reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Asiołek siostra to się dzisiaj ze mnie śmiała że na dooopie nie mogę usiedzieć i szmatkę to sobie do ręki przykleiłam, Fajnie że córa tak fajnie spędza czas
Magda nas też troszkę przeraża taki kredyt ale ostatnio rozmawialiśmy o tym to doszliśmy do wniosku że zawszę część kredytu pokryć możemy z wynajmu mieszkania więc jest jakiś plus
Ewaelinka fajnie że tak miło wspominasz poród - dzięki za opis

PS Przepraszam, że post pod postem
 
Asiołek ja brałam kredyt jak dawali wszystkim. :D

Monia my też mamy zabezpieczenie finansowe w postaci mieszkania, ale wolałabym, żeby zostało dla syna, bo nam było ciężko zaczynać od zera, żeby jemu było łatwiej, a nie żeby poszło na długi rodziców.

A wracając do porodów to dziewczyny może u Was się coś rozkręcić, bo u mnie skurcze tylko straszaki :(, ja czekam, aż odejdą wody, to wtedy będę miała pewność. :D

Izis a Ty już śpisz?
 
Mamusie jeszcze raz gratulacje :-)

Ania i ewelinka- wy to przyjaciolkami chyba zostaniecie juz takimi realnymi:)

Moj maly dzis slabo si e rusza ,ale za to raz na jakis zcas sie wygnie to wszystko mnie boli.
Piszecie o skurczach i liczeniu a ja nie wiem co to :baffled: a jak to liczyc ?jedynie co mam to bole ,,miesiaczkowe'' i tyle
Czasem sobie mysle.ze juz moge urodzic ale zaraz przychodzi mysl,ze jednak wole jeszcze nie :cool: chce jeszcze tej niepelnosprawnej wolnosci.
Sierpien nastal :)i tak sie sypiecie,ze nadazyc nie mozna wiec postanowilam,ze bede tylko klikac lubie bo nie nadazam nad nowymi mamusiami i gratulacjami:rofl2:
 
czesc kochane:) my juz w domku:) jestem przeszczesliwa:)
maly wlasnie spi wiec mam chwilke:) czekam na wasze dane odnosnie porodu co by uaktualnic tabelke.zrobie to w wolnej chwili:) jak synus pozwoli:-) w galerii wrzucilam zdj
 
Carine super że już w domku
Magda my też wolimy to mieszkanie zostawić dla dzieci wiadomo ale jakieś zabezpieczenie mamy

Ale cisza nastała
 
Cisza bo pewnie wszystkie wyczekują skurczów. :D
Ja jestem gotowa na poród, wykąpana, nagimnastykowałam się z maszynką do golenia ;) tylko nie wiem czy Hania jest gotowa :D

Ewaelinka dobrej nocy, należy Ci się porządny sen.
 
Izis szybki i łatwy poród to i dziecko w dobrej kondycji:) to zdj robione po kapieli na drugi dzien,mały rozbudzony to i oczy szeroko otwieral:)

widzialam ze pisaliscie o cukierkach.ja mialam podpieta glukoze bo cukry lecialy wiec i cukierkow nie potrzebowalam:-D

wszystkie dzieciaczki w galerii sliczne.zakochac sie mozna:-)
 
reklama
Do góry