reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ewaelinka - wow, ale cudne:-)
Martuśka92 - a dokladnie ile Cie trzymał i co brałaś? :)))
Ojaka - też mam takie dni, że prawie w ogole nie czuję synka i wtedy mam ogromny stresior..... na szczęscie dziś jest bardzo grzeczny i posluszny, tzn. że często daje o sobie znać:tak:
 
reklama
Ojaka mi sie wydaje ze serduszko szybko bije ok 150 uderzen ale nie jestem pewna ,,, ja wiekszosc kopniec mam w kregoslup i najlepiej je wyczuw jak sie poloze ,tez tak spróbuj ,polz sie i zrelaksuj wsuchaj sie w brzuszek :-*
 
Właśnie mój detektor to taki "gorszy model" i nie ma wyświetlacza z pomiarem tętna,tylko można podsłuchać. Jak ograne mój internet to Wam wkleję to nagranie.
 
Martuska mnie trzyma kaszel ponad 3 tygodnie. Też myślałam, że to długo. W ostatnie 2 tygodnie w dzien słabszy w nocy maskakryczny. Picie dużej ilości wody pomagało, bo mój był strasznie suchy.

Ewaelinka... Mi się zdjęcie w tel nie otwiera a właśnie zaległam w łóżku i do kompa daleko więc nie ocenię, ale pózniej na 100 zajrzę.

Co do ruchów to Kostek jest ruchliwy każdego dnia od 3 tygodni. Gdyby którego dnia coś się zmieniło to pewnie miałabym stracha. Na pewno dobry i solidny posiłek pomaga lu niezawodna czekolada.
 
Ostatnia edycja:
Pierwsze tydzien do dwóch syrop z cebuli, ale pod koniec miałam wrażenie że jest zbyt duży efekt wykrzuśny po nim, a tego chciałam się pozbyć. Jeszcze syrop dla ciężarnych Prenalan czy jakoś tak i tabletki do ssania isla.
 
Dzień dobry brzuchatki:)

Ewaelinka cudo:) Mężowi należą się pochwały:)
Do mnie niedawno dzwoniła mama z zapytaniem "jaki chcę kolor sweterka dla Hani, bo są takie piękne, że musi kupić". Ale miło:)
My w ogóle mieliśmy kupić w późniejszym terminie wszystko hurtem, ale już mamy parę ciuszków. Od kiedy wiemy, że w brzuszku jest córeczka pokusa jest ogromna:)
 
Te fioletowe-cassis. Dostałam je na wyjeździe od znajomej i w nocy się przydawało. No i przed zaśnieciem zawsze dużą ulgę dawała mi gorąca herbata.

Ćwikła...ja też miałam takie silne parcie szczególnie wieczorami. Bałam się siku robić. Myślałam, ze to od namiaru chodzenia i zbytniej aktywnosci. Leżenie pomagało. W wczoraj okazało się, że to Młody napiera główką.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anna - no tak, markowe ciuchy zawsze kosztują :-) na pewno są śliczne tylko cena zabija, moja siostra kupowała dla Zosi najczęściej BabyGap, Mothercare, Gymboreee, też nie najtańsze ale prześliczne :-)

Ewaelinka - cudne i słodkie :-)
 
Do góry