reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Wpadłam na chwilke, zbieram się na usg. Dzis rowniez czuje się tragicznie ;/ Zaparcia mam od jakis hmm 1,5 tygodnia. Wzdecia potworne, czasem ale tylko czasem pomaga mi nospa z espumisanem, bol okropny. Zas na poczatku ciazy biegunka :D

Co do tragicznych wypadkow, nie wiem czy starsze dziewczyny z forum pamietaja.. była tutaj z Nami na BB kolezanka w ciazy.. zginela w wypadku samochodowym.. wstyd przyznac ale nie pamietam co z dzidziusiem, ale chyba ok. Zostawila tez starsze dzieci.. Cos potwornego :(
 
Hej dziewczyny :) &&&&&&&& kciukasy za wizyty:)
U mnie mdłości ciąg dalszy, spac bym non stop chciała, weny brak i tak cały czas
Co do tych wypadków - masakra- gdzie ten świat zmierza ? Ciagle słyszy sie o zabitych przez pijanych, pobitych zakatowanych dzieciatek:( szkoda słów.
Chociaż my musimy starać myśleć o pozytywach :)
Z dobrych wieści - byłam na usg dzidzia ma 28 mm - szaleństwo :)
 
Ostatnia edycja:
Witam się w tym słonecznym dniu :-)

&&&&&& za wszystkie wizytujące :-)

natkusia ja po smakach na cytrusy teraz jem jabłka na śniadanie, drugie śniadanie, podwieczorek i kolację. Mniam...a teraz siedze w pracy i nadprogramowe jabłko już zjadłam i żałuję że tak szybko je wchłonęłam... :-). Podziwiam że tej znajomej w ciąży nie udusiłaś, musisz mieć cierpliwość.

Domii ja mam mdłości do oddania. Tylko szukam chętnych i sposobu przekazania. Ciesz się dobrym samopoczuciem. Pamiętaj że przy bliźniakach i szybciej rosnącym brzuszku szybciej przyjdzie Ci stan zmęczenia wiec teraz korzystaj. :-)

Beetka ja jak się uda kupuję w lutym większe auto ze względu na ciąże i drugiego bobasa. Mam bardzo malutkie i już pierwsza ciąża w nim mi wystarczyła. A do pracy jeźdze po okropnych drogach jednopasmowych gdzie pędzą tiry....

Ja mogę przyjąć mdłości, bo nie miałam ani razu nic. Aż dziwne.

katushka no właśnie nie wiem, gdzie rodzić, jeszcze jest trochę czasu. Mówią, że Puławy to rzeźnia, ale ponoć ostatnio się tam trochę poprawiło. Z kolei Lublin trochę za daleko.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

Ja jutro mam nadzieję zobaczyć w końcu zarodek i mam nadzieję serduszko.

Mój mąż nazywa puławski szpital 'umieralnią'. Taka w sumie krąży opinia na mieście. No zobaczymy. Jeszcze mamy trochę czasu do myślenia. A ty w którym tygodniu jesteś?

Ja po wizycie:) ciaza potwierdzona. 6 tydzien. Mam karte ciazy i tez dostałam skierowania na badania m.in na ta glukoze. Tak na szybko bo z telefonu z pracy pisze

Teraz glukoza to tylko z krwi. Też już miałam. A później podobno pije się jakiś odczyn, aby zobaczyć co się po tym dzieje. Tak chyba to wygląda. Ale ja niedoświadczona więc dokładnie nie wiem.

Ja już pisałam na "wizytach..." znów plamię :-( ale z dzieckiem ok!

Uf...dobrze że z dzidzią ok. &&&&&&&&
 
Witam się w tym słonecznym dniu :-)

&&&&&& za wszystkie wizytujące :-)



Ja mogę przyjąć mdłości, bo nie miałam ani razu nic. Aż dziwne.



Mój mąż nazywa puławski szpital 'umieralnią'. Taka w sumie krąży opinia na mieście. No zobaczymy. Jeszcze mamy trochę czasu do myślenia. A ty w którym tygodniu jesteś?



Teraz glukoza to tylko z krwi. Też już miałam. A później podobno pije się jakiś odczyn, aby zobaczyć co się po tym dzieje. Tak chyba to wygląda. Ale ja niedoświadczona więc dokładnie nie wiem.



Uf...dobrze że z dzidzią ok. &&&&&&&&

Tak odczyn. To dopiero tragedia ja robilam z corka 3 dni bo za kazdym razem zwymiotowalam po tym. A to trzeba pic naczczo.
 
FIUFIU to współczuję.. ja miałam cukrzycę ciążową - masakra :dry: plusem było tego, że mało przytyłam w ciąży ale to był wieczny i codzienny strach o dziecko.. Mam nadzieje, że teraz mnie to ominie..

LILITH ja pamiętam.. dziecko, które miała w brzuszku niestety nie przeżyło :-( ja też męczę się z zaparciami, łączę się w bólu :sorry2:

EDYS koniecznie musimy myśleć pozytywnie :-) ale czasami aż strach wyjść na ulicę..


Zaraz mąż wróci z pracy a potem z Michulem idę na spacer i do mamy więc może mnie nie być..

Buziaki
 
Cieszę się bardzo z udanych wizyt !!!

Gawit Okatkao super...super !!!

edys całe 28 mm szczęścia...super !!!

LILITH czekamy na wieści z USG :tak:

A do mojej wizyty taaaaak daleko ...ale wytrzymam !!!

Wiecie powiem Wam szczerze że nie ogarniam tych kilku tematów...chyba wolę jak jest jeden wątek i piszemy o wszystkim...ale to tylko moje "widzi mi się"
 
reklama
Wiecie powiem Wam szczerze że nie ogarniam tych kilku tematów...chyba wolę jak jest jeden wątek i piszemy o wszystkim...ale to tylko moje "widzi mi się"
Ja na bb jestem już od kilku lat i też nie lubię tego rozdrabniania się na poszczególne wątki ;-) ale takie forum ;-) trzeba się przyzwyczaić ;-)
 
Do góry