reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Asiołek, z remontem mam takie same przemyślenia: dobrze, że zrobiliśmy wcześniej, bo teraz w życiu bym się na to pisała!!! Nie mogę zabrać się za wybór firanek i rolet, a co dopiero za zakupy przedremontowe i użeranie się z ekipą.

Ale dziś poczyniłam krok w sprawie rolet:: zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę przedstawiciela - przyjedzie ze wzornikiem, pomierzy i może zdążą z montażem przed porodem. Że też wcześniej na to nie wpadłam.
 
reklama
Kaspian ja tez się ciesze ,że my już po remoncie-na szczęście wszystko mąż sam (prócz montażu okien) zrobił więc luzik-posprzatał też on-ja siedziałam i nadzorowałam :-D
 
Jak ja Wam zazdroszczę końca remontu. U mnie salon wygląda tak
Ale na szczęście panowie w czwartek już przyjdą montować kominek, a potem P. Bedzie już wykańczał czyli gładkie, panele malowanie itp. Do końca M-ca powinien zdążyć. Nie wyobrażam sobie tylko tego sprzątania po tym wszystkim...
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 50
czesc dziewczyny :-)

Ja juz po weselu.Wczoraj wieczorkiem wrocilam.Fajnie bylo ale tak na trzezwo i bez partnera to dziwnie :-(. Zaczely mi nogi puchnac i zrobilsam sie spiaca nie wiem czy to przez ta pogode.
Teraz mam 20 pare stron do nadrobienia, mam nadzieje, ze tu nic sie nie stalo i jestescie cale ;-)Teraz ide na jazdy a mi tak spac sie chce:-p
milego dzionka
 
Faisica u nas parówki schodzą kilogramami. Nasza uwielbia- niech tylko usłyszy, ze ktoś przy lodówce:p
Madison czekam zatem na foto;) No i widać możesz rodzic nawet przez cc ;)
Edys dziękuję:*
Biedna Wiki;/
Co do upałów to u mnie w domu mega chłodek- wiatraczki chodzą cały czas:) Polecam!
Magda super zmiany;)
 
Kaspian ja też wybierałam rolety po remoncie :) przedstawiciel przyszedł ze wzornikami, pomierzył ja wybrałam a za kilka dni zamontował wszystko i było gotowe :) ja lubię rolety w kasetach :)
 
Witaski Dziewczęta:-)

u mnie dziś duszno i upał w jednym , musiałam podreptać do ZUS-u a to kawałek drogi, za to potem kupiłam sobie (gł sobie bo u mnie mało kto je lubi) śliwki. Pychota mniam mniam.

Dzisiaj nie dość , że w nocy kiepsko spałam to jeszcze nad ranem dopadł mnie taki skurcz , że musiałam wziąć nospę ze strachu heheh masakra jak był bolesny. Przede mną jeszcze kilka tygodni a tu takie niespodzianki


Pędzę nadrobić co naskrobałyście;-)
 
Ja chyba niedługo urodzę:-D Nie wiem skąd u mnie takie pokłady energii i chęci do sprzątania. Umyłam okna z sypialni z dwóch stron i tylko z jednej strony wszystkie okna w salonie..... i.... przyszła burza i deszcz:errr:
Generalnie jakoś mnie nie to zdenerwowało ani nic:-) Jutro jak znów będzie ładnie, biorę się za okna kuchenne, bo patrząc na nie ciągle mam wrażenie, że za oknem wieczór:-) Póki co "ochłodziło się" do jakiś 20 stopni:-)

Ogarnęłam się dzisiaj, że brakuje mi jeszcze do całości wyprawki wanienki i jakiś ręczników dla małego:rofl2: taki szczegół. I mam do Was zapytanie. Ile tych jednorazowych, siateczkowych majtek trzeba mieć? Ja mam póki co tylko 4 sztuki i to tych z campola- wielorazowych, siateczkowych:confused: Pomóżcie:-)
 
reklama
Współczuje Wam tych upałów, bo ja to teraz jak ryba w wodzie.

Tym bardziej, ze w domu mamy okna na wszystkie strony prócz południowej, wiec poza poddaszem jest tu super.

Wróciłam po prawie 4h od dziewczynek, małe tylko jedza i śpią. Młody na dworzu z niania gdzies w cieniu spi.

Tyle mam dzieci i puste ręce i nudy. Tylko to odciaganie, jeny jakie to nudne jest.

Udało mi sie przewinac jedna samodzielnie. Z taka drobnica to latwo nie jest :) W weekend to M raczej to robił, on sie niczego nie boi. I ma zamiar umawiac z sie tam na poranne karmienia i przebierania, Inna rzecz, ze pielęgniarki sa dla niego duzo sloooooodsze niz dla mnie ;)

Trzymajcie sie!
 
Do góry