reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

ewcol no ja wlasnie malo na wadze przybralam bo tylko 7 kg od pocz ciazy..synek tez maly-3 tyg temu 2200 mial a cukry po posilkach mam dosc wysokie i lekarz kazal powtorzyc badanie..ja juz naprawde z tego nic nie rozumiem....
monia no wybralam sie bo obiecalam sobie ze codziennie bede spacerowac, akurat wybralam złą porę bo w największy upał ale to dlatego ,że mąż był wtedy w domu i mógł iść ze mną bo sama to ja bym sie nie odwazyla raczej... :)
my jutro za to znowu nad jeziorko sie wybieramy, ja pewnie posiedze na kocyku, ewentualnie nózki zamocze ale moi chlopcy sobie poplywaja :)
marlenkus to mi ostatnio takie 4 wyszly wysokie skurcze jak trafilam do szpitala a reszta na 30-40 się utrzymywala...ale nospa, mg, lutka i poszly sobie w cholere :)
 
reklama
Kaspian tydzień temu juz miałam na 3 cm. Teraz weekendowy przestój...w poniedziałek pewnie jakieś badanko zarządza:)
Carine u mnie to oczekiwanie na rozwój akcji. zatrzymywać nie będą!
 
gorgusia, no nie. Ty mnie nie denerwuj,że rodzić zaczynasz... nie ma to tamto. jeszcze tydzień. ;)

byłam w kinie, byłam na hamburgerze ,z babcia lepiej choc do pn jest pod scisla obserwacją na zasadzie "wszystko się może zdarzyć".
 
I ja po grillu. Z tych emocji nawet nic nie jadlam. Skurcze są nadal co jakieś 5-8min. Są takie od jakiejś 18. Zobaczymy. M przyjdzie z dworu i ogarniemy torbę bo jakbym się ciut zmobilizowała. Ciekawe czy te skurcze na ktg by były. .. Noc będzie czuję ciekawa ;-)

Mamy szpitalne- dzielne jesteście. Dobrze w sumie,że jest Was kilka to Wam razniej chociaż.
 
reklama
no dobra gorgusia jak juz dzisiaj chcesz rodzic,to juz lepiej w nocy niz w ten skwar piekielny.
ufam jednak,ze wsluchalas sie za bardzo w swoje ciało,a wszystko to przez nas,ktore sie tak rozczulają nad każdym bólem. Bedzie dobrze- jakkolwiek będzie
 
Do góry