reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
to i ja się dołączam do wizytujacych dziaja :d hahah widac,że chodzimy grupowo albo po prostu nas tak duzo tutaj,ze wydaje mi sie,ze stadami do lekarza chodzimy :D

dziewczynki powiedzcie co jest potrzebne do wypisania l4 (jakie dane)? śmiechem żartem pojęcia nie mam, bo jeszcze nigdy w życiu nie byłam na zwolnieniu...
 
to i ja się dołączam do wizytujacych dziaja :d hahah widac,że chodzimy grupowo albo po prostu nas tak duzo tutaj,ze wydaje mi sie,ze stadami do lekarza chodzimy :D

dziewczynki powiedzcie co jest potrzebne do wypisania l4 (jakie dane)? śmiechem żartem pojęcia nie mam, bo jeszcze nigdy w życiu nie byłam na zwolnieniu...

Poza Twoimi danymi musisz podać NIP zakładu pracy!
 
AFJA no to super :tak: może zacznie przesypiać a Ty sobie odpoczniesz :*

OJAKA &&&&&&& za wizytę no i żebyś dostała L4 :tak:

MARLENKUS &&&&&&&&&&&!!

FIUFIU kiedyś trzeba było podać NIP, nazwę firmy i adres. A teraz tylko podawałam NIP więc chyba się zmieniło ale na wypadek weź wszystkie dane.

&&&&&&&& za resztę wizytujących
 
Hejka
Fiuufiuu Twoje dane i tylko NIP zakładu pracy, ja brałam L4 2 tyg temu i też zdziwiłam sie że nie trzeba nazwy i adresu zakładu pracy.
Ja też mam dziś wizytę ale dopiero o 19:40... Nie wiem czy doczekam.
Mi L4 wypisuje lekarz państwowo i robi usg na każdej wizycie, ale to taki dr z powołania, z tym że w żadnym szpitalu nie pracuje niestety.
 
Kciuki mocno zaciśnięte za dzisiejsze wizyty :)

Afja, w koncu troszke wypoczelas, moze teraz wiecej takich nocek bedzie sie zdarzac?

Kahaka, Natkusia u mnie to samo ze snami.. noc w noc. I nie tylko takie straszne sny o fasolce ale jeszcze o moich kochanych kotach.. budze się z walacym serduchem i przepocona, ledwo moge wrocic do snu. Jeszcze miewam z nim problemy, nie dosc ze pozno chodze spac to jeszcze budze sie przy kazdym ruchu :( Z Judka spalam cale dnie i noce jak zabita, ale koszmary tez mialam.

Pozarlam się dziś zas z moim, juz mam powoli dosc.. wiem, ze to nie jego wina no ale wzialby sie czasem zastanowil..
 
Hej,
co kraj to obyczaj, dostałam skierowanie na hcg z moczu, taki tam test ciążowy laboratoryjny, bo tu nie wystarczy powiedzieć lekarzowi, że okresu brak i test pozytywny;-).
w poniedziałek zaniosę więc na badania mocz, wizyta dopiero 13.
 
Jestem już po:)
Odebrałam wcześniej wyniki i z nimi na wizytę. Niestety mam jakąś infekcję (a nic nie czuję?) i mam przez tydzień stosować Clotrimazolum.
Ale co najważniejsze- DOSTAŁAM L4!!:):)
Narazie na 2 tyg.,bo kazał mi przyjść za 2 tyg.na wizytę,więc mam nadzieję,że mi przedłuży dalej,a nie tylko takie jednorazowe zwolnienie. Ale czuję się fantastycznie, że nie muszę jutro ani pojutrze ani w przyszłym tygodniu iść do pracy!! Cudnie!

madruszka a gdzie Ty mieszkasz?Bo chyba nie doczytałam...
marlenkus chodzę prywatnie do Lux Medu (mam wykupiony pakiet z pracy)

A teraz zabieram się za smażenie naleśników:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Ja sobie nadal leżę :-) mama była, posprzątała, zrobiła obiad, poszła teraz po Martynkę do przedszkola i mają iść do znajomych, żeby mała pobawiła się tam z dziećmi :-) po nocy miałam delikatnie brązowawy śluz, obecnie jest czysto :-) do ginki jednak idę dopiero we wtorek. nie boli mnie brzuch ani krzyż (a w tatych poronionych ciążach bolało) więc jestem dobrej myśli. trochę mniej bolą mnie piersi, ale wyczytałam, że tak może być :-)
Dziś mam więcej optymizmu w sobie :-) MUSI BYĆ DOBRZE i koniec i kropka

Super, że Wasze wizyty udane :-) czekam na więcej takich informacji :-)
 
Do góry