reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ojaka - ale fajny torcik

Magda, Ojaka - trzymam kciuki za połówkowe, ja mam jutro....

w sobotę trochę się chyba przeforsowałam i pół dnia spędzilam w łóżku,wczoraj cały dzien..... od rana znowu poleguję

miłego dnia i zdróweczka dla wszystkich!
 
reklama
Dziewczyny, samych dobrych wiadomości na wizytach :-)

Reszta słabujących: zobaczycie jak tylko się pogoda ustabilizuje to wszystkim wróci chęć do życia, katar, pokasływanie i inne upierdliwości odejdą i będzie cacy.

Mnie przez te szalejące cycki, które mam nadzieję przestały już rosnąć, skóra swędzi pod piersiami, chyba mi się rozstępy szykują zrobić, dobrze, że w takim osłoniętym miejscu bo nie będzie widać :)
 
Ojaka- super tort ;)

Ja w środe ide deo lekarza, moze jakas mila niesepodzianka bedzie w ten dzien przed moimi urodzinami (27 znow starsza o rok ;p ;)
Pogoda do bani :/ a bylo juz teak cudnie
 
hej kciuki za wizyty.
ojaka- i jaki tort, czy to galaretka jest ???

u nas szaro,zimno. jutro ma popruszyć snieg. ja dziisja jadę odebrać bilety na koncert. zaszalałam i kupiliśmy dwa na 29 lipca ;p na hugh laurie-go (dr House dla niewtajemniczonych )z zespołem. mam nadzieje,ze dane mi będzie posluchać, a potem siup na porodówkę :)

Hugh Laurie - Louisiana Blues - YouTube
 
nie nie nie... ja raczej z tych,co sie przeterminowują(porod z ludem sobie sama wywołałam, ale nie bedę o tym pisać tutaj,bo to dość kontrowersyjna sprawa) cesarka wyznaczona bedzie na poczatek sierpnia wiec nie,nie nie dam się :p
 
Witajcie dziewczynki!
Podczytywałam Was przez ostatni weekend:-) Czytałam też wyrywkowo inne fora ciążowe, ale jesteście zdecydowanie najsympatyczniejsze i Wasze tematy wydają mi się najbliższe. Postanowiłam więc dołączyć do Was, bo strasznie bzikuje i BARDZO potrzebuję kontaktu z dziewczynami - ciążówkami:-D
A więc szybki coming out: termin 9 sierpnia, będzie córcia, w domku już prawie 7-letni synuś, mieszkam pod Krakowem, od tygodnia jestem na zwolnieniu, muszę dużo odpoczywać i totalnie nie potrafię odnaleźć się w sytuacji "nicnierobienia".
Przyjmiecie mnie do swojego grona???
Pozdrawiam Was ciepło!
 
Hejka sierpnioweczki:)
Ostatnio nie zagladalam, bo mam zajecie - pilnuje 8 miesiecznego siostrzenca:) maly bardzo zywy, ale kochany ! A ja mam szanse przekonac sie jak to jest byc w ciazy i miec szkraba w domu...
Zaraz poczytam co u Was;-)
 
reklama
fiufiu dokładnie jak ten tort był zrobiony to nie powiem,bo był zamawiany w cukierni. Ale smak miał śmietankowo-malinowy a to zielone to jakby galaretkowa pianka- nie wiem jak się to nazywa bo ja lewa jestem w pieczeniu tortów:) a zjadłam tylko kawałeczek,bo mi słodkie w ciąży w ogóle nie wchodzi:)
Kaspian a dokładnie skąd jesteś?bo ja też spod Krakowa:)
 
Do góry