reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

LILITH przygoda mojej kuzynki rozpoczęła się na lotnisku w Liverpool ..teraz mieszkają w Leicester! Mój kocur....oj mogłabym esej napisać...ale tak po krótce:znaleziony na parkingu w kałuży, zdrętwiały ze strachu i głodu.Do domu przyniosła go moja córa...i się zakochaliśmy ( mój mąż nie lubi kotów...nie lubił !!! Teraz kocha każdego) I z małej szczupluteńkiej kuleczki zrobił się mądry,bardzo kochany i przeprzytulny sierściuch ! Nie wychodzi na dwór...czasami na szeleczkach i smyczce...ale rzadko bo się boi !
Mam spory balkon-osiatkowany i to jest jego raj !!!
A na ogrodzie za szopą u sąsiada okociła się podrzucona kotka....i też opiekowałam się całą gromadą...niestety dwie kocice dorosłe są baaardzo dzikie i boję się ich łapać ( teraz w ogóle nie chodzę do dzikusków-karmi je moja córa) Mój M zrobił im wypasione mieszkanko ze steropianu i spokojnie przetrwają zimę....aż boję się co będzie w marcu !

Duża buźka dla Ciebie kochana !!!

okatkao
nooo to miałaś wyjątkowo atrakcyjny dzień ....ja nie mam siły na takie wypady, więc szacun !!! Daj znać kiedy będzie wizytka ?

Lavandela jak tam kochana ?

Domi dzień dobry...mam nadzieje że mdłości to tylko poranne miewasz ?


Dla wszystkich dziewczyn MIŁEGO DNIA !!!
 
reklama
Dorcia, jesli 21.30 mozna nazwac porankiem to tak hehe,a tak serio ja to o kazdej porze dnia potrafie zwykle od 2 do 4 razy dziennie, troszke to uciazlwe ale dla bejbikow wszystko.:-)
 
Witam w słoneczny poniedziałek.
Dwa dni mnie nie było i tyle stron do nadrobienia:)

Za mną niedziela pracująca,dziś wolne,jutro znowu do pracy.. Młody poszedł do przedszkola,ja sobie dziś planuje odpocząć,obiadek ugotować. W czwartek idziemy do okulisty z synkiem a w piątek mam wizytę u gina. Mam mieszane uczucia,zobaczymy co mi powie i czy w ogóle mnie zbada,jak nie i mnie spławi tak jak ostatnio to od razu umawiam się do innego lekarza. Nawet sobie wcześniej sprawdzę jak inni przyjmują.

I wzdęcie z brzuszka nie znika,nawet w pracy jak wychodziłam koleżanka zrobiła wielkie oczy, że mi po świętach tak brzuszek urósł:) W pierwszej ciąży długo musiałam czekać na pojawienie się brzucholka:) a w końcówce miałam taki wielki że ciężko mi się było poruszać. Strach pomyśleć co będzie teraz:)
 
Dziewczyny właśnie pojawiło się u mnie krwawienie. Wiem, że nie powinnam tego pisać, ale coś czuję, że to się dobrze nie skończy.

Zobaczymy co noc pokaże, ale jutro najszybciej do mojej gin a najlepiej do szpitala.

Będzie dobrze. Trzymam &&&&&&. Mi mój lekarz powiedział, że jakby wystąpiło plamienie brązowawe to mam wziąć luteinę (na wszelki wypadek wypisał receptę), ale jakby plamienie było bardziej czerwone to nie zastanawiać się tylko jechać do szpitala. A jak jest teraz u ciebie???
 
Witam się poniedziałkowo :)
My dzisiaj dłużej pospaliśmy. Mój mąż ma urlop aż do 7 stycznia, nie wiem, jak z sobą wytrzymamy :)
lavendela jak tam???
 
Witam się i ja i życzę miłego poniedziałku.

Kahaka, my też dziś dłużej spaliśmy, bo do 9, ale niestety to przez zarwaną noc, bo Mikołaj gorączkował, także zaraz zbieramy się do lekarza.
 
Witam! :-)
Ja mam mdłości praktycznie przez cały dzień, ale nie przeszkadzają mi w jedzeniu ;-) Na szczęście waga za bardzo się do przodu nie wyrywa. :sorry2:
Kiepsko z tymi naszymi facetami :sorry2: miejmy nadzieję, że się poprawią :tak::cool2:
Nadzieja matką głupich ;-)

Mam iść na wizytę za tydzień i sprawdzimy czy pojawi się zarodek.
&&&&&&&& :tak:
moj lekarz kazal mi juz teraz zrobic krzywą cukrową.
Tak szybko? Są ku temu jakieś powody?

Dziewczyny właśnie pojawiło się u mnie krwawienie. Wiem, że nie powinnam tego pisać, ale coś czuję, że to się dobrze nie skończy.
Trzymam kciuki, aby to nie było nic poważnego!

My dzisiaj dłużej pospaliśmy. Mój mąż ma urlop aż do 7 stycznia, nie wiem, jak z sobą wytrzymamy :)
Hehe. Mój co roku miał wolne od świąt do ok 7.01. a w tym pracuje :-(
 
reklama
Jeju, no wlasnie jak sie pojawia plamienie albo krawienie to najlepiej do szpitala. Trzymajcie sie dzieciaczki!!!

U mnie tylko odruchy wymiotne rano przy myciu zebow.
 
Do góry