reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Dzieki wielkie dziewczyny i gratulacje jeszcze dla rozpakowanych. O22 pjonizacja lekko nie bedzie. :)

Martyna hoduje koty od 11 lat. Nie zwielabym obcego doroslego kota do noworodka, ale okazja jest super i fantastycznie ze kot wychowywany z dziecmi. MCO to fajna rasa, nie macie mozliwosci przetrzymania kota u kogos i ewentualnhch pozniejszych prob w waszym domu?
 
reklama
Martyna93 ja mam 3 koty. Ale.koty znam i mam już długo. Wiem ze jak na nie wrzasne to zareaguja odpowiednio. Zreszta juz cwiczone byly gdy np mialy ochpte wejsc do lozeczka.czy wozka. Jakby nie bylo to obcy kot. Jesli znasz dobrze wlascicielke i ufasz jej na tyle ze kot jest faktycznie spokojny. Ale fakt faktem jest taki ze dla niego nowe miejsce nowe osoby niewiadomo jak sie zachowa.. moje koty nawet moim rodzicom ktorzy przychodza nie zawsze daja sie zlapac a moje dziecko 6letnie moze nimi rzucac do gory ;)

Zazdroszcze Wam aktywnylego spedzania dni, ja czuje ze sie juz tocze.

A mam dylenat co zrobic teraz.. denerwuje sie niepotrzebnie chyba. Mialam w pn 11zglosic sie do szpitala i we wtorek ciecie. Przedwczoraj mialam wycoek taki brazowy jak czop sluzowy, tak powoedziala ginekolog moja.. dzisiaj pare godzin temu mialam straszne bole brzucha i kregoslupa.. mlody przed poludniem rozpychal sie jak niewiem wywalal i rozciagal caly brzuch. Okolo 17 te bole conajmniej 1.5 godz... az zasnelam. Teraz jest cisza ale i maluszek soe jakos nie rusza.. brzuch napiety jak niewiem.. czy jechac na ip czy nie.. ehh juz niewiem...
 
Majula poobserwuj kochana jeszcze troskę jeśli maluszek dalej będzie zaspokojny a będzie cię to niepokoić to jedż na ip
 
Martyna - ja mam koleżankę kociarę, ma 3 Maine Coony :-) Zapytałam się jej co myśli o wzięciu takiego kota w przypadku jak masz małe dziecko i jeszcze mniejsze na dniach, to stwierdziła, że co to ma do rzeczy... :-) Najpierw tydzień nie wyjdzie spod fotela, ławy czy innego czegoś a później będzie super. I że jeszcze Ci dziecko wybawi jeżeli to kocica. I mówi, że jak jej nie chcesz to ona chce,
 
Martyna a masz mozliwosc zapoznac sie z kotem Wczesniej? Zobaczyc go I jego reakcje na Twoje dane zachowania. My adoptowalismy nieznane nam 2 koty w tym jeden dorosly, van turecki z ciezkim charakterem, Co prawda noworodka nie bylo ale jednak poradzic sobie z nimi ciezko nie bylo.. Jednak trzeba wiedziec Co I jak I na kotach sie znac..

U Nas mega aktywnie, ledwo wyrabiam z domowymi *******ami, ciagle cos robimy, maly grzeczny, jest na prawde super :-)
 
Madison tylko szkoda że ja tam jeszcze jestem na tej liście;-) chociaż coraz bardziej dochodzę do wniosku że w sumie te kilka dni w tą czy w tą to żadna różnica przy tych 9 miesiącach:tak:
 
Wyczekany dobrze pamietasz . Mialam miec cc ale ze chcialam szybciej dojsc do siebie to zdecydowalam sie na sn. Teraz mowie głupia bylam .juz bym miala mala na rekach i bym sie podnosila .A tak to stoję przy lozku nq oxy glodna i modle sie o postep. A i dzis zdjagnozowali malowodzie .
 
reklama
AGULA ale i tak meczyc Cie nie moga za dlugo. Zreszta chyba mozesz poprosic o cc albo powiedziec ze boli blizna. To na wypadek jakbys nie dawala rady. Trzymam kciuki. Bedzie dobrze. A i skad to oxy? Myslalam ze po cc nie daja
 
Do góry