reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Dziewczyny juz myslalam o tym żeby ktos przyslal tylko chwilowo niema kto. Ewcia mowila ze jak jej się uda to mi wysle od siebie. ..
Właśnie mieliśmy pobudke. My sie najadl i zasnac niechcial na szczęście kolki puki co brak. Ale starszy synek sie obudzil obsikany. A prosilam zeby niewypijal dwulitrowej wody do filmu. Ze względu ze ja przed 9 padlam maz niedopilnowal zeby mlody przed snem się wysikal ot i niespodzianka. Pogonilam go żeby posciel zmienial.
Teraz mlody lezy bajki do zasniecia wlaczyl (niby duzy a wciaz maly synek. ) a pisklak lezy na klatce mej i slucha serducha i co chwila cos marudzi.
 
Ostatnia edycja:
Witam nocną zmiane jeśli ktoś jest aktywny.
Ja się podlamalam, wczoraj całą noc miałam bóle, pół dnia też, potem mi kompletnie wszystko przeszło a teraz znowu się zaczyna. Już nie wiem co robić. O szpitalu nawet nie myślę, po nocnym odeslaniu bylam tak wkur* że teraz chyba pojade z 10 cm rozwarciem dopiero.
 
Martuska powodzenia i trzymam kciuki &&&.
Barbarka i jak rozkrecila sie akcja ?
U mnie cisza, czasem brzuch za boli ale to bardziej na kupke.
 
Barbarka może wreszcie coś się rozkręci na dobre. U mnie nic się nie rozkręca. Nie pomagają przytulanki z M, dlugasne spacery, liście malin i wiesiolek. Zaraz się pogimnastykuje na balkonie przy rozwieszaniu prania ;-)
 
Hej dziewczyny! Rano byłam u mojej położnej. Wbilam się bez kolejki bo juz mam powoli dosyć. No i usłyszałam ze mój organizm może sobie sam z porodem nie poradzić, ze moje skurcze są za mało intensywne i że oxy i balonik będą niezbędne. Ale to dopiero po czwartkowej wizycie bo musze byc 41+1 w dniu wywoływania.

Tak sobie myślę że co mnie nie zabije to mnie wzmocni i jeśli w pt rzeczywiście mi wywołają to zaoszczędze ok 360e na szpitalu. Więc spróbuję wbić sobie w głowę że to nie mój czas to może psychicznie wytrzymam i dołoży się tą kwotę na coś do nowego domu. To jedyna dobra strona przenoszenia ciąży więc muszę myśleć o remoncie bardziej intensywnie.

Martuska powodzenia &&&&&&
 
Hej :-)

Wojtus dzisiaj konczy miesiac!! :-) kiedy to przelecialo?!
No i dzisiaj na 12-13 jedziemy na zabieg.. oby juz byl wieczor i po wszystkim..

ANNA jezeli nie bedzie mial kto to ja tez moge Ci wyslac jakies kropelki

MARTUSKA powodzenia!

EWCOL faceci nas wkurzaja ale bez nich jest smutno..

FIUFIU dobrze ze z mama ok :tak:

AFJA moj tez ulewa.. ale takie chlustanie koniecznie musisz skonsultowac z pediatra! A karmisz piersia czy mm?

BARBARKA tule! I znalazlas jakies pozytywy ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny!
Podczytuję Was czasem ale jakoś czasu brakuje aby pisać. Dziś lepiej. Maluch śpi nakarmiony ja ogarnęłam dom, prania i obiad i siadam do Was. Widzę trochę nas - rozpakowanych przybywa, trzymam kciuki za te w dwupaku jeszcze.
Ja wysłałam jednak męża z córcią nad morze samych. Przegadaliśmy to i rzeczywiście chyba dobry pomysł. Ja mam więcej czasu dla dzidzi a Córcia zachwycona dzwoni :) jest dobrze.
Z maluchem tylko mam dziwny kłopot. Normalnie jest bardzo grzeczny i spokojny ale gdy nadchodzi kupa... rety! wrzask niemiłosierny, prężenie się.. wygląda tak jakby miał zatwardzenie, a przecież stolce luźne są. Świeże Mamuśki - czy dla Waszych pociech kupka to też taki bolesny wysiłek?
 
Do góry