reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Ja też tak uważam. Każdy dzień dodatkowy dłużej w brzuchu to dla maluchów lepiej. A pare dni nikogo nie zbawi choć wiadomo że już z utesknieniem.czekamy na maluchy ;)

Ja bym zrobiła z kotkiem tak. Wzięła go do domu poobserwowała, zazwyczaj koty po sterylizacji są łagodniejsze.. ewentualnie na pare dni komuś podrzuciła gdy pojawi się dzidziuś. Jak już ogarniesz się z dzieckiem w domu to wzięła i obserwowała. Napewno na noc zamykałabym go w innym pokoju.

Monia456 dzieki. Narazie troche sie uspokoiłam ale te nerwy chyba tak działają na mnie przed tym cieciem. Brzuch ano plecy na razie nie bola. Mały rozciągnął się ze dwa razy przy kąpieli. Chyba czas iść spać i nie panikować. Choć nie powiem bardzo sie boje tej drugiej cesarki. Pierwsza przechodziłam fatalnie ale na poród sn nie zdecydowałam bo sie bałam ze wzgledu na bóle przy bliżnie. Niby wszystko wychodziło ok.ale nawet na ktg ostatnio bolał mnoe bardzo brzuch i łapały takie skurcze a tam nic nie pokazywało.
Agula trzymam kciuki aby coś zaczęło sie dziać i poród szybki był
 
super dziewczynki, gratuluje wszystkim..dziś fajna data bo to mój termin porodu:-)
Ewelinka
piekna niuna:-)
fiuufiuu pesel u siebie odbierasz nie tam gdzie rodzilas
gorgusia współczuje sytuacji, teraz musisz miec oczy dookola glowy...mały chyba poprostu zazdrosny..trzymam kciuki by zaakceptował brata no a chłopa to musisz do porządku doprowadzić..

mój dzieć wlasnie zasnał :) jutro moi rodzice przyjezdzaja na tydzien wiec zapewne bede rzadziej wpadac..buziaki.
 
Leżę sobie na boku :-) uspokajam myśli :-) czytam ci u was ale telefon to jednak nie komputer :-)

Oliwka jest tylko odrobinę podobna do Mai :-) i jest fajniutka... Już zrobiła w pieluchę ze 2 razy ;-)

Nie mam siary ale przystawialam ja do piersi co 2 godziny. Na noc panie zabrały małą. Jak będzie płakać przyniosą aby ja przystawić.

Do pionu wstaje o 7 rano :-)
 
Jeju znowu wchodze i kolejne dzieci... Gratuluję wam dziewczyny!

Już po północy wiec nie zalapie się na taką fajną datę, synuś jest 04.04 to córeczka mogła by być 08.08. No ale widocznie w du*ci ma co by mamusia chciała.

Dziś mieliśmy troszkę latania. Za 3 tyg odbieramy klucze od domku i trzeba bylo pojechać wymierzyć wszystko a potem po sklepach pooglądać kafelki itp. Teraz pozostało znaleźć odpowiedniki w Polsce i zamówić ;)

A z mężem mała kłótnia o imię... od dawna jest w planach danie imienia Nela a on mi dziś z Zosią wyskakuje. I jeszcze nastraszył że i tak on jedzie do urzędu sam więc da jak mu będzie pasowało. Niby gadał pół żartem pół serio ale kurde nie ufam gadzinie :/
 
reklama
Do góry