reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2014

Dziękuję dziewczyny za wsparcie :(:* Właśnie tego teraz potrzebuje. Wcześniej nie wiedziałam jak się czują kobiety, które poroniły, a teraz wiem.. coś we mnie umarło :( Czuje w sercu jakąś pustkę i ciężko mi z tym. Wiem, że muszę się pozbierać, ale ciężko. Teściowa do mnie, że mam dwie córki i szybko zapomnę ;/ Skąd ona może to wiedzieć skoro nigdy nie straciła dziecka ;( Cały czas płakać mi się chce. Nie wiem, czy dam radę kiedyś mieć kolejne dziecko, bo boje się podobnej sytuacji. Lekarz powiedział, że mam organizm tak przemęczony i od prawie początku było coś nie tak z dzieckiem. Jeżeli nie wyczyści mi się to będę mieć łyżeczkowanie. Boje się ;( Fajny prezent na Święta i rocznice ślubu :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam! :-)

Malusiolka bardzo mi przykro :-( Trzymaj się dzielnie...
a ja póki co nie mam objawów ciążowych i się martwię :-( jednak poprzednia ciąża dała mi popalić.. dlatego się martwię.. wizyta dopiero w poniedziałkowy wieczór a to jeszcze tyle czasu :-(
Nie martw się na zapas. To TYLKO dwa dni ;-)
U mnie odwrotnie - pierwsza ciąża super, a teraz fatalnie... :baffled: Przez to złe samopoczucie już zaczyna mi się dłużyć :sorry2:
Dziewczyny ja tu nie wytrzymam psychicznie
[dblpt](
przywieźli dwie dziewczyny po zabiegach, szykują kolejne dwie
[dblpt](
ryczę razem z nimi
[dblpt](
nadal mam minimalne plamienie (po nocy jest większe nie wiem czemu - wczoraj w dzień już nie miałam wcale, a dziś po nocy minimalne ale jest) nie wiem ile mi tu przyjdzie leżeć
[dblpt](
oby nie za długo bo serio psychicznie wysiadam
[dblpt](
powtarzam sobie, że z moim maluchem jest wszystko dobrze, jest silne, ale strasznie mi tu ciężko patrzeć na te załamane dziewczyny, które w tej chwili nie wierzą, że będą jeszcze mamusiami. wiem przez co przechodzą - 2 razy w tym samym szpitalu miałam zabieg więc rozumiem je doskonale. a teraz jeszcze ten strach :-(
Trzymaj się!
A teraz znowu jestem zaziębiona - każdy chorował no i w koń cu mnie złapało :/
Ja przez mojego M też ryczałam we wigilię :sorry2:
Zdrówka życzę!

Mi też wszystkie objawy odeszły i cieszę się z tego powodu bo mogę się delektować ciążą :-)
Na kiedy masz termin, że na suwaczku już 10tc? :szok: Masz ustawiony wg OM czy usg?

To ja tez niesmialo dolaczam do Was Sierpnioweczki!
Witaj! :-) Ale się cieszę, że Cię tu widzę :-)
 
maćku hej :)
gwiazdeczko u Ciebie jeszcze wcześnie, na objawy masz czas :)
Malusiolka może zabieg nie będzie konieczny...a jeśli nawet, to nie jest to jakiś straszne, przechodziłam to 3 razy...trzymaj się dzielnie, ja po 3 poronieniach znalazłam siłę, to i Ty znajdziesz!
LILITH z wymiotami źle, bez nich też hehe
 
Ewcia to nic tylko sie cieszyc :) Oby bylo tak dalej.

Malusiolka kochana.. odpocznij sobie, zrob cos tylko dla siebie. Przede wszystkim daj sobie czas. Po mojej stracie i lyzeczkowaniu, myslalam - nigdy wiecej. Pojawil sie u Nas w domu psiak, ktorego traktowalam wrecz jak zastepstwo dziecka.. a po roku znowu postanowilismy postarac sie o dzidziusia.
Tak wiec pomysl teraz o sobie, masz dzieci, one Cie potrzebuja. tesciow olej, nic dobrego od nich nie masz. Sila i Nadzieja wroca, zobaczysz :*
 
Malusiolka przykro *. Tule. Gwiazdeczka witaj i rozgosc sie. Caroline- pamietasz, tez nie mialam objawow. Od tego czasu jak zaczelam narzekac, to doszly mi mdlosci. Na szczescie bez wymiotow. Bedzie dobrze. Do poniedzialku niedlugo. A ja po swietach mam -1,5 kg do tylu zamiast do przodu. Niestety nie mam zbytnio apetytu, a jak cos zjem, to porcje jak dla wrobelka.
 
Koleżanki moje kochane powiedzcie mi czy w 5 tc może być ból brzucha jak na @ ??? takie mrowienie w dole brzucha ?
Bo właśnie tak mam ...i nie wiem...panikować czy nie ???
 
reklama
Do góry