reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Nikito tule Cie mocno, prawie wiem co czujesz. Jakbyśmy dłużej objawów nie miały to pewnie byśmy panikowały, więc wole jakos się przemeczyc. Zapomniałam wam powiedziec, ze wczoraj robiła mi połozna jakies badanie z moczu, by sprawdzic hmm czy organizm sam sie juz nie zjada czy jakos tak. Nie moge sobie przypomniec nazwy lekarskiej :D Wyszlo, ze jeszcze daje rade [ 5 kg mniej juz mam ] ale po dzis to chyba nie.
Musimy znależć pozytywy w takim a nie innym samopoczuciu, wole je niż gdyby coś zlego mialo sie stac.
Nikitko, jutro konczysz 7 tydzien, zaczniesz 8. Zobaczysz, ze to szybko zleci. Tez czulam sie tragicznie dzien w dzien a od kilku dni mam dni lepsze i gorsze, to juz blizej konca 1 trymestru niz poczatka :*

Za to inteligentna, poszlam z tym mega dolem na blog dziewczyny, ktorej synek umarl na bezdecha.. smierc lozeczkowa.. nie moglam sie pozbierac i wylam i wylam :( Sama sobie szkodze..
U nas maz zapowiedzial, ze kupujemy monitor na 100%, tym bardziej ze maluch bedzie spal w swoim pokoju.

Przepraszam za bledy.




Jutka gratuluje. Dobrze, ze plamienia / krwawienia sie skonczyly. Oszczedzaj sie ile mozesz :)


Kahaka dzieki, ze napisalas. Takich to ja nienawidze ;/ Faktycznie, az cisnienie skacze. Na pewno zobacze w wiadomosciach dzisiaj. Ogladamy na tvn.
 
Ostatnia edycja:
reklama
kahaka.. zgadzam się ludzie bez wyobraźni, takiego debila bym skazała na śmierć... zabić tyle ludzi... aż mnie ciarki przeszły jak o tym czytałam


dziewczyny trzymajcie kciuki jutro mam wizytę na 10,30 rano, niestety napiszę dopiero po 15 bo do 15 pracuje a na wizytę postaram się wyrwać. Lece usypiać mojego stworka:D
 
Hej babencje !!!

Ja tylko na chwilkę bo jakoś mocy dzisiaj nie mam !!!

Za wszystkie jutro wizytujące trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i czekam na foteczki maleńkich człowieczków !!!
Wszystkim Wam dziewczynki życze wszystkiego dobrego w tym nowym 2014 roku...będzie cudny dla Nas !!! na pewno !!!
 
Witam,

Jutka, dobrze, ze plamienia ustąpiły i z Maluchem wszystko ok :tak:

Beetka? Beeka? (zapomniałam nicku, sorki :sorry2: )
skąd ja to znam "Wstajemy, dzień już jest" :-D
Jeszcze Łobuziak zagląda przez roletę czy lampy się palą hahahah

Kahaka, ja już po badaniach :tak: wsio jest ok, ale ile tego było! Ło matko :szok:

a ja wizytę mam w piątek :tak:
 
O wypadku słyszałam... Zabił 6 osób, dwoje dzieci jest w stanie krytycznym, a dostanie maksymalnie 15 lat. Nóż się w kieszeni otwiera...:wściekła/y:

Dobranoc.
 
Beate Ja też mieszkam niedaleko Puław ok 10km. Nie mam pojęcia jeszcze gdzie będę rodzić. Ten lekarz akurat jest ze szpitala na Jaczewskiego w Lublinie, a tam to straszny przemiał, mnóstwo rodzących i chyba bym nie chciała tam rodzić. Zobaczymy. A ty gdzie byś chciała? W Puławach?
 
A ją witam sie z rana. Siedzę w labolatorium i czekam aż sie glukoza wchlonie. Nic słodkiego nie ruszę przez rok....trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze :-)
 
Dzięki wielkie Lilith. :-) Jakoś tak raźniej mi się zrobiło. Dzisiaj nawet zebrałam się do pracy i nie było dramatycznie. Oby tak dalej :-)

zazdroszczę Wam dziewczyny wizyt szczególnie tym które już zobaczą coś więcej :-). Ja mam w planach wizytę za 2 tyg. a potem przejść się na genetyczne bo okropnie chorowałam na początku ciąży i musiałam brać trochę leków i mam nadzieję że to mnie uspokoi. No i lekarz który wykonuje to badanie, u mnie i dwóch znajomych ciężarnych słusznie ustalił płec dziecka zaznaczając że nie ma pewności 100%, no ale nie pomylił się. :-)
 
Ja oczywiście dzień zaczęłam w toalecie...:(

Zawiozłam młodego do przedszkola,zrobiłam małe zakupy na obiad,teraz chwila odpoczynku i zabieram się za odkurzanie i pranie. Po południu mamy wizytę u okulisty bo od jakiegoś miesiąca strasznie nam synuś mruga. Myślałam że od bajek,ale jak na pare dni był zakaz TV to mruganie nie ustało. Najbardziej ma na wieczór,jakby oczka były przemęczone.

Jutro ja jadę na wizytę do gina,wcześniej muszę odebrać całą masę wyników badań.

fiuufiuu współczuję tego badania...pamiętam jak robiłam w pierwszej ciąży to mało w poczekalni pawia nie puściłam:(
 
reklama
Hejka :-)

Ja już z rana w laboratorium badania porobić. Niestety znowu męczą mnie zaparcia a na śliwki już nie mogę patrzeć :dry: katorga

FIUFIU czemu robisz teraz test glukozy? Ten test się robi ok 26tc :tak: wyjdzie Ci niemiarodajny :sorry2: teraz Ci może nie wyjść cukrzyca a potem może Ci się ujawnić. Miałam w pierwszej ciąży cukrzyce ciążową dlatego mam takie informacje. Współczuję badania.. ja już się go boje fujj

OKATKAO &&&&&&& za wizytę!!

NIKITKA na pewno z Maluchem będzie wszystko ok :-)

OJAKA jeszcze trochę i nie będziesz odwiedzać wc.. :tak:


Za wszystkie inne wizyty trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&& :*

O wypadku w Kamieniu Pomorskim słyszałam i wyłam jak tak można..kara śmieci to za mało..
 
Ostatnia edycja:
Do góry