reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Barbarka, każdej z nas się to zdarza! Ale po burzy wychodzi słonko!!!!!
Gorgusia, udanego randkowania :-D!
OlckaK, spokojnie, jesteś pod kontrolą. Nawet jeśli wywołają poród, to dzidziuś już bezpieczny. Dzięki za odp. Nikt m nie dał żadnego guzika do wciskania, może jakieś stare KTG mieli? :-D
Fiu, fiu, jak samopoczucie?
 
reklama
Asiołek - mam nadzieję, że Twoja córa jak wróci bedzie rownie zadowolona jak moja.... moja wrociła czekoladowa.... w sensie taaaak opalona... aż jej zazdroszczę :)) i włosy jej od słonca wyjaśniały.... jak nie moja córa :DD
ale zjadła obiad, trochę pogadałysmy, poprzytulałysmy się i poleciła na dwor do koleżanek....
Gorgusia - to na porodowke bedziesz jechać?
katushka - mozemy sobie przybic piątkę, mojego tez nic nie rusza..... dziś wysprztałam porzadnie całe mieszkanie, z odkurzaniem oczywiście, myciem szyb i luster i podłog.... i nawet jednego skurczu:no:
tylko od wczoraj tak mnie w środku boli, że masakra!!!
 
kaspian to pewnie u mnie jakieś starodawne:p
dziękuje za wsparcie dziewczyny po prostu chciałabym naturalnie rodzic i to możliwie szybko;-)
gorgusia w razie co powodzenia i o&&&&&
 
A ja po drzemce poobiedniej, nie załapałam się dziś na drzemkę pośniadaniowa, ale trudno. Oj leń się ze mnie zrobil. Normalnie się nie poznaję. A co najgorsze dobrze mi z tym.:-D

Mąż z synem od kilku dni siedzą w basenie w ogrodzie, a ja dzis do nich dołączyłam:-D, ale nie dla mnie wspinanie się po drabince, jakby był niższy to ok.
Fiuufiuu dotrzymujesz mi jeszcze towarzystwa w tych drzemkach?
Barbarka ja na wadze tez cały czas do przodu.
Gorgusia ojojoj czyżby coś się zaczynało dziać:szok:
Ma_dunia oj ja tez popracowałabym w ogrodzie, ale z rzeczy na plus o 7.00 rana wypędziłam męża coby opryskał rododendrony, bo coś zaczynają chorować , a przy okazji przeleciał wszystkie rośliny zapobiegawczo.:-D
olciak_k pogoda jest straszna to i ciśnienie szaleje.
Atana wietrzenie szaf konieczne, ja u siebie jakiś czas temu zrobiłam, a teraz kłopot mam z opróżnieniem jednej szuflady w komodzie w sypialni, żeby zrobić miejsce na pieluchy i na to co potrzebne będzie w nocy przy Hani.:-D



Piszecie o tej wadze maluszków z USG i przy porodzie, ale nie wiem chyba, że przeoczyłam, ale wszystkie były w dół:szok:. Moja i tak jest malutka, a jakby jeszcze mniej ważyła, ja liczę, że błąd pomiaru u nas jest w górę.:happy2:

jejku coraz więcej nas za chwilę będzie w tych szpitalach i co gorsza nie do porodu.:no:
 
Martyna ja tez bardzo malo przybieram na wadze a ostatnio coraz mniej...od ostatniej wizyty 3 tyg 200g niecale
ewcol jak to jest w koncu z ta cukrzyca ? się bardziej tyje czy raczej ciezej przybiera na wadze?ja musze ta glukoze powtorzyc...mam nadzieje ze wyjdzie ok, choc sie martwie jakby jednak wyszla cukrzyca to co w tym wypadku?? jaka jest kara za nieświadomość:confused: tzn ewentualne konsekwencje dla dziecka?
kaspian ja tez przy ktg wciskam guzik
 
reklama
Dziewczyny od godziny są regularne delikatnie bolesne te skurcze... Zaraz się popłacze... Niech one miną... Wracamy właśnie do domu,więc sobie wezmę prysznic,ale boję się wysiąść z samochodu...
 
Do góry