reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Witam poniedzialkowo, ja juz spac nie moge, za niedlugo trzeba isc sie ogarnac i do pracy... o 10.40 mam wiyte u endokrynologa, pewnie jak zwykle bedzie opoznienie a ja w gabinecie spedze zaledwie niecle 5 minut,no ale coz isc musze. Juz nie moge sie doczekac czwartkowego usg. Oj dziewczyny jak ja wam zazdroszcze braku wwymiotow i mdlosci ja od 7 tygodni praktycznie dzien w dzien wymiotuje, dni przerwy moglabym zliczyc na palcach u rak.
 
reklama
Ja wymiotowałam od 12 grudnia do teraz ale jest już coraz lepiej :) mimo to przytyłam 6 kg... ale to było do przewidzenia...
 
Dzien dobry wszystkim,
wiosna chyba bedzie :happy2: wczoraj +17 tylko ze pada. Czytam i czytam, bo jeden dzien nieobecnosci i setki postow do przeczytania, ale to dobrze, bo to znaczy ze forum nie umiera jak wiele innych.

Mdlosci w pierwszej i drugiej nie mialm, teraz to okropnie, jak tylko zaczynam jesc to sie zaczyna. jedynie jak pozno pozno wieczorem cos zjem to nic mi nie jest.:szok: w zwiazku z tym +1kg a to dopiero 9ty tydzien, no wczoraj to walczylam ze soba zeby nie wywlec sie z lozka o polnocy. zasnelam glodna:-D
 
Ja w sumie wymiotuje od dnia punkcji 19 listopada, od poczatku grudnia to juz raczej codzienne wymioty, do tej pory mam -1.5kg w porywach -2kg... za to brzuchol rosnie w zastraszajacym tempie. U nas tez w miare cieplo bo cos okolo 10 stopni chyba. Ja juz niestety mecze sie w pracy i sama nie wiem od czego tu zaczac.
 
Zaraz chyba oszaleje.. od 40 minut próbuję się dodzwonić żeby zapytać o to usg a tam nikt nie odbiera.

U nas o nocy leje i leje..taka mamy zimę:)
Nie obraziłabym się gdyby już przyszła prawdziwa wiosna.
 
Da się ?? Da się!!
Dodzwoniłam się i idę jutro:):) na 18:30. Nawet była możliwość żeby iść w środę też,ale bardziej odpowiadała mi godzina z jutra bo pojedziemy z M razem. I nawet jeśli skierowanie nie będzie wprowadzone to mam powiedzieć,że była awaria systemu w piątek i dlatego nie ma nic wprowadzonego.
 
:-) Ojaka super wiadomość :-) ja teraz czekam na 7 lutego na usg genetyczne :-)
Dziś się popłakałam strasznie z zupełnie głupiego powodu i nafukalam na męża... hormony :-)
 
Ojaka, super ze sie udalo :-).

Ja genetyczne mam w przyszly piatek i mam nadzieje ze kobietka uchyli mi chociaz rabka tajemnicy odnosnie plci babelkow;-).
 
reklama
Hej :) Ojaka - cieszę się , że się udało :)

Domi - ja też mam usg piątek , a w sobotę test z krwi , również liczę na to że maluszek się ujawni :)
 
Do góry