reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Gawit podobno dziś aplikacja średnio chodzi. Może jutro będzie lepiej. Jak już będzie lekarz to daj znać co tam u Ciebie.
 
reklama
A ja mam dzisiaj dzień płaczka, marudzenia i spania w jednym. Normalnie masakra. Nie radzę sobie dzisiaj sama ze sobą. Porażka jakaś.
Dziewczyny szpitalne &&&& za Was. Trzymajcie się kochane.
Dziewczyny proszę o kciuki - bratowej o 4 rano odeszły wody i do tej pory nie urodziła. Małej zanika tętno i będą robić cc.
 
Hej hej
podczytuję was ciągle z grubsza, ale oczywiście przy mojej dwójce (+mąż) nie idzie odpisać każdej z osobna :no:
Ja dziś od rana ciągle coś robię - pranie, prasowanie, obiad itd. Teraz obie dziewczynki śpią (ufff), więc siedziałam na allegro i zamówiłam 3 biustonosze do karmienia.

Izis, gratuluję córci. Kawał baby z niej :-) jak dwie moje Ewcie hehe. Współczuję bólu, ale widzę, że humor Ci dopisuje, więc na pewno sobie poradzisz :)
pieceofcake, gawit, powodzenia dziewczyny.

Współczuję Wam tego zmęczenia ciążowego. Cieszę się, że to już za mną. Ale dziewczynki, to juz tak blisko!!!! Tyle wytrwałyście, to i na końcówce dacie radę.

Asiołku, mam nadzieję, że da się jakoś bezboleśnie unormować sprawy z Mają.

Aha, moja Ewunia dobiła dziś do 3 kilo :-) ale nie dziwię się, ona ciągle je i je i je....;-)
 
Monia za bratowa i malenstwo zasciskam kciuki &%&&

Ja przy kawce siedze bo jak codzień spac mi sie strasznie chce a do tego jakas mega spieta jestem i zdenerwowana. Skad to sie bierze to nie wiem. Ale zdrzemnac sie nie daje a meczy bardzo .
 
Asiolku no wlasnie mi aplikacja nie dziala w ogole. Wchodze na forum normalnie przez strone internetowa.
Monia kciuki za bratowa.
U mnie byl lekarz. W zyciu mnie nikt tak bolesnie nie zbadal. Oczywiscie oznak porodu to ja nie mam zadnych. Jutro profesor ma zdecydowac kiedy cc ale cos czuje ze w piatek mnie nie ciachna . leze na oddziale na przeciwko porodowki slysze jak placza dxieciaczki i mam tez blisko do sali cc. Dzis byly 2. Tez slyszalam jak maluszki placza i widzialam jak je wioza. Poza tym oczywiscie goraco . co probuje sie zdrzemnac to mnie gdzies wolaja. Teraz znow bede probowac ale pewnie na cisnienie kaza mi isc. A mialam ktg - koszmarne badanie - nie lubie i dostalam karte liczenia ruchow plodu - jeszcze w to sie mam bawic. Pozdrawiam
 
Mi rano słabo działała ale już jest ok. Gawit dobrze, że chociaż przez stronę jakoś działa. Życzę Ci aby szybko zrobili cc i dali ci odpocząć!
 
Witam sie! Ja juz tez zaokretowana na oddziale. Wstepnie ciecie zapowiedzieli na piatek, ale zalezy ile bedzie pacjentek i ile lekarzy, bo sa urlopy! Ale trzymam sie mysli, ze pt.a nie bede tu kiblowac do poniedzialku. Mialam usg, mała fajnie podskoczyla z waga po tym Medarginie i ma ok.3160g czyli tyle co pierwsza w dniu porodu. Tez mam liczyc ruchy. A oczywiscie objawow porodu brak. Szyjka wysoko, zamknieta, skurczy brak.
 
Fiu jak długo u Was trwa takie jedzenie- ciumkanie?
Asiołek dobrze, ze się przygotowałaś:) Ale po porodzie zabawa zaczyna się od początku;)
Fajne sentymenty:)
Izis gratulacje;) Ja przez puerwsze kilka godzin też byłam słaba. Ale to szybko mija;) Malutka Cię zmobilizuje!!!
Pieceofcake &&&
Kama 11 my mamy g-p-k
Gawit :*
Natkusia z dwójką na pokoju to pewnie nie lada wyzwanie.. Ze smokiem jeszcze nie próbuje.
Anna samo życie. U nas podobnie;)
 
reklama
Do góry