reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
U mnie tylko wiatrak mnie ratuje

Dziewczyny mam jakieś dziwne bóle w pochwie, jak wstanę czy chodzę to jakieś takie kłócia? i wrażenie, ze chce mi się siku a jak idę do wc to raptem kropelka wyleci, wstaję i dalej chce mi się siku :szok: a ten ból jest dość mocny, muszę chodzić zgięta w pół :szok:
 
Hej dziewuszki :-)

Madison- ja też kupiłam w spray'u K+D bo chyba wygodniejsze niż kapsułki będzie.

A w Krakowie też chłodniutko się zrobiło i deszczyk :-)

Ja idę się podmyć i do lekarza jadę - chyba ostatnia wizyta i dogadanie tego terminu CC czy 15-tego zostaje. No już się nastawiłam więc mam nadzieję, że nic w trakcie nie wyjdzie.. więc proszę o &&&&&&&& ;-)

DZIĘKUJE :-D
 
Martyna, powodzenia :)

Mały ładnie przybrał i wszystko ok. W piątek ostatnia wizyta ze względu na kikuta :D

Jeśli chodzi o szczepienie, tu pierwsze w 8 tyg. Nie szczepi się już na żółtaczki czy gruźlice bez powodu.
Co do reszty, my ciągle rozważamy..
 
Gawit też tak mam - szyjka się skraca.

Jadę na kebaba i do apartu po prezent na niedzielne Chrzciny, na których będzie moja Maja jako reprezentant rodziny... tylko potrzebuję nie zemdleć :p 35 stopni mam w cieniu :(
 
U nas jakas godzine pada. Na dworze jest przyjemnie,ale w domu jeszcze goraco. Mam otwarte wszystkie drzwi i okna.
Te klucia w pochwie to wlasnie szyjka albo zapalenie drog moczowych(podobno sa takie same objawy) . Mnie tez tak kluje i chwilami jak wstaje,to az mnie zgina wpol.
 
reklama
U nas dziś pogoda marzenie 25 ° delikatny wiatrem, łagodna wilgotność. Hanna cały dzień na podwórzu z siostrami, przyworzą ją tylko na karmienie i zmianę pieluchy. Już zdążyłam zatesknic.
My witaminy zaczynamy dzisiaj dawać. Bioaron k+d właśnie takie w kapsułkach. Muszę zorientować się czy są takie w sprayu. A jak z kapielami maluszków. Kapiecie codziennie? Bo my tak co 2 dzień.
 
Do góry