reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

No hej
Właśnie wróciłam od babci ze szpitala (chyba Wam nie pisałam, że jest nieprzytomna na intensywnej terapii, niewydolna krążeniowo, oddycha za nią maszyna :-( ) Bardzo się balam tam iść :-( ale też bałam się, ze będę miała potem do siebie pretensje, że się nie pożegnałam :-( Straszny widok :-( wróciłam do domu i ciśnienie mam 160/95 :-( głowa mnie boli jak nie wiem co

Odpadł nam dziś pępuszek :-)

martuskaa Kornelia w szpitalu dostawała bebilon i takie też mleko jej kupiłam, ale będę zmieniać, bo niestety bebilon jest bardzo drogi :-( albo na bebiko albo na to rossmanowskie - jutro bądź pojutrze ma przyjść położna to może ją podpytam o to mleko

Madison ależ zleciało :szok: już 7 tyg! za chwilę będzie 2 m-ce :-D

Anna współczuję. Na kolki są w PL kropelki od pierwszego m-ca życia, może Ci ktoś wyśle? ja sobie bardzo chwalę bobotic, no i oczywiście niemiecki sab simplex
jak Martynka była noworodkiem to były espumisan albo esputicon od 7 dnia życia, ale nie wiem czy jeszcze są dostępne
A herbatka jakaś koperkowa czy rumiankowa? ja mam hippa od 7 dnia życia

Martynka z moimi rodzicami na wyjeździe (ale już wracają) , Kornelia śpi, mąż śpi - błoga cisza w domu ;-) którą zaraz przerwę, bo muszę blender włączyć i zrobić sobie swój detetyczny koktajl :-D
 
reklama
Gawit - gratuluję odpadnięcia pępuszka :-) my mamy najzwyklejsze Bebiko 1, bez tych żadnych "dodatkow".... cora się na nim wychowała, to i mlody tez chyba .
nam dzis 2 tygodnie stuknely
 
Byłyśmy dzisiaj na spacerku. Co prawda 15 minut,ale i tak było fajnie. Zapomniałam jak to jest chodzić z wózkiem. Szkoda,że Agatka nie szla z nami.Niedziela znów minęła nam błyskawicznie(i znów byłyśmy same).
W czwartek położna zdjęła mi szwy- w końcu mogę normalnie siedzieć.:-)
Marcelinka już wykąpana, teraz ciągnie smoka.Poddałam się i wczoraj poszłam kupić. Agatę wychowaliśmy bez smoczka i myśleliśmy,że i tym razem się uda. Niestety nie dałam rady.
Asiołek powodzenia w rozkręcaniu laktacji.
Ania współczuję sytuacji. Jak się sypie,to wszystko,ale pamiętaj,że w końcu będzie dobrze i wszystko się jakoś ułoży. Jednak kżde dziecko jest inne.
Nierozpakowanym szybkich akcji,rozpakowanym spokojnych nocy bez kolek i innych tego typu rewelacji.
 
Dziękuję dziewczyny za współczucia ; ) ...
U Tomka na te piepszone kolki pomaga suszarka ale suszenie brzuszka przez cala noc?
W dzień niejest az tak zle ale jednak... Tu niestety w aptekach lekow bez recepty wyraznej od lekarza nie sptzedadza nic a nic. Nawet herbatkl laktacyjnej sie naszukalismy i to jak juz znaleźliśmy to a co lekarz na to? Tak juz u nas niestety jest. Mniejmy nadzieje ze zła passa sie skonczy i bedziemy znowu sie cieszyc.

Dziewczyny niewiecie jak bardzo brakoje mi takiego czytania was na bieżąco.
Ale na dzien dzisiejszy to niemozliwe...
Buziaki dla wszystkich i kazdej z osobna...
 
Ja tylko na chwile sprawdzic, czy ktos sie rozpakowal, ale chyba nie.
Karaiwina jak tam u Ciebie? Kiedy beda wywolywac? Trzymam kciuki.
My dzisiaj po pierwszym spacerze.
Weszlam tez dzísiaj na wage pierwszy raz po porodzie i buuu jest na plusie prawie 8 kg :(. Czyli stracilam ledwie polowe :(.
 
Justyna tule, nie dołuj się.
Madison masz duże dziewczyny, oby jak najdłużej były takie "wyrozumiale" dla mamy
Anna te krople na kolke to duża ulga, może rzeczywiście pomyśl i tym co pisała Natkusia. Ładnie przybiera Twój kawaler
Asiolek &&&& za morze mleka z piersi
Gawit przykro z powodu babci, tyle ciepło
WKasia fajnie że zaczeliscie spacerować, to prawdziwa przyjemność pchać wózek. Ja mam ciągły niedosyt tego bo mam konkurencje w postaci dwóch córek, synka i tatusia... ciągła kłótnia kto pcha wózek. Nawet się nie wtrącam.
Smutno mi jakoś bez mojego Z
 
Dzisiejszy dzien mnie przygniotl ilością obowiązków,mija dwójka,jeczaca babcia,wydawanie jej leków,koty,kury,obiad,kolacja etc. Od 5 na nogach plus irena dzisiaj od 18:00 cyc do teraz.padam na twarz.

Z mama ok. Nic nie złamała,organy całe,jest posiniaczona tylko w miejscach pasów. Jutro do domu.
Odezwę sie jak wrócę do siebie najpewniej,bo w tym kolowrocie go ani nie odpoczne ani nic. Byle do pn następnego.
 
Dziewczyny od kilku dni czuje ból jakby ciężki moczowej albo takie ciagńiecie chwilami sama nie wiem co to. Ale teraz od godziny to sie nasililo nie wiem czy to pieczenie czy ból pochwy. Ale boli jednotajnie cały czas, to chyba nie zapalenie bo nie mam uplawow nieprzyjemnych. Przy oddawaniu moczu tez nie piecze.
 
reklama
Kama11 oj mi to na stan zapalny wyglada ;/


Fiuufiuu sil zycze bo obowiazkow masa echh

Ewcol to pomoc jest w prowadzeniu wozka hehe



U mnoe moj Karolek nadal myli dzien z noca..... ;(
Do tego zdecydowanie mamy problem nie wiem czy to mozna refluksem juz nazwac...
ALE CHLUSTA MLEKIEM POD TAKIM CISNIENIEM ZE Z LOZECZKA AZ WYLECIALO...

Pierwszy synek tak nie mial...
Bardzo sie martwie... po karmieniu boje sie zmieniac pozycje malego...
 
Do góry