reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2014

Kami-30 ja tez umowilam sie dzis na usg prenatalne 6 lutego. Myslalam ze moze uda sie na nfz ale oczywiscie nie ma terminu i jakies inne skierowanie powinnam miec podobno. No i tu sie zszokowalam z lekka ma to kosztowac 350zl only:shocked2: potem wizyta u endo-gina 160, badania itd...
Starajac sie o ta ciaze czasem jeszcze wiecej miesiecznie na klinike wydawalam wiec teraz dla maluszka moge wydawac...oby bylo na zycie to jakos przetrwamy:tak:
Kahaka ale ci fajnie ze znalazlas tetno detektorem ja swoim tylko swoje slysze narazie heh...moze cos tam znalezlismy ze 2 razy ale nie jestem pewna. Moze dopiero po 12 tc znajde wlasnie...?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Widzę ,że też musicie kontrolować tsh ja się bałam bardzo ,że mi zacznie skakać w ciąży przed ciążą nie mogłam zejść do wyniku poniżej 2 , przed zajściem miałam 2.06 ,a teraz robię co miesiąc to tsh i ostanie miałam 1.22 niedługo mam wizytę u endokrynologa i myślę czy zrobić przed wizytą jeszcze raz czy równo po miesiącu ... no bo chciałabym endokrynologowi aktualny wynik pokazać jednak ,a poprzednio robiłam 3 stycznia tsh.
 
Dziś mam typowy obiadek fasolowa, buraczki, schabowy i ziemniaczki... Ale mnie naszło :-) zjem zjem zjem :-) mniam :-)
 
Afja-anetka ja przed ciaza mialam 0.48, doslownie 7 dni po transferze czyli w 21d.c mialam juz 8.66!! pozniej wizyta u endokrynologa w 7 tc i tsh 1.26 a na dzisiejszej wizycie mialam 0.69 wiec spokojnie, napewno ladnie Ci spadlo tsh. Ja kolejna wizyte u endokrynologa mam 17 stycznia. Widzialam sie dzisiaj z pania doktor i sklasyfikowala mnie jako ciaze bardzo wysokiego ryzyka ale mowi ze mam sie nie martwic bo wszystko jest ok a to ryzyko to ze wzgledu na cukrzyce w rodzinie,tarczyce i blizniaki, wiec luz blus i bedzie ok przynajmniej dostane wieksza opieke lekarza niz przy normalnej ciazy. Juz sie nie moge doczekac czwartku kiedy zobacze moje bejbiki. No i rodzic bedziemy raczej w 34tc z tym ze tydzien wczesniej juz bedziemy dostawac sterydy. No chyba ze cos bedzie nie tak to potna mnie wczesniej. Jesli chodzi o problemy z tarczyca to ja sie z niedoczynnoscia i hashimoto mecze juz ponad 20 lat, a dodam iz mam dopiero 25 ;-).

Kahaka, moj detektor niby od 10tc... a dalej znalezc nic nie moge, ale czytalam opinie babeczek i one pisaly ze dopiero okolo 15-16 tygodnia udawalo im sie wykryc. Duzo zalezy od tego czy osoba jest szczuplutka czy tez przy kosci. U tych drugich duzo pozniej slyszy sie serduszko na detektorach.
 
Ostatnia edycja:
Afja-Anetka, ja zachorowalam majac niecale 5 lat, najpierw nadczynnosc, pozniej niedoczynnosc a po roku hashimoto. To w sumie na przestrzeni 3 lat mi sie tak poplatalo.Ale jakos daje rade z tym ze u mnie to np. przez pol roku jest ok a nagle robi sie do d*py, pozniej po zwiekszeniu lekow znowu jest ok i tak w kolko macieja. Z ciekawosci jaka dawke lekow bierzecie ? Ja na chwile obecna 200mg.
 
reklama
Do góry