reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

witam:-)

ja od rana pełna energii. Zrobiłam obiadek, ogarnęłam chałupe i mam zamiar wybrać się niedługo na spacerek bo pogoda cudnaaa:-D

dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z pracą w ogródku w ciązy, sadzeniem kwiatów itp. bo mi lekarz ostatnio zabronił grzebać w ziemi jak zapytałam:confused: a dla mnie to koniec świata bo uwielbiam......
Normalnie zaczynam się ostatnio czuć jak niepełnosprawna bo mało co mogę a przecież ciąża to nie choroba:confused:
 
reklama
Carine - W rękawiczkach mozna zapewne. Wazne, zeby zachowac ostroznosc, nie skaleczyc sie itd, no i higiene do przesady. To chyba o to cała toxo chodzi.

Mamy tu juz na forum ogrodniczke z pasja, chyba Ma_Dunia, moze ona pomoże w temacie bardziej, bo ja to ogrody lubię, ale nic sama nie robię.
 
MADISON i to jest straszne.. jednego dnia masz pełno energii, chce się żyć itd a na następny dzień nie potrafisz wstać z łóżka :eek:

ANGIE no ciekawe co będzie :-) rozumiem, że marzysz o dziewczynce?

CARINE tak jak MADISON napisała.. możesz ale w rękawiczkach :tak: chodzi o to, żebyś nie grzebała w ziemi rekami.. tam jest pełno bakterii, odchody itd no i pewnie dodatkowo chodzi o Toxo.
 
Wita kobietki niedzielnie.
U mnie też piękna pogoda. I połowa ferii za nami. Dziś jadę z dziećmi i M do kina i na łyżwy, ja niestety nie pojeżdżę bo się obawiam nie tyle upadku co kolizji z kimś innym na lodowisku. Wolę dmuchać na zimne, poobserwuję dzieciaki zza bandy :-(. A i pewnie dzieci skuszą mnie na niezdrowe jedzenie KFC cóż raz nie zawsze, Marzy mi się coś na ostro.
Ja wózek kupię najszybciej w czerwcu kasy brak, wszystko idzie na remont mieszkania.
Pozdrawiam kochane wszystkie
 
Witam Was dziewczynki. U mnie niestety pogoda typowo angielska. Szaro i wilgotno :( Do tego wszystkiego bóle krzyża i kręgosłupa nie dają mi normalnie funkcjonować :( Żadna pozycja nie jest wygodna. A żeby tego było mało to mam taki kłujący ból w podbrzuszu po obu stronach. Czy wy też macie takie symptomy rozciagania w środku?
 
Madison, ja mam piatki I soboty wolne. Pracuje od niedzieli do czwartku, w sumie to siedze I sie nudze , czekam, az maz skonczy
 
Cześć dziewczyny!
Chciałam zapytać czy któraś z was miała może plamienia? Ja leże w szpitalu i już się trochę uspokoiłam, ale nie mogę przestać myśleć...
 
Karaiwina ja mialam trzy tygodnie temu takie krwawienie że zaplamilam całą droge do lazienki. Wtedy był to 13tc. Odrazu pojechaliśmy na pogotowie. Po badaniu przez lekarza i zrobieniu USG okazało się że wszystko jest ok. A lekarz powiedział że czasami tak sie zdarza. Ostatnio też miałam jakieś pare plamek na bieliźnie, ale jednorazowo. Moje maluszki mnie nieźle nastraszyly , ale na szczęście na strachu sie skończyło. Teraz już czuje jak sobie pływają moje rybki w brzuszku i lekko zaczynają pokonywać. Także kochana oszczędzaj się a wszystko będzie ok. Buziaczki
 
reklama
Tak Karawina ja mialam 3 razy plamienia w tej ciazy a w pierwszej 2 razy ale nie lezalam w szpitalu tylko w domu. Nadal musze duzo leżeć. Mialam juz rozne kolory plamien. W tej ciąży tylko zywo czerwonych nie mialam na szczescie ale w pierwszej tak. Pomimo tego nigdy mnie nie wzieli do szpitala.
Zawsze mnie to zastanawia dlaczego niektore dziewczyny z plamieniami leza w szpitalu? Czy cos jeszcze sie dzieje u ciebie? Skorcze jakies czy szyjka sie rozwiera, skraca? Badz dobrej mysli duzo kobiet ma plamienia np. W okolicach okresu albo tak po prostu i nic sie zlego nie dzieje. Tez zawsze przezywam mega stresa przy plamieniach ale wiem juz ze nie musza oznaczac najgorszego. Oby ci sie szybko uspokoilo! Zdrowka!
Natkusia oczywiscie ze marzę o dziewuszce ale z chlopczyka tez bede sie cieszyc! Wiadomo ze najwazniejsze aby bylo zdrowe dzieciatko:-)
Zaraz dam zdjęcia brzucha na brzuchowym wątku to zerknijcie jak chcecie.
 
Do góry