsje, badanie genetyczne, immunologiczne rodzicow. Trzeba trafic na porzadnego lekarza, bo nie jest latwo ustalić co sie stało i co zrobic by zapobiec temu następnym razem. Kiedyś zglebialam ten ciężki temat, bo bardzo potrzebowałem zrozumieć jak to jest możliwe.

Moj M tez sie czasem wkurza, ze czytam forum, a potem wymyslam i sie martwię.

Ja lubię ubranka z Baby Zara, ale ceny maja przegięte. Mamy raptem kilka kompletów, zdarza sie, ze jakaś mama zaczepia skąd to. Ale jak M chciał kupić małemu marynarke na roczek to powiedziałam pas - fakt praktycznosc zerowa,

My sie obkupujemy będąc w Stanach, albo tesciowa paczki wysyla. Jakość duzo lepsza, a ceny nieporownywale. Aż zal.
Wyjątkiem, którego nie zamienie na nic innego są krotkie body i pajace z Mothercare. Jakość jest niesamowita, praktyczne są bardzo. Dla mnie to wszystko czego trzeba na pierwsze kilka miesiące. Ale kupuje wyłącznie na promocjach, bo tez ładnie sobie życzą.
Buty dla dziecka to juz w ogóle straszny temat :)

Musze porobic jakieś zakupy internetowe dla dziewczynek, zbieram sie i zbieram od kilku dni i zamiast siedzieć i wybierać to tutaj wpadam :)
 
Do góry