reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Plyne ... Dosłownie czuje sie jak kurcze w piekarniku. Dosłownie przed chwila Ip wróciliśmy. A pojechalusmy na 10 masakra. Szyjka utrzymana rozwarcie na 1 palec . Rewelacja po prostu czeka mnie pewnie kokejna indukcja . Mam przyjechac w piatek i jak beda miejsca to zostanę.jak nie to w sobote. Buuu.... Mala wazy 3590 +/- 500 kolejna rewelacja a miala do 3.5 kg najwyzej. Ciezko będzie.

Proszę o pomysły co tu robic zeby szyjke zgladzic ????
 
reklama
U nas jakiś czas temu było 25 stopni, teraz może jeszcze mniej bo popadał deszczyk :)

K. dzisiaj zrobił przepyszną tortille na obiad. Tak się obżarłam, że nie mam siły się podnieść z łóżka. ...małej chyba zrobiło się za ciasno bo tyle w siebie władowałam, że zaczęła się strasznie rozpychać hehe i jest mi tak ciężko. ..uf

I na spanie coś mnie strasznie muli.

Nie wiem, czy wątek na pytania się szybko przyjmie bo jak kogoś teraz nie ma albo bywa mało to nawet się nie dowie, że on jest :D

Czuję, że ulika i sierpnioqa nie mają internetu w komórce :)
 
Hehe to ja z tymi brodawkami muszę spróbować bo do seksu nie będę już przekonywać ;D czyli po odejściu czopa seks może być? ;))
 
Witam. Ja sie dzis czuje okropnie, lekarz tak mnie zbadal ze caly dzien mnie krocze boli :/

Izis ja dzis mialm robic tortille ale nie daje rady :p
Agula o matko jak dlugo wam zeszlo na ip. Ja niestety nie mam zadnych pomyslow co do szyjki , nie pomoge.
Edys ja tez juz za moim tesknie choc nie ma go 3 dzien, tylko ze moj dziec nie chce do domu wracac :/ na wsi mu lepiej :p
Asiołku ale mi narobilas ochoty na kebabka mmmmmm...
Gorgusia ja narazie nie posiadam ani lezaczka ani bujaczka choc mam w planach kupic ale dopiero po porodzie :)
Martyna czekamy na wiesci jak po lekarzu ;)
Gawit ja tez mam ten bole tyle ze po badanku u lekarza i rowniez czuje parcie na siku i jak siadam na kibelku to pare kropel leci.

Jejku jak ja wam zazdroszcze tych deszczow u mnie sie zachmurzylo kolo 15:30 i do tej pory pochmurnie i duszno jest :/
 
No i nie zjadłam kebaba nie jestem w stanie wyjść z domu... słabo mi :(
Ale mąż mi przytaszczył kartacze..

Zamówiłam prezenty przez internet i jest ok.

Czytam co u Was ale słaba jestem dziś bardzo i nie mam siły odpisywać... nie wiem co się dzieje... Małą też bardzo cichutko siedzi :(
 
Mi już chyba cały. Teraz to mam podbarwiony śluz raczej. Lekarz uprzedzał, że tak może być.
No cóż, ja jednak na seksy nie będę już na pewno namawiać! Nie to nie! :D
 
Cwikla oj mnie to chmury wlasnie koncertowo omijaja . Oj gdybym ja jeszcze na sex siły znalazlq ;-)
Teraz starym sposobem chlodze sie w wannie. Moze mnie najdzie ochota na latanie jak wczoraj.

Po IP glowa mnie rozbolala , mielismy szczęście trafic na 5 pan z 85 na karku i jedna nie byla w stanie przestać gadac. Jak juz nie miala sie czego czepnac to takie glupoty gadala ze w szoku bylam. Jedna meza wyslala po cos do picia do sklepu to ten 2 puszkami piwa wrócil :-) :-)

W takim razie staje za wami w kolejce na 8.8 moze i mi sie uda na ta date zalapac :-)
 
A my poznajemy się i jest coraz lepiej. Dziś problemów z brzuszkiem nie ma...tfu, tfu i cycowanie tez idzie nam lepiej. Przed chwilą dostaliśmy "jedynkę" i o ile wszystkie luksusy jak w hotelu są jak najbardziej ok, to mnie cieszy najbardziej, że mogę leżeć z pupą na wierzchu;)
 
reklama
U was upaly a u mnie moze z 20 stopni, przyjemny chlodek. Gorgusia pamietam ze mala wkladalam do lezaczka jak miala jakies 1,5 m-ca, ale teraz moze szybciej bedziemy.
 
Do góry