reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ania witaj, rozgość się :)
gawit kup sobie syrop *spam*, naprawdę pomaga.

U nas dziś ciepło, zaraz ruszamy na spacer. Bez pieluchy idzie nam coraz lepiej :)
Miłego dnia :)
 
reklama
Kami no lyzeczka musztardy lepiej moze nie jesc:-D, nie probowalam, ale wiem ze swietnie smakuje z sucharkiem albo serem zoltym, i najlepsza opcja z miesem nie zadne kielbasy co nie wiadomo co tam w srodku.
 
Zazdroszcze tym co mogą liczyć na rodzinkę co do kupna czegoś dla dziecka bo u mnie niestety tak nie jest i sami wszystko musimy kupić.... Tak było przy pierwszym dziecku i tak będzie też teraz .....
 
My tez wszystko sami mysimy zgromadzic, po Zuzki rzeczach sladu nie ma zreszta 10 lat trzymac to i tak pewnie myszy by zjadly. Bedziemy liczyc duzo na znajomych, bo przeciez wszystkiego kupowac nie bedziemy nowego, ciesze sie ze raz juz to przechodzilam, przynajmniej bede wiedziec czego nie kupowac, albo kupic w mniejszych ilosciach. Np.: Zuzka jak sie urodzila to zaczelismy od ciuszkow w rozmiarze 62, miala 59 cm i nie dawalo sie jej wcisnac w zaden sposob w spiochy 56. wszystkie body w ilosci 10 szt w rozmiarze 56 oddalam pozniej komus nowiutkie,
 
Ewaelinka84 no ja bym tak niepotrafila,ja tez mam swoich rodzicow i tesciow bardzo daleko.Ale jaks i dla pierwszego dziecka wszsyciutko sami kupowalismy i teraz tez zupelnie wszystko bedziemy sami kupowac.Wiadomo ze ci ktorych znamy kupia jakies bodki w prezencie czy cus,ale dostawac niemamy od kogo.Pozatym moj slubny nigdy by nic od nikogo niewzial.
 
No u mnie tescie i rodzice kupili dla Oliverka i teraz tez sie zadeklarowali ze mam sobie wybrac bo musi byc tradycja :-) reszte tez wszystko kupujemy sami .rzeczy po malym oddaje na bieżąco bo akurat mam obsesje na punkcie nie skladowania rzeczy i nawet nie wiem gdzie bym miala to trzymać ... takze przedemna zakupy na calej lini i juz sie nie moge doczekac ...chodz z kasa jak z kasa mamy jeszcze duzo roboty w domku a raczej ogrod garaz i niestety w tym roku nie skonczymy ,ale jak male bedzie stawiac pierwsze kroki to mam obiecane ze ogrod bedzie skonczony i bezpieczny
 
Hej ja tylko na chwilkę przywitać się weekendowo :-)
Gawit szybkiego powrotu do zdrowi&&&& też piłam ten syrop *spam* więc polecam i herbatę z imbirem, sokiem z malin i inhalacje z soli.
Cwikla współczuję teściowej... Ja na swoją nie mogę narzekać, super kobitka.
Witam kolejne sierpniówki :-)
 
Witam sobotnie :) ależ mam do nadrobienia :) ja na słodycze patrzeć nie mogę :) co nie ukrywam cieszy mnie bardzo , może nie przytyje tyle co w pierwszej ciąży , jedyne co to jak jadę autem to muszę mieć landrynki miętowe bo inaczej mnie muli .

Witam nowe mamuśki :)

Gawit - zdrówka życzę , ja dopiero co się wyleczyłam ale raczej z katarem walczyłam niż z kaszlem , Tamtum verde podobno w ciąży można stosować . Ja też dziś byłam po butki dla małej ale nic nie znalazłam , jutro dalsza część poszukiwań .

Kahaka - gratuluję postępów w nocnikowaniu i zazdroszczę , moja leje w majty i jej to zupełnie nie przeszkadza , jak widzi nocnik to ucieka :/

Sierpniowa - udanego wypadu :)

Anna 2.. nie sądzę żeby to co jemy teraz miało wpływ na późniejsze preferencje smakowe naszych dzieci , co prawda dzieci poznają już w brzuszku rożne smaki ale to pierwsze lata życia decydują o jego nawykach w przyszłości . Jakoś mi się nie chce wierzyć że mój syn nie będzie jadł w ogóle słodyczy :)

i już nie pamiętam co miałam pisać :)
 
reklama
Domi, zdaje sie ze Ty pisalas o Ranitidyne na bole zoladka. Powiedz, w ktorym tyg. Zaczelas to brac? Ja mam je w domu sprzed ciazy i nie wiem czy moglabym czasem wziac.
 
Do góry