reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

reklama
Dziewczyny,mają rację - jedź na IP. Jeśli nie chlusnęły, jest szansa, że powstrzymają poród.
Trzymam kciuki i tulę!!!
Daj znać co się dzieje!!!
 
Dostaniesz antybiotyki, sterydy na płuca i mozesz tak długo polezec jeszcze z monitorowaniem dziecka i wod.

Byle akcja sie nie zaczęła, u mnie było bez szans niestety.
 
Cholera chyba faktycznie odchodzą, byłam teraz w łazience, leje się ze mnie , Dziewczyny trzymajcie kciuki i módlcie się za nas , cholernie się boję
 
Trzymamy kciuki. Nie ma się nad czym zastanawiać tylko jedź na IP,lepiej to sprawdzić niż stresować sie w domu.
Jak masz możliwość to dawaj znać co u Ciebie.
 
reklama
KAMI pedz szybko do szpitala zeby jeszcze byla szansa podania sterydow! Trzymam mocno &&&& i modle sie za Was!

W ktorym KAMI jest tc? Bo urzeduje na kom i nie widze..

Cholerka sierpniowki maja pecha co do wczesniejszych porodow..
 
Do góry