reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Beate Ja też mieszkam niedaleko Puław ok 10km. Nie mam pojęcia jeszcze gdzie będę rodzić. Ten lekarz akurat jest ze szpitala na Jaczewskiego w Lublinie, a tam to straszny przemiał, mnóstwo rodzących i chyba bym nie chciała tam rodzić. Zobaczymy. A ty gdzie byś chciała? W Puławach?

katushka no właśnie nie wiem, gdzie rodzić, jeszcze jest trochę czasu. Mówią, że Puławy to rzeźnia, ale ponoć ostatnio się tam trochę poprawiło. Z kolei Lublin trochę za daleko.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

Ja jutro mam nadzieję zobaczyć w końcu zarodek i mam nadzieję serduszko.
 
reklama
witam się i ja czwartkowo

kciuki za wizyty trzymam

smutne tematy poruszacie .... ten wypadek... ta matka.. boli serce jak się o tym słyszy

ja cierpię na ciągły brak czasu, także wybaczcie za moją rzadką obecność, staram sie jednak Was podczytywać ;)

U mnie zaceły się mdłości... wg.usg ciąża młodsza o tydień niż om (suwaczek)...

najlepszości w nowym roku;*
 
I ja się witam :)
Z rana poleciałam na badania, poszło 190 zł...:/ przy okazji zrobiłam betę dla spokoju. Wyniki jutro po południu.
beetka o mój Boże, straszna historia :( świat jest niesprawiedliwy.
domi nie martw się, pewnie mdłości zaraz wrócą. Ja przed świętami nie miałam przez kilka dni i też panikowałam. Zresztą pewnie będą nam powoli te mdłości zanikać, pamiętam, że z Agatką miałam do 11 tyg.

&&&&& za wizyty!
 
straszne sa wszystkie te historie o korych piszecie :(
ja poki co staram sie wypedzic to chorobsko ode mnie, w sumie chyba nie idzie mi najgorzej.
 
natkusia- lekarz zlecił mi już obciążeni eglukozą 75g. bo ja nie jestem chuda i chce za wczasu miec wyniki. pewnie niestety za 2-3 miesiace znowu bede musiala miec test. no ale czego sie nie robi dla dziecka.
w poprzedniej ciazy 50g jakos uszlo ale dzisiaj mi tak slabo,ze ledwo stoje na nogach.z labolatorium w taksowke i di=o domu prosto do kibelka zwymiotowac. teraz mi troche lepiej ale az mi sie rece trzesly.wrrrr

beetka- w kamieniu to tragedia.ale ja jestem zdania,ze wieksze kary nic nie zmienia. jest przyzwolenie spoleczne na jazdę na gazie, bo co tam dwa piwka... wszyscy,ktorzy godza sie i pozwalaja prowadzic po alkoholu sa wspolwinnymi takich tragedii.

co do tej kobiety z dwoma promilami,to si eokazalo,ze ona poprzednie dziecko tez urodzila na gazie, 2,5 miala poltora roku temu...i znowu ten sam problem....aj szkoda gadać.

lepiej zająć się tematami lekkimi teraz. ja to sie bardzo szybko denerwuje niestety.

nudno mi samej,raptem 4 dzien,a mi si ejuz wyc do ksiezyca chce. za tydzien moj lobuz z tesciowa przyjedzie, to sie wytulimy :)
no i z tesciem sie umowilam,ze oficjalnie idę na l4 ale pracowac dalej sobie bede. dwie pensje bedą płynęły przez jakiś czas. bedzie słodko! :)
 
Nikitka ja uważam że na pewno wszystko jest ok. Moja fasolka miała bardzo ciężki start...miałam od samego początku kolkę nerkową...dostawałam pyralginę, nospę i buscopan i też trzęsę gaciami !!! Jedna lekarka na oddziale mówiła że do 10 tygodnia dziecko jest wyjątkowo chronione i tego się trzymam !!!
Ja wizytę też mam za dwa tygodnie i się okaże czy wszystko w porządeczku...a genetyczne będę robić wszystkie bo u mnie w rodzinie były przypadki trisomii i mam wskazania do tych badań ... niestety ceny po prostu powalają !!!

Co do kamienia Pomorskiego to pozostawiam to bez komentarza....współczuję wszystkim najbliższym zmarłych osób...i niesamowicie żal dzieci !!! Takie nasze piepszone prawo ....

fiuufiuu
mówisz że ze względu na nadprogramowe kilogramki robiłaś wcześnie glukozę.... to i mnie pewnie zleci , albo sama sobie zlecę...bo ja to mam niestety nadwagę i różnie może być.

Miłego dzioneczka bez mdłości i nerwów !
 
Kurcze tak mowicie o tej glukozie ze az sama ciekawa jestem jak to jest w uk, ciekawe kiedy mi zleca to badania bo ja kilogramow ponadprogramowywch mam sporo.W sumie w przyszly piatek mam wizyte z polozna to pewnie sie wszystkiego dowiem.
 
Ja po wizycie:) ciaza potwierdzona. 6 tydzien. Mam karte ciazy i tez dostałam skierowania na badania m.in na ta glukoze. Tak na szybko bo z telefonu z pracy pisze
 
reklama
Do góry