reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

katusha - to w tej sytuacji również bym nie jechała. Wygodniej leżeć w domu :)
co do jazdy - nie powiem troszkę mnie zmęczyło te 6 h w aucie. Ale widoki cudne :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

My Sylwestra też spędzamy w domku, ale nawet się z tego cieszę :-)
Natkusia, film nie za bardzo mi się podobał. Ma mało wspólnego z książką i reżyser mocno przesadził z ilością efektów, chociaż film ma lepsze opinie niż pierwsza część.

Chciałam Wam życzyć wszystkiego co dobre w Nowym Roku, spełnienia marzeń i co najważniejsze- ZDROWYCH I ŚLICZNYCH BOBASÓW :-)!!!
 
Dziewczyny strasznie mi przykro z powodu waszych strat. Życzę wam z całego serca aby wkrótce znowu pojawily się dwie kreski na teście ciążowym.
Co do sylwestra w górach lekarz nie dawał wam żadnych przeciwwskazań? Ja w zeszłym roku na sylwestra byłam w ciąży i lekarz kategorycznie zabronił nam jechać w góry. Tłumaczył to niesprzyjajacym ciśnieniem.
Ale ogólnie to wam zazdroszczę, ja sylwester z Polsatem na kanapie :/
 
Ja pojechałam do Zakopanego. Nie łazilam po szlakach tylko sobie spacerowalam. Nic mi sie nie działo, nie mam ciazy zagrożonej wiec nie widzę przeszkód. A ile lekarzy tyle opinii na temat wyjazdu w góry:)
 
Witam,
dąłączam do Was, termin 31 sierpień, no zobaczymy czy na badaniu 13.01 pani doktor coś zmieni.

Katushka kto Ci prowadzi ciążę?
 
Lavandela, nie ma słów, które mogły by Cię pocieszyć więc nawet nie próbuję...
Pozwól sobie teraz na smutek, płacz...
Trzymaj się cieplutko...
 
Oby rok 2014 był lepszy dla nas sierpniówek :tak:

Ja dzisiaj dostałam mojego dopplera i dzisiaj próbowałam coś posłuchać i troszkę ciężko bo on jest od 14tc a ja jestem w 11. ALE na 3 sekundy słyszałam je! Słyszałam serduszko mojej Kruszynki :-) i jakoś lepiej mi się zrobiło.

Nas zapraszali znajomi, moja sis wczoraj ale nie mam sił :sorry2: tzn po pierwsze ciągle bym spała a po drugie na nic nie mam ochoty z jedzenia. Więc stwierdziłam że nie będę się męczyć i nic na siłe :no: tak więc sylwek z tvn, pizza i karmi a o 1w picollo :-) z G. stwierdziliśmy, że jak dzieci podrosną to za kilka lat będziemy balować :tak:
 
reklama
Dużo szczęścia, zdrowia i powodzenia,
to tradycyjne, najszczersze życzenia !

Wszystkiego dobrego i Roku szczęśliwego !
Niech obficie da, co ma najlepszego !

Kochane z Nowym Rokiem każdej z Was spełnią się marzenia... WSZYSTKIE !!!
 
Do góry