reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Witam sie i ja, tak nas pogoda rozpiescila w piatek i sobotę, ze teraz trudno cieszyć sie tym co jest, choć obiektywnie to przecież nie jest zle jak na marzec, przynajmniej w Warszawie. W tvn24 mówili, ze rok temu było o tej porze -21!!!

Fiuufiuu - odważny ten pokoik, bardzo ładny, ale odważnie pojechaliscie ze ścianami :) A jeszcze odważniej z koncertem ;) Zaciekawilas mnie tym autowywolywaniem porodu, no ale jak nie mozna o tym pisać to nie mozna ;)

Kaspian - witaj, ja na L4 od 5tc! Juz dawno sie przyzwyczailam. W pierwszej ciazy pracowałam prawie do 8 miesiac i faktycznie pierwsze 2-3tyg na zwolnieniu to był szok :) Teraz tez mi czasem brakuje tego wszystkiego co z praca związane.

Monya - udanych wojaży :) Ja jak mi sił starczy to moze do sklepu sama pojde ;)))

Angie - współczuje Ci tych leków, bo wiem jak to jest nakręcić sie tak, czasem mi sie zdarza i musze mocno sobie do rozumu przemawiać. Zwłaszcza jak gdzieś cos usłysze czy przeczytam, dlatego Dr.Googla nigdy o nic nie pytam ;)

Ojaka - super tort! I duzo zdrowka!

Atana - niezła pannice masz za pasierbice :) Super, ze dziewczyna jest z tym wszystkim ok, choć wyobrazam sobie, ze Wasze newsy musiały troche ja, ze tak powiem 'zadziwic' ;)

Izis - cos w tym jest, ze siedząc w domu duzo trudniej cos złapać. W pierwszej ciazy przeziebialam sie często, teraz odpukac spokoj. I codziennie rano pije duża szklankę wody z sokiem cytryny i łyzeczka miodu i wyobrazam siebie, ze mi zdrowiej :)))

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
 
Cześć dziewczyny! :)
Bywam tu prawie codziennie, ale weny brak by napisać coś mądrego...
Poza tym dziś umawiać się bede na USG połówkowe i schizuje, bo jeszcze ruchów nie czuje. Eh... Niby coś tam czułam raz czy dwa, ale nie wiem czy to ruchy czy bardziej moja wyobraźnia i pragnienie poczucia ich.
no i pogoda tez zbytnio nie nastraja...
pozdrawiam Was sierpnióweczki:*
 
Witaj Kaspian :-) Ja z Krakowa, dzielnica Mistrzejowice takie peryferia :-)

Karaiwina - ja mam podobnie jak Ty, wydaje mi się, że coś czuję ale pewności nie mam, może to za wcześnie jeszcze, w pierwszej ciąży można konkretnie coś poczuć dopiero po 20 tyg. Do tego ja mam dużo ciała własnego :-)


Madison - na pewno trochę tak, chociaż mogła się liczyć z taką ewentualnością bo ja jestem 10 lat młodsza od jej ojca :-) Tak czy siak bardzo dobrze to przyjęła, tików nerwowych nie miała :-D

Niektóre torty są przepiękne, ja sobie wymyśliłam na przyjęcie taki: ombre_rose_cake_3.jpg lub taki 1601241_715055001861501_1128392195_n.jpg
 

Załączniki

  • 1601241_715055001861501_1128392195_n.jpg
    1601241_715055001861501_1128392195_n.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 34
  • ombre_rose_cake_3.jpg
    ombre_rose_cake_3.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 31
Witam kobietki po weekendzie. Pogoda rzeczywiście się popsuła, ale nie ma co narzekać w końcu mamy jeszcze marzec.
Kaspian - witamy wśród nas.
Moje kciuki mocno zaciśnięte za wizytujące mamuśki.
Dziś u mnie półmetek, więc jak to się mówi teraz już będzie z górki.
 
reklama
Cześć dziewczyny.

U nas też pogoda do bani.. :sorry2: mężul jest w domu.. właśnie robi na obiad domowe hamburgery :-) i trzaska dzisiaj dwa ciasta na jutrzejsze moje urodziny :-) coś mi kucharzy hihi

Dzisiaj po obiedzie jedziemy na jakieś zakupy małe więc mnie nie będzie no a jutro w końcu wizyta u mojego gina :-)

Miłego dnia :*

postaram się jeszcze później wpaść
 
Do góry