reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Przepraszam ze nienadrobie ale chyba sensu to niema... bardzo dziękuję za gratulacje.
Porodu w odpowiednim watku pisac niebede bo uwazam ze to sensu niema... radzac Tomcia myslalam ze umiedam. Zemdlalam dwa razy z wyczerpania. Bol okropny. O 4 nad ranem byl anestozjiolog i prubowal mnoe znieczulic. Niemoglam miec pelnego zewnatrz oponowego ze wzgledu na serce bo grozilo to smiercia. Wbijal sie 5 razy w kregoslup bol kosmozny. Potem ulga. Z tad te usmiehniete foto. Potem okazalo sie ze rozwarcie 7 cm szyjki niema a tomcio schowal się do gory. Matko kpsmos z badanie. I bol niemilosierny. O 9 jakims cudem zszedl. I sam wyhodzil. Naciely mnie i dwa parte dwie minuty wrzasku jakoego swiat nieslyszal i ulga zero bolu. Urodzil sie skubaniec. Okazalo sie ze byl duzo mniejszy niz usg go zmiezylo. Trudno ale waga dobra. Teraz walcze z laktacja...
 
Ostatnia edycja:
reklama
WARSZAWIANKI - moj M pokazał mi dzis gdzie sa teraz najlepsze lody na świecie :) Jesli tego miejsca nie znacie to koniecznie musicie poznać - na Mokotowskiej tuz przy pl. Zbawiciela, od strony Charlotte i Metodystów. Hippsterskie miejsce ofkors, naturalne lody, w stylu włoskim - nakladane z 'garów' lopatka. Smak booooooski :)

Jak sie tak poczyta forum to sie okazuje, ze większość nie doczytalam, nie nadąża i nie ogarnia ;) To w sumie wychodzi na to, ze każda z nas sama do siebie pisze ;)

My po zoo, dzis poszliśmy 'pod prąd' wbrew kierunkowi zwiedzania i to był strzał w 10. Kilka razy miałam łzy w oczach i ze śmiechu i ze wzruszenia na rożne zachowania i reakcje mojego synka. A potem bylismy na najlepszych lodach na świecie :)

Gratulacje dla EWAELINKI i ANNY!

EWAELINKA - duża babka przyszła na świat, ale granice przyzwoitości zachowała :)
 
Fiuu gratuluję ulgi :D

Martyna super, że się dogadaliście z właścicielem. Mam nadzieję, że nie było tak stresująco :)

Ja nie widzę zdjęcia małej Ewelinki :(

Carine, synuś bardzo dobrze wygląda. Jakby w ogóle żadnego opuchnięcia itd :)) oczka tak szeroko otwarte :D

Madison, takie "robione" lody są extra. W Gdańsku była taka maciupka lodziarnia, wyglądała jak z PRL :D a kolejki tam są zawsze długie :)
 
Afja to trzymam kciuki :)))))

Ja z uwagi na to, że jestem dziś sama... poproszę wieczór i noc bez niespodzianek :)))

Co tam u Was dziewczyny?
Upały wróciły...
 
reklama
Do góry