reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Madison- mój ginekolog niby ma doświadczenie z bliźniętami niby daje wrażenie że czuje się "pewnie" ale ja mam taką nutkę niepewności i szukam naprawdę DOBREGO lekarza od ciąż bliźniaczych nie w moim mieście i chcę jechać na kontrolę.
Ja mieszkam w małej miejscowości i niestety tu lepszego lekarza nie znajdę. :no:
 
reklama
Cześć dziewczyny ;)
I znów poniedziałek, znów tydzień pracy. Wszystkie pracujecie jeszcze czy już na zwolnieniu jesteście? Mam fajną pracę, ale niestety 8h siedzę przed monitorem i w południe mam już kryzys ;/ Szkoda, że nie ma czegoś takiego jak skrócony czas pracy dla ciężarnych :-)

Widzę, że zaczynają mnie dotykać dolegliwości, które ostatnio sporo z was opisuje, czyli bóle. W moim przypadku ból w krzyżu, zupełnie jak na okres. Oczywiście ze spaniem też jest już gorzej. Nie mogę sobie znaleźć miejsca w łóżku. Zaczynam się zastanawiać, czy te specjalne rogaliki lub te w formie 9 poduszkowe cuda naprawdę pomagają.
 
Witam sie i ja :-). Swoj tydzien pracy zaczynam od niedzieli wiec ze tak powiem mam juz z gorki ;) Sierpniowa ja pracuje okolo 10-11h dziennie.Na bole krzyzowe zakupilam sobie pas i powiem ze o niebo lepiej. Nie wyobrazam sobie funkcjonowac bez niego.Poduszke w ksztalcie rogala mam i niestety lezy bezczynnie bo na moje plecki niestety nie dziala. Z nowosci to zaczela mi sie pojawiac ta krecha na brzuchu od spojenia juz prawie do samego pepka mam :-D

A no i zapomnialam o najwazniejszym, juz 3 dni nei wymiotuje i moge normalnie jesc !! normalnie jestem przeszczesliwa :-)
 
Widze ze sierpniowek to tu bardzo duzo duzo duzo :) i wiekszosc na 1 sierpnia tak jak i ja:)
Czuc sie czuje jeszcze zle.Niestety ta ciaza niejest dla mnie zbyt sympatyczna.Mam wszytkie mozliwe dolegliwosci poczawszy na wymiotach mdlosciach konczac na zepsutych zebach i pogorszeniu wzroku.
Mialam juz rozcieta glowe w sobote spadlam ze schodow.Mam nadzieje ze teraz wchodzac w 4 miesiac (chyba tak mowi lekarz) bedzie juz tylko lepiej.Pozdrawiam serdecznie...
 
Witam sie i ja :-). Swoj tydzien pracy zaczynam od niedzieli wiec ze tak powiem mam juz z gorki ;) Sierpniowa ja pracuje okolo 10-11h dziennie.Na bole krzyzowe zakupilam sobie pas i powiem ze o niebo lepiej. Nie wyobrazam sobie funkcjonowac bez niego.Poduszke w ksztalcie rogala mam i niestety lezy bezczynnie bo na moje plecki niestety nie dziala. Z nowosci to zaczela mi sie pojawiac ta krecha na brzuchu od spojenia juz prawie do samego pepka mam :-D

A no i zapomnialam o najwazniejszym, juz 3 dni nei wymiotuje i moge normalnie jesc !! normalnie jestem przeszczesliwa :-)


A ten pas jest bezpieczny, nie uciska jakoś brzucha? Nie miałam w ogóle z tym do czynienia stąd takie pytania ;)

Cieszę się Twoim szczęściem, brak wymiotów czy mdłości to naprawdę olbrzymia ulga:-) teraz każde jedzenie będzie Ci pachnieć i smakować ;)
 
Jedna czesc pasa mam pod brzuchem a druga czesc nad brzuchem zaraz pod piersiami. Takze caly brzuch mam odsloniety. A czesc podtrzymujaca mam na plecach. Pytalam sie poloznej i powiedziala ze moge go spokojnie nosic
 
Widze ze sierpniowek to tu bardzo duzo duzo duzo :) i wiekszosc na 1 sierpnia tak jak i ja:)
Czuc sie czuje jeszcze zle.Niestety ta ciaza niejest dla mnie zbyt sympatyczna.Mam wszytkie mozliwe dolegliwosci poczawszy na wymiotach mdlosciach konczac na zepsutych zebach i pogorszeniu wzroku.
Mialam juz rozcieta glowe w sobote spadlam ze schodow.Mam nadzieje ze teraz wchodzac w 4 miesiac (chyba tak mowi lekarz) bedzie juz tylko lepiej.Pozdrawiam serdecznie...

Tak jak w mojej pracy koledzy i koleżanki śmieją się "zima była taka mroźna, ludzie się grzali, stąd tyle dzieciaczków". Okazało się, że w moim miejscu pracy jest nas kilka z podobnymi terminami ;)

Trzymaj się dzielnie, na pewno będzie lepiej ;)

Dziękuje za pomysł i informację. Podpytam mojego ginekologa przy następnej wizycie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam poniedziałkowo :) I u mnie zaczęły się problemy ze snem , najpierw nie mogę zasnąć , a jak się już uda to muszę iść do wc albo córki i tak w kółko , później chodzę nieprzytomna bo nie mam jak odespać

Sierpniowa- wydaje mi się , że kobieta w ciąży nie powinna dłużej pracować na komputerze jak 4 h , tak mówi prawo , nie wszyscy pracodawcy o tym wiedzą a nawet jak wiedzą to nie zawsze się do tego stosują .
 
Ja tez pracuje non stop przy komputerze i niestety nie moge sobie pozwolic na L4. Wiadomo ze jak czuje sie gorzej to ide wczesniej do domu, w lutym 19-20 mam bardzo wazna kontrole w firmie i nie moge sobie pozwolic zebym brala wolne w pracy bo na chwile obecna nie ma nikogo kto mnie zastapi.... ale po kontroli bede chciala zeby juz kogos przyjeli zeby przyuczal sie na moje miejsce. A jesli nikogo nie dadza no to bedzie to juz tylko i wylacznie ich problem, ja koncze prace z dniem 27 maja a wracam dopiero w kwietniu 2015 ;-)
 
reklama
Do góry