reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Ulika nie ma przeciwwskazań;) Ja robię regularnie;)
Natkusia gratulacje:* Jak dobrze, być juz po:) I Wojtus w formie, a to najważniejsze; )
Fiuufiuu tulę :*
Ewcol to witam w klanie szpitalnych...ale ten monitoring się przyda;)
Magda37 musimy;) U nas w szpitalu sauna. Nasi mężowie jak z nami wczoraj posiedzieli to szybko nam dostarczyli wiatraki:)

Na wizytowym później skrobnę;)

Ja do szpitala specjalistycznego idę w poniedziałek i mam nadzieję że bez Hani nie wyjdę stamtąd. Teraz tylko codziennie jeżdżę na ktg do szpitala powiatowego. W sumie to nie wiem po co bo mimo skurczu co prawda nieregularnych to i tak nic nie robią, tylko szkoda mojego czasu. Ja mam problem z tym cholernym cukrem, który skacze jak chce. Raz mega wysoki lub bardzo niski i aż mam drgawki rąk i nóg. Mam już dosyć
 
reklama
Witam się popołudniowo. Basen wczoraj pękł a mąż dzisiaj nie wytrzymał i dał mi kasę na nowy. Gdy tylko się napełni(jeszcze ok. 1/3 została) wstawię zdjęcie. Szkoda tylko, że w tym roku się nie pokąpię.
U mnie też przepowiadacze się skończyły i czuję się nadzwyczaj dobrze. Malutkiej chyba też jest gorąco,bo cały dzień śpi-od czasu do czasu tylko czuję,że się przeciąga.Aż chwilami się martwię,ale za chwilę tłumaczę to sobie,że jest tak gorąco i mi też się nie chce ruszać.

Martyna gdzieś czytałam,żę pod koniec ciąży waga już stoi w miejscu, bo choć dziecko rośnie, to wody płodowe się redukują.a też w ostatnim czasie już nie tyję.

carine podziwiam,że wybrałaś się choć na krótki spacer, ja nie wychodzę z domu,jeśli nie muszę.

Powodzenia szpitalnym,chłodu przede wszystkim
 
Martyna, pod koniec ciąży waga może spadać lub stać w miejscu. Z reszta, przez te upały nie chce się jeść. Bez nerwów, ważne że mauszek przybiera.
Carine, mam podobnie, po odstawieniu leków i większej aktywności - bóle przeszły, przepowiadaczy nie ma... :szok:
Natkusia, nie pisałaś dziś? Pewnie zajęta Wojtusiem :-D
OlciaK, jaki guzik do ruchów na KTG. U mnie nic takiego nie było?
Ulika, ja też się mega cieszę, że mogę być aktywna,\. Nawet seksik dziś planuję.

Melduję się po wizycie.
Anna, pytałam dziś o czop i lekarz powiedział, że nie może stwierdzić czy jest czy go nie ma. Więc Twoja lekarka chyba głupoty gadała, tym bardziej że chwilę później Ci wypadł.
Co do ruchów - mój gin. kazał liczyć od 9-21 (ma być min. 10 ruchów). Dodał, że każda matka wie, o której godzinie dziecko jest najbardziej aktywne, więc gdyby coś było niepokojącego - to IP.

My zmykamy na grilla, choć nie wiem jak wysiedzę w ten upał, W domu wiatraczek i przyjemnie chlodno.

Miłego popołudnia.
 
Hej dziewczyny. U mnie porządki znów od kilku dni i nawet nie mam jak pisać :-(


Powiedzcie mi bo mnie to bardzo męczy. Jak byłam we czwartek u lekarza to stanęłam na wagę i przez 10 dni nic nie przytyłam tylko schudłam 250gr. Mało ale jednak mi to nie daje spokoju :no: Dodam, że i ciuchy te same, bez klapek i waga, na której ważyłam się ta sama...:-(

Martyna ja od kwietnia czyli momentu kiedy dowiedziałam się ze mam cukrzycę to nic nie przytylam a na ostatniej wizycie to wyszło że kilogram schudłam. Nie denerwuj się więc tak może się dziac
 
A ja sobie jestem w centrum handlowym i jest chłodno :-) czekam na randkowy obiad. Kupiliśmy komode,tablice dla Kaca- prezent na drugie urodziny i jeszcze parę pierdul. Fajnie jest. Tylko jakieś skurcze mnie męczą i się stresuje. Dziś musiałam biec na ratunek Kacperkowi i później jeszcze z nim na rękach....ech. Jeszcze tydzień!
Martyna- ja od kilku tygodni już nie tyje. Tak jest pod koniec a jeszcze te upały. Spokojnie.
Resztę nadrobie wieczorem jak Kaci pójdzie spać.
 
Martyna ja to bym chciała juz nie tyć. A waga caly czas w górę mimo że jem o wiele mniej :/
Złapałam jakiegoś dola, leżę w sypialni pod wiatrakiem, słucham jednej piosenki w kółko i ... płacze. Łzy mi nie chcą przestać lecieć. Nagle ze wszystkim mi źle :(
 
kaspian przy każdym ruchu małego muszę nacisnąć guzik i oni wtedy sprawdzają jak jego ruch wpływa na tetno i skurcze..

ciśnienie po południu 160/107 dali mi leki. 2 tab. dopegytu inne badania dopiero w pon. brała może któraś albo zna te tabletki? coraz bardziej obawiam się o moja ciążę:-( nie wiem jak to jest z zakończeniem ciąży przy nadciśnieniu
 
reklama
Olciak ją biorę dopegyt od początku.spoko będzie. Nie zaszkodzi dziecku na pewno,a pomoże.mniej stresu więcej spokoju ma finiszu:-)
 
Do góry