reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

HEJ

ja dzis kompletnie nie mialam czasu zeby wejsc..
byla u nas polozna..maly nic nie przybral na wadze( pokazalo 2870) czyli tyle ile mial jak wyszedl ze szpitala..choc wiem ze to kwestia wagi bo wczoraj na innej mial 2910.....w poniedzialek wpadnie znowu zwazyc malego na tej samej wadze i zobaczymy...narazie sie nonstap karmimy...mam budzic co 3 godz i karmic przynajmiej z 30 min, wybudzac jak bedzie zasypial a u mojego kurczaczka to standart.

wszystko ok pozatym...
mialam troche tez zalatwien i gosci

zycze dobrej nocki mamusie i ciezaroweczki
buziaki
 
reklama
Cycowanie ... i stekanie przy tym Hanki bezcenne. Cudne uczucie te karmienie i do tego jak złapie ona mój palec i mocno trzyma no to po prostu rozpływam się.
Ależ tu cisza mam nadzieję że przed burzą hihihi.
 
O kurcze, co za ruch na forum ;)
Skoro tak to wyglada teraz gdy czesc brzuchatych, a druga ma dzieci spiaco-jedzace to co to bedzie jak młode zaczną byc aktywne ;)

Moja jedna po nocnej dawce mm spala ponad 5,5h druga dalej by spała, ale nie ma lekko. Jak porządna rodzina - posiłki jemy razem ;)
 
U mnie też faza "Chodź pokaż mi świat" czyli karmienie, noszenie, stękanie, ale o śnie zapomnij.

A Mój S z okazji wczorajszego meczu miał spontaniczne pępkowe na wychodnym. A teraz pochrapuje słodko na kanapie.
 
Ostatnia edycja:
No hej. Nawet udalo mi sie zdrzemnac ale w nocy dziewczyna zaczela rodzic wiec byla akcja. Druga ma dzis wywolywany porod wiec od rana juz miala lewatywe itp. A ja musialam siuski do badania oddac i tez juz nie spie. Zaraz mierzenie cisnienia i takie to zycie szpitalne. Teskni mi sie za domem i Martynka no i ciekawe co dzis profesor powie. Ta dziewczyna co w nocy rodzila tez byla z cienka blizna po poprzednim cc i urodzila naturalnie ale musiala sie na to zgodzic a ja sie nie godze ;P dam znac po obchodzie
 
Hej!
Mam nadzieje, ze dzisiaj aplikacja bedzie działać lepiej i ciężarówki i mamuśki bedą sie udzielać.
U mnie noc ok, choć mogłaby jeszcze trwać. Obudził mnie mój prywatny pies oburzony przez smieciarke:sorry2: Bywa.
Dzis kończę 38 tydzien, od niedzieli mam pozwolenie od męża ze już bede mogła rodzic wiec pora sie już intensywniej ruszyć. Dzis w planach porządki w łazience, kuchni i sypialni i moze mąż na dokładkę?!
Jutro dla wielu z Was ważny dzien. Mi mija termin jutro wg OM. Bardzo ładna data. Bede trzymać za wszystkie, które do ciachania kciuki. Policzone sie dziewczyny ile jutro sierpiątek nam przybędzie?
 
reklama
witam z rana. my wlasnie sie cyckamy. musze kurczaka szturchac bo przysypia. monya moj ostatnio tez wybyl na pepkowe jak wrocil i zaczal ziona alkoholem tak m,u pow. zeby szedl spac gdzie indziej bo rano w sypialni sam alkohol bedzie czuc...byl tak ululany ze mi pow zebym wziela malego i sama sobie gdzies poszla...ja sie pytam gdzie a on na trampoline :d buahaha do tez pory ryje z niego:d co do lewatywy ja nie mialam, chcialam ale mi nie zrobili, z tym ze na szczescie niespodzianek nie bylo:) to kto dzis rodzi.? dzis mam wolniejszy dzien to wkleje ta tabelke na foru
 
Do góry